Witaj!

Zaakceptowane Podanie na ucznia.
Grajcar14
Czarodziej




Posty: 10
Tematy: 5
Mar 2015
0
#1
Imię i nazwisko postaci: Sebastian Morten . Imię wybrane przez ojca Sebastiana ,ponieważ jego ojciec gdy był młody najbardziej podobało mu się to imię .

Miejsce urodzenia: Sebastian urodził się w szpitalu umieszczonym w środku Londynu W Wielkiej Brytanii .

Czystość krwi [10%,25%,50%,100% pamiętaj że przy tym ostatnim PODANIE musi być idealne]: 50% Dlatego ,że jego ojciec ma 100% czystej krwi ,a matka 0% czystej krwi.

Historia postaci:- Sebastian urodzony 28.06.2032 roku był pierwszym dzieckiem w rodzinie. Sebastian urodził się w szpitalu w środku Londynu. Do domu wraz z matką dotarł 2.07 został tam mile przyjęty. Sebastian dorastał ,a wraz z nim ciekawość jego rodziców co do jego przyszłości jako czarodzieja. Sebastian w ciągu 11 miesięcy nauczył się chodzić i mówić było to strasznie szybko co zdziwiło jego rodziców .Gdy Sebastian skończył 3 lata na świat przyszedł jego mały brat Michel ,a 2 lata później siostra Maria. Sebastian często pomagał rodzicom przy młodszym rodzeństwie. Sebastian pewnego dnia Sebastian miał wyjechać na wakacje do swojego kuzyna. Nagle okazało się ,że kuzyn Sebastiana strasznie się rozchorował i Sebastian nie mógł wyjechać do niego na wakacje. Sebastian zezłościł się z tego powodu i nagle jego rodzice zauważyli ,że na stole rusza się filiżanka nie bali się tego, ponieważ wiedzieli ,że to sprawka Sebastiana i jego emocji , dlatego ojciec złapał syna za rękę i go uspokoił.  Kiedy Sebastian ochłonął po wszystkim rodzice zawołali go do siebie ,aby mu wytłumaczyć ,że to wszystko ma związek z tym ,że nie jest zwykłym chłopcem dowiedział się też ,że kiedyś trafi do szkoły magii i czarodziejstwa w Hoghwarcie. Gdy Sebastian skończył 11 lat dostarczono do niego list z informacją o przyjęciu go do szkoły maggi i czarodziejstwa w Hoghwarcie jak i listą potrzebnych przedmiotów ,które są niezbędne.Natrzedł dzień przygotowani do wyjazdu Sebastian udał się razem z rodzicami na ulicę Pokątną aby zakupić wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy ,gdy Sebastian skompletował całą listę przedmiotów z listu Udali się na Peron W Londynie. Sebastian dopytywał się ojca ,który poćąg to ten do szkoły magii ,ojciec pokazał mu ścianę przez ,którą ,usi przebiec aby dostać siE na peron 9 i 3/4.
Sebastian porzegnał całą rodzinę na peronie i wśadł do poćągu zajoł miejsce w przedziale i odjechał do Hogwartu.

Wygląd postaci : Sebastian jest chłopcem szczupłym .Ma krótkie brązowe włosy .Jest chłopcem wysokim mierzy ponad 1.50 m .Na prawej stronie głowy ma małą rysę ,która jest znamię rodzinnym. Jego oczy są koloru niebieskiego .Większość jego ciała pokrywają pieprzyki. Lubi nosić ciemne ubrania ponieważ lepiej się w nich czuje niż w jasnych. Na prawej ręce ma dosyć dużą bliznę dlatego ,że gdy był mały otarł się o wystający pręt w murku od płotu. Ma czerwono-blade usta co ma odziedziczone po matce. Ma dużą stope jego rozmiar nogi wynosi ponad 40 cm. Na szyi nosi łanicuszek na ,którym zawieszony jest krzyżyk to jest prezent po jego pierwszej komunii.

Cechy charakteru Zainteresowania :
Seba to miły chłopak .Kiedyś gdy urodziło mu się rodzeństwa nawet rodzice nie musieli go prosić o pomoc sam pomagał z własnej woli. Sebastian umie wstawić się w obronie słabszych jeśli tej pomocy potrzebują .Kiedyś gdy miał 10 lat i szedł po chodniku w Londynie zauważył chłopca którego napadli hultaje jak naj szybciej podbiegł do nich i powiedział do hultajów ,że mają zostawić tego biedaka w spokoju ,a że ci hultaje to te same chłopy które chciały zabrać pieniądze Sebastiana na placu zabaw wiedzieli żeby lepiej się wycofać .Sebastian umie też dochować tajemnic jeśli się go oto poprosi ,była taka jedna sytuacja kiedy kolega Sebastiana przekazał mu tajemnicę i poprosił go by nikomu o tym nie mówił  spełnił prozibe kolegi ponieważ nie jest kłamcom jak większość jego kolegów.    

Zainteresowania
Sebastian interesuje się głównie Obroną przed czarną magią oraz Lataniem ponieważ na temat tych przedmiotów wie najwięcej z wielu opowiadani jego ojca i także wielu książek o magi ,które dostawał zawsze od swoich dziadków ze strony ojca. Sebastian spotkał kiedyś czarodzieja kolegę jego ojca który poszerzył horyzonty wiedzy Sebastiana o jego zainteresowaniach .
Sebastian jednak miał też przedmioty ,których nie lubił tak jak   Tr dwa.
Zaliczał do nich głównie eliksiry, wróżbiarstwo  i transmutacje ,ale jego ojciec wieży ,że gdy trafi do Hogwartu to polubi te przedmioty.

Rodzina postaci :
Ojciec – John  Morten (Czarodziej)
Matka – Elizabeth Morten (Mugol)
Brat – Michel Morten
Siostra – Maria Morten
[OOC]
Nick w grze: Grajcar14
Jak zamierzasz odgrywać swoją postać?
Moim zadaniem jest odegrać jak najlepiej moją postać na serwerze Hapel .Jak także moim zadaniem jest pomoc innym graczom ,a jeśli sam mam problem np. Odnalezieniem się w Hogwarcie będę pytał innych gracz i nie zawracał takimi sprawami Administrację. Jestem osobą prawdo mówną więc nie będę okłamywał nikogo z graczy na serwerze . Mam zamiar dobrze się bawić  tak jak pewniej inni graczy na serwerze dlatego uszanuje ich spokój i nie będę ich trolował ,a co do mojej postaci to wraz z moimi możliwościami będę uczestniczył w lekcjach i innych ważnych rzeczach.
Co to jest IC i jak zapisujemy to na czacie:  IC jest akcją podczas fabuły, czyli czymś odnoszącym się do naszych postaci oraz sytuacji. Zawiera w sobie choćby emocje, mimikę oraz czynności uczestników akcji oraz otoczenie i jego opisy. Nie piszemy w nim emotikon, nie odnosimy się do świata realnego. Przykład akcji:

*Sebastian siada i wyjmuje zeszt* Muszę poczytać o eliksirach!
Co to jest OOC i jak zapisujemy to na czacie: OOC to coś, co dzieje się poza akcją podczas gry - mówimy w nim o świecie realnym, który nie ma żadnego związku z akcją. Przykład:

(Dobra, zaraz będę ucieka,, bo muszę odrobić lekcje Confused)

Czy posiadasz doświadczenie w rozgrywce RP?
Nie ! Ale mam nadzieje ,że rozgrywka na serwerze mi ją wyjaśni .
Skąd dowiedziałeś się o serwerze?
Z serwisu Youtube.
Odegraj rozbudowaną akcję IC w której twoja postać upora się ze sprawą. [Pamiętaj że powyżej opisałeś dokładnie swoją postać, więc odgrywaj nią akcje zgodnie z jej cechami. Nie zapomnij także o dodaniu sporej ilości czynności oraz mimiki twarzy. Minimum 7 akcji na osobę]

Jak na zdjęciu widzisz 3 uczniów, Gryffon nazywa się Alex i jest z 7 klasy. W miarę miły z niego gość, ale ciężko u niego z tolerancją dla młodszych. Chętnie ci pomoże jeżeli podejdziesz do niego na luzie. Ślizgon ze zdjęcia chodzi do 5 klasy i nazywa się Olivier będzie oschły dla ciebie ale jeżeli dobrze zagadasz pomoże ci. Zaś krukonka to Bella z 3 klasy jest wiecznie zamyślona i jakby nieobecna jeśli zwrócisz na siebie jej uwagę pomoże ci. Twoim zadaniem jest nakłonić jedną osobę z tej trójki do wskazania ci drogi prowadzącej do sali transmutacji.

Be-Bella Se-Sebastian

Se*Pogubiony ze smutkiem na twarzy idzie korytarzem i spotyka dziewczynę*Część ,jak się nazywasz ?
Be*Zamyślona z uśmiechem podśpiewuje sobie cichutko ,oglądając się do okoła*
Se*zaciekawiony i niezesmacony z oczmi wpadszonymi w dziewczynkę*Słyszysz mnie?
Be*spogląda kącikiem oka na chłopaka i mówi uśmiechnięta*Hej jestem Bella ,a ty?
Se*zdziwoiny reakcją dziewczyny odpowiada*Ja jestem Sebastian ,możesz mi pomóc ?
Be*odpowiada z uśmiechnięta do chłopcu*Jasne o co chodzi ?
Se*Rozglądając się po korytarzu mówi do dziewczynę*Czy wiesz gdzie jest Sala Transmutacji ?
Be*z radośćą informuje chłopakowi*Jasne ,że wiem zaprowadizć cię ?
Se*szczęśliwy przytula dziewczynkę*To ruszajmy prowadzi !
Be*Uśmiechając się do chłopca pokazuje sale transmuatcji*Oto jest sala transmutacji*
Se*Zadowolony z pomocy dziękuje dziewczynie za pomoc*Dzięki bez ciebie nie dał  bym sobie rady.
Be* z żalem żegna chłopaka mając nadzieję na jeszcze jedno spotkanie*Do zobaczenia jeśli będziesz czegoś potrzebował poszukaj mnie.
Se*ze wznajemnymi uczućami żegna dziewczynę*Do następnego razu!

Czy przeczytałeś regulamin tak !!!
Składając podanie akceptuje regulaminy obowiązujące na serwerze Hapel i konsekwencje wynikające z ich nieprzestrzegania.

Składając PODANIE akceptuje regulaminy obowiązujące na serwerze Hapel i konsekwencje wynikające z ich nieprzestrzegania.
Tak!
Selvyn
The Dark Lord




Posty: 368
Tematy: 29
Gru 2014

#2
Sprawdzenie podania tak jak pisałem odłożone na następny raz, z powodu podwójnego złożenia go w wątkach.
Selvyn
The Dark Lord




Posty: 368
Tematy: 29
Gru 2014

#3
Wstrzymane, 3 dni na poprawę i 3 szanse.
Zbyt wczesna data urodzenia, teraz na serwerze jest rok 2043, więc postać musiała się urodzić w 2032.
Takie ujawnienie się magii jest zbyt przesadzone, nie można wpływać tak na pogodę za jej pomocą, zmień to na inny incydent, bardziej nagły i przypadkowy, pod wpływem nagłych emocji postaci.
Opisz zakupy na Pokątnej i rozpisz chwile przed wyjazdem do zamku.

Rozpisz wygląd postaci, a szczególnie charakter postaci. Zainteresowania mają być pełnymi zdaniami wyjaśniającymi co i dlaczego polubi/czego nie w Hogwarcie. 

W akcji IC zbędne opisy typu *zapytał* itd. zamień opisami mimiki, rozbudowanymi i realistycznymi dialogami (żeby rozmowa była naturalna) i jakimiś czynnościami wplecionymi w to wszystko, np. uśmiech, ruch, grymas etc.
Regulamin nieprzeczytany.
Grajcar14
Czarodziej




Posty: 10
Tematy: 5
Mar 2015
0
#4
Poprawione mam taką nadzieję Smile
Grajcar14
Czarodziej




Posty: 10
Tematy: 5
Mar 2015
0
#5
Mogę prosić o werdykt jak najszbyćej tak do jutra bo jeśli jest błąd to nie będę miał czasu na poprawę ponieważ 1.04 piszę test 6 klas Smile
Selvyn
The Dark Lord




Posty: 368
Tematy: 29
Gru 2014

#6
Wstrzymane, 3 dni na poprawę i 2 szanse.
Zamień opisy "odpowiadając na...", "zadowolony z reakcji..." etc i zamień opisem emocji i mimiki postaci.
Regulamin nadal niedoczytany.
Grajcar14
Czarodziej




Posty: 10
Tematy: 5
Mar 2015
0
#7
Plees ! zaakceptuj podanie długo siedziałę i pisałę te podanie a jutro test i tylko na chwilę wbiłę a na serwa stram się dostać od 2 lat prosze zaakceptuj podanie
Ps ! Regulamin przeczytałę dwa razy !
Grajcar14
Czarodziej




Posty: 10
Tematy: 5
Mar 2015
0
#8
poprawione
Selvyn
The Dark Lord




Posty: 368
Tematy: 29
Gru 2014

#9
Zaakceptowane!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.