Witaj!

Potrzebuję pomocy z nauką RP
Rossie Klein
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 3
Mar 2018
6
Hufflepuff
#1
Tak zdaję sobbie z tego sprawę i obiecuję poprawę, ale abby jej dokonać bym chciała sama zgłosić się do szkółki RP XD a na forum znalazłam o niej wzmianki, ale nie znalazłam informacji kiedy się odbywa, jak się do niej zapisać itp...pomoże ktoś?
Froxel
Czarodziej




Posty: 247
Tematy: 29
Gru 2014
352
Gryffindor
#2
Edytowałem temat Twojego wątku - nie nazywaj samej siebie noobem. Po prostu jesteś nową osobą, która potrzebuje pomocy z pojęciem podstaw Role Play, aby potem to rozwijać i doskonalić. Role Play jest dość skomplikowanym rodzajem rozgrywki i każdy na początku miał z tym problemy.Jednym nauka zajmuje mniej, drugim więcej czasu - wszystko zależy od chęci i zaangażowania.
Na początek poczytaj poradniki:
- Jesteś nowy? Zajrzyj tu!
- Estetyka czatu IC
- Słowniczek RP

Jak już to zrobisz zgłoś się jutro na /helpop i poproś o pomoc w opanowaniu podstaw Role Play. Moderator będący online z pewnością się Tobą zajmie i wytłumaczy wątpliwości, które Cię trapią.
LENIWIECHERE
Czarodziej




Posty: 372
Tematy: 51
Wrz 2016
354
Slytherin
#3
To się ceni. To się ceni.
WCHODZISZ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ
CzarnaMoc
Azkaban




Posty: 864
Tematy: 86
Lut 2018
Slytherin

#4
Widze szykuje sie nowy dobry gracz spoko ogarniesz rp w 1 miesiąc albo szybciej tak na 100 %
Blusimusic
Władca Gwiazd



Pracownik Hogwartu

Posty: 1,045
Tematy: 40
Sie 2015
179
Hufflepuff
#5
Blusimusic#0078 (Discord) << Polecam.
kacpi1310
Już nie odwala




Posty: 53
Tematy: 16
Sty 2018
Gryffindor

#6
Tak trzymaj!
animalka
Azkaban




Posty: 68
Tematy: 16
Cze 2016
Hufflepuff

#7
Gdybyś miała jeszcze jakieś wątpliwości, albo choćby chciała porozmawiać na temat rozgrywki możesz śmiało napisać również do mnie. Może nie gram najdłużej (bo w końcu dwa lata podczas gdy są i tacy, którzy grają 7), ale mogłabym również co nieco poopowiadać. Dobrze pamiętam jak sama dopiero co zaczynałam i choćby z tego względu mogłabym ciebie jakoś nakierować i wystrzec przed czynieniem tego, co ja sama dawanej. Poza tym w moim odczuciu zawsze raźniej gra się mając kogoś do rozmów, a nauka pojęć, czy obowiązujących tu zachowań jest o wiele szybsza  Wink

A tu masz namiary:
discord- #3021
skype- iga.brucka
PWWP
Pracownik Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 211
Tematy: 62
Lip 2017
76
Ravenclaw
#8
Witaj!

Jak coś zapraszam, mogę Ci po wyjaśnić np. pojęcia, których nie do końca rozumiesz.
Mogę tez po odgrywać z tobą różne akcje na serwerze itd

Pisz śmiało:
Pw na forum lub discord: PWWP#3659

Życzę jak najlepszego spędzania czasu na haplu
IxuGaming
Ten gad




Posty: 198
Tematy: 31
Paż 2015
130
Gryffindor
#9
Zgłoś się dziś bądź w dowolnym momencie na helpop o szkółkę, gdy będę. Przeprowadzę ci ją.
"Trzeba być bardzo dzielnym by stawić czoło wrogom, ale tyle samo męstwa wymaga wierność przyjaciołom"[Obrazek: https://media.giphy.com/media/Bh3YfliwBZNwk/giphy.gif]
strzyga
Basic witch.




Posty: 258
Tematy: 18
Sie 2017
629
Ravenclaw
#10
Jakby co również służę pomocą.
Dc -> haraszo#2039



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.