Witaj!

[Weryfikator] Selvyn - kto cię zdenerwuje lepiej ode mnie?
Selvyn
The Dark Lord




Posty: 368
Tematy: 29
Gru 2014

#1
Ave!

No to i ja zapodam wam swój wątek, a nuż widelec ktoś jednak będzie miał jakieś ciekawe pytania, serverowy deNerwonator chętnie na nie odpowie.

W skrócie o sobie? Jestem dziwakiem z charakteru. Dlaczego? Mało kto rozumie przede wszystkim moje zainteresowanie historią i polityką (no i zawsze muszę być na bieżąco!), no ale jakoś sklecam to w parze z filmami i książkami (fantasy i publicystyczne). Od jakiegoś czasu przymierzam się już do tenisa ziemnego, kto wie, może mojego nowego hobby, chociaż jestem też znany ze słomianego zapału, więc można się domyślić co z tego zapewne wyjdzie. Z książek fantasy najbardziej lubię sagę Pieśni Lodu i Ognia (zaraziłem się tym na Haplu! Duży uśmiech), powoli dzięki grom wkręcam się na poważnie w uniwersum Wiedźmina. Z mniej znanych sag mógłbym parę wymienić, ale to pozostawię do pytań.

Uwielbiam czytać różne ciekawostki historyczne, najbardziej historię alternatywną, jeśli już mówiąc o książkach. W wolnym czasie poza tym wszystkim szwendam się po mojej pięknej Oleśnicy, jak pogoda nie dopisuje to bazgram coś w zeszytach, zwykle karykatury czegoś co powinno być rysunkiem.

Zadawajcie śmiało pytania, ofc po 3 minimum. Więcej rozpisywać się nie będę, bo potem nie będzie na co odpowiadać! Duży uśmiech
NexZ
Azkaban




Posty: 43
Tematy: 5
Gru 2014
Slytherin

#2
1. Dlaczego mnie nie zdenerwowałeś ani razu?
2. Ulubione zwierze?
3. Co cie zmotywowało do napisania wątku?
Lepszy
Czarodziej




Posty: 6
Tematy: 2
Gru 2014
1
#3
1. Lubisz może Percy'ego Jacksona? Big Grin
2. Która mitologia najbardziej cię interesowała? Mnie zawsze grecka Wink
3. Zaprezentujesz jakiś rysunek? Z chęcią obejrzę Smile
Selvyn
The Dark Lord




Posty: 368
Tematy: 29
Gru 2014

#4
@NexZ
1. Za mało się znamy jeszcze. xd
2. Z takich domowych to pies, a ogólnie patrząc to takie dumne ptaki jak orzeł, jastrząb.
3. Przeniosłem wątek ze starego forum, ot co. Big Grin

@Lepszy
1. Oglądałem dwie części filmu bodajże, a do książki się przymierzałem ale inne tytuły przechwyciły wtedy moją uwagę. Wink
2. Grecka jest spoko, ale nordycka wydaje mi się bardziej ciekawa, bo i mniej zbadana, eksplorowana i mniej się też o niej mówi na co dzień. Słowiańskiej znam zrąbki, a też jest bardzo interesująca.
3. Mam to gdzieś w zeszytach pobazgrane i nie chce mi się szukać Tongue Ale nie ma na co patrzeć raczej, liche rysunki Big Grin
C4mp3r
Czarodziej




Posty: 815
Tematy: 53
Gru 2014
899
Hufflepuff
#5
Ten pan ma bana.

Zamykam i przenoszę.



@edit Zawsze śmieszne XDDDD



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.