Witaj!

Zaakceptowane Podanie na ucznia
Radek03
Czarodziej




Posty: 101
Tematy: 21
Mar 2015
22
Gryffindor
#1
[IC]

Imię i nazwisko postaci:Alex Taylor

Miejsce urodzenia:Wielka Brytania

Czystość krwi:50%
Historia postaci:Był sobie piękny dzień,sobotni poranek,Lily odeszły wody,zaczęła rodzić,pracownicy pomogli w odebraniu porodu.Urodził się piękny syn,Fred i Lily nazwali go Alex.Minęły lata,Alex wyrósł na wysokiego chłopaka.To jest dzień jego 11-urodzin.Później urodziły się jeszcze 2 jego młodsi bracia.Chłopak już dawno zaprosił kolegów i koleżanki na uroczystość.Nadeszła 5,goście zaczęli się już pomału schodzić.Alex dostał drobne upominki,ale od taty i mamy...za chwilę się dowiemy.Minęło niecałe 2 godziny,wszyscy się wybawili,pośmiali,najedli i napili.Wszyscy już poszli do swoich domów.Poszedł na górę,i położył się spać.Do okna zapukała sowa,piękna sowa.Otworzył okno,a sowa wleciała do pokoju i wręczyła mu dziwny list z godłem Hogwartu.Alex nie wiedział co to jest,ale się dowiedział.Został czarodziejem.Rodzice wiedzieli o co chodzi.Następnego ranka,Alex z rodziną wybrał się na ulice Pokątną.Pierwsze poszedł zakupić zeszyty i potrzebne mu rzeczy do Hogwartu.Następnie udał się do Olivandera.Była to różdzka twarda,więc mało szans na to aby się złamała.Następnie zakupił zeszyty i książki potrzebne do nauki u Esy i Floresy,księgarni,i gdy skończyli udali się na sam koniec do banku Gringotta.Rodzice chłopaka wybrali 600 galeonów,a 100 dali Alexowi,aby miał na słodycze,na Hogsmeade i do Miodowego królestwa.Gdy skończyli zakupy,Alex gdy zauważył sklep z sowami,odrazu naciągnął rodziców na kupno sowy,zakupił sowe,nazwał ją Derda bo była chłopakiem.Wyszli z ulicy Pokątnej oraz z Dziurawego Kotła.Następnie udali się na King Cross,popatrzyli uważnie czy jakiś mugol nie patrzy,i wlecieli w ścianę,między peronem 9 oraz 10,i znaleźli się na peronie dziewięć i trzy czwarte.Dla Alexa było to wielką frajdą przejść przez magiczną ścianę.Pociąg miał ruszać,ale Alex jeszcze zdążył,szybko pożegnał się z rodzicami,i wsiadł do pociągu Hogwart Express.Pociąg ruszył,chłopak znalazł wolny przedział,chwile później poznał swojego pierwszego kolegę oraz koleżankę,kolega nazywał się Jeffrey a koleżanka,Hermiona.Rozmawiali że chcieli by być w Hogwarcie.Alex był szczęśliwy,machał z radości rękami,a tu wreszczie podniósła się karta czarodzieja Hermiony.Alex był zdziwiony,a zarazem zadowolony.Gdy dojechali na miejsce,wysiedli z pociągu,i popłynęli z gajowym na łodziach,do hangaru,gdy już dopłynęli,ruszyli za gajowym do zamku.Gdy weszli do Wielkiej Sali,Alex był oszołomiony.To zaczarowane niebo,latające świeczki.Alex nie wiedział co robić.Na samym końcu stał dyrektor.Powiedział ceremonię,i zaczęli przydzielać nowych uczniów do domów.Hermiona została przydzielona do Gryffindoru,a Jeffrey tak samo.I nauczycielka wywołała imię Alex Taylor!.Tego gdzie zostanie przydzielony Alex,dowiemy się trochę później.

Wygląd postaci:Alex nie jest idealnym dzieckiem,ma krótkie włosy koloru czarnego,oraz niebieskie oczy.Mierzy 1m oraz 56cm,więc nie jest ani niski ani wysoki,jak na swój wiek.Jest średniego wzrostu.Często chodzi w halówkach,ponieważ często gra w szkole,w piłkę.Nosi zwykłe ciuchy,naprzykład dresowe spodnie,czuje się w nich wygodnie,a jeśli chodzi o grubość,to jest średniej grubości.Ubiera też dresowe bluzy.Gdy jest lato chodzi,w krótkich spodenkach oraz gdy jest gorąco to chodzi bez podkoszulka.Często ubiera skejtówke,nie grzeje mu słońce w głowe,a zarazem jest mu wygodnie.Lubi The Walking Dead,i właśnie jego ciuchy mają na sobie postacie z tego serialu.Jest wysportowany,jego siła nie jest ani niska ani wysoka,ma taką siłe jak normali chłopcy w jego wieku.

Cechy charakteru:Alex jest szczery,z rówieśnikami,nie boi się byle czego,dlatego jest odważny,mu to obojętne czy czeka długo czy krótko,w skrócie to jest poprostu cierpliwy,zawsze dąży do celu,i zawsze się mu to udaje.Szanuję innych,lubi pomagać innym kolegom i koleżanką,Alex zawsze dotrzymuje danego słowa,nigdy nie okłamuje nikogo,ale jeśli trzeba to musi zaryzykować,jest mężnym synem oraz szlachetnym.Jest wytrwały,ale często zdarza się Alexowi zasnąć na lekcji,i to jest jego minus.Chłopak jest szybki,ponieważ ćwiczy bieg od 4 latek.Jego kondycja,jest wystarczająca,ale jeśli chodzi o bieg na 5km,to dla niego mały problem,Alex zawsze nie daje się poniżać,ani wyśmiewać jego rodziny.Jest trochę upierdliwy,dlatego inni trochę nie wytrzymują z nim.Często mówi sam do siebie,jego rodzina czasami się bardzo dziwi.

Zainteresowania:Alex będzie próbował uczyć się systematycznie,lubi OPCM,bo to najbardziej przydający się przedmiot.Nie lubi historii magii,bo według niego jest nudna,i niepotrzebna.Alex dąży do tego aby zostać prefektem.

Rodzina postaci:Mama (rp) Tata (rp) Bracia (rp) (Kuzyn kmp600)


[OOC]
Nick w grze:Radek03


Jak zamierzasz odgrywać swoją postać?Tongueoprostu będe miły dla innych,będe starał się o pozycje prefetka,oraz będe pomocny.

Co to jest IC i jak zapisujemy to na czacie:IC to świat w grze,gdy chcemy opisać co robi nasza postać,piszemy w  ** np.*podchodzi zaciekawiony do dziwnego posągu* Gdy chcemy coś powiedzieć to piszemy normalnie np.Łał! Jaki fajny a zarazaem dziwny posąg.A gdy piszemy o otoczeniu to w ****.I Gdy połączymy to razem,wychodzi nam ciekawa akcja. *podchodzi zaciekawiony do dziwnego posągu* Łał! Jaki fajny a zarazem dziwny posąg!
Co to jest OOC i jak zapisujemy to na czacie:OOC to świat rzeczywisty piszemy w () np.(Hejka)

Czy posiadasz doświadczenie w rozgrywce RP?:Tak!Słyszałem o tym,kolega mi opowiadał.

Skąd dowiedziałeś się o serwerze:Normalnie wpisałem Harry Potter Minecraft,i właśnie oto tu jestem! xD

Odegraj rozbudowaną akcję IC w której twoja postać upora się ze sprawą.
A-*podchodzi na luzie do gryfona* Hej,pomożesz mi dojść do sali transmutacji?
A2-Młody spadaj,jak nie chcesz stracić zębów! *dziwna mina do Alexa*
A-Jesteśmy z tego samego domu,powinniśmy sobie nawzajem pomagać,nie sądzisz? *patrzy na Alexa miłym wzrokiem*
A2-Ehh,no prawda,ale i tak mnie nie przekonasz *robi szyderczy uśmiech*
A-Proszę,jak ty kiedyś będziesz potrzebował pomocy,to też jej o de mnie nie dostaniesz,a z chęcią bym ci wtedy pomógł.
A2-Dobra młody,chodź i nie marudź! *ruszył trochę zły,w stronę sali*
A-*zrobił to samo,szybkim krokiem*
**zaczyna padać mocny deszcz**
A2-Niech to szlag! *jego mina jest smutna,a zarazem zła*
A-eee co się stało? *patrzy na szybe,trochę krzywym wzrokiem*
A2-Dzisiaj,miało być tak pięknie! pierwsza,druga,i trzecia klasa,miała się wybrać do Miodowego Królestwa!
A-Nie przejmuj się to nie koniec świata *uśmiecha się do Alexa*
A2-No cóż,trochę w tym prawdy jest *odwzajemnia uśmiech* A tak wogóle to jak masz na imię?
A-Alex,a na nazwisko Taylor.
A2-Ha! Tak samo jak ja! *śmieje się lekko w kierunku Alexa*
A-*też się śmieje,ale trochę głośniej* Długo jeszcze?
A2-Już niedaleko... ooo too tu! *wskazuje palcem na drzwi do sali*
A-Dzięki! Jeśli będziesz kiedyś potrzebował pomocy,to zgłoś się do mnie *podaje ręke*
A2-*odwzajemnia gest* Ja spadam.
A-Siemka *wchodzi do sali,spoglądając ukratkiem na Alexa*
Jak na zdjęciu widzisz 3 uczniów, Gryffon nazywa się Alex i jest z 7 klasy. W miarę miły z niego gość, ale ciężko u niego z tolerancją dla młodszych. Chętnie ci pomoże jeżeli podejdziesz do niego na luzie. Ślizgon ze zdjęcia chodzi do 5 klasy i nazywa się Olivier będzie oschły dla ciebie ale jeżeli dobrze zagadasz pomoże ci. Zaś krukonka to Bella z 3 klasy jest wiecznie zamyślona i jakby nieobecna jeśli zwrócisz na siebie jej uwagę pomoże ci. Twoim zadaniem jest nakłonić jedną osobę z tej trójki do wskazania ci drogi prowadzącej do sali transmutacji.

[Obrazek: b634f6eb6f50.png]

Czy przeczytałeś regulamin? Tak!!!
Składając podanie akceptuje regulaminy obowiązujące na serwerze Hapel i konsekwencje wynikające z ich nieprzestrzegania.


Wzór by: GrubszyNizReka
C4mp3r
Czarodziej




Posty: 815
Tematy: 53
Gru 2014
899
Hufflepuff
#2
Zmień nazwisko postaci, takie już występuje na serwerze. W Historii było by dobrze jakbyś usunął te fragmenty o nowym komputerze i grach, bo w końcu jeden z jego rodziców jest czarodziejem. "Różdzka z liścia mandragory i z drewna Bijącej Wierzy" nie wykorzystuje się takich rdzeni różdżki, ani takiego drewna - Najlepiej tez usuń ten fragment o tym jaką kupił sobie różdżkę. Wygląd i charakter postaci nie jest idealny, ale już może być. Co do Akcji IC, postaraj się ją bardziej rozbudować, twoja postać musi się troszkę pomęczyć aby nakłonić starszego ucznia na odnalezienie sali.

Podanie zostaje Wstrzymane! - 3 dni i 3 szanse na poprawę.
Jak już poprawisz, poinformuj mnie o tym tutaj.
Radek03
Czarodziej




Posty: 101
Tematy: 21
Mar 2015
22
Gryffindor
#3
Poprawione! Drogi weryfkiatorze,a czy mógłbyś mnie przydzielić do Gryffindoru? Wiem że to głupio brzmi.Do usłyszenia!
C4mp3r
Czarodziej




Posty: 815
Tematy: 53
Gru 2014
899
Hufflepuff
#4
Do Historii dodaj jeszcze fragment ujawnienia się mocy magicznej pamiętaj, że ta pojawia się tylko w przypływie silnych emocji, typu strach czy gniew. Jeśli już zmieniłeś nazwisko postaci, to pozmieniaj je w całym podaniu, bo w Historii dalej pisze Stark.

Podanie zostaje Wstrzymane! - 3 dni i 2 szanse na poprawę.
Jak już poprawisz, poinformuj mnie o tym tutaj.
Radek03
Czarodziej




Posty: 101
Tematy: 21
Mar 2015
22
Gryffindor
#5
Poprawione!
C4mp3r
Czarodziej




Posty: 815
Tematy: 53
Gru 2014
899
Hufflepuff
#6
No idealnie nie jest, ale może być. Zaakceptowane!




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.