Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
Fvfxl
Czarodziej




Posty: 6
Tematy: 1
Mar 2018
0
Gryffindor
#1
Imię i nazwisko: Abraham Baker
Miejsce urodzenia: Whitechapel Londyn
Status krwi: 50%
Cechy charakteru: (UWAGA!] Abraham jest osobą która nie boi się ugryzienia przez zwierzę ani pobicia, bo sam może oddać i to porządnie, ale boi się wielu innych rzeczy, ma wielu kolegów jednak jedną zaufaną przyjaciołkę, którą nigdy nie zdradzi ani nie wystawi, jak może to stara się pomagać innym ludziom jak tylko się da, powierzone mu tajemnice nigdy nie ujrzą światła dziennego mimo przekupienia albo tortur, są też jego negatywne wady, rzadko się uczy albo gdy musi, ciężko go namówić do zrobienia jakiejś rzeczy albo do pójścia gdzieś, najlepiej odnajduje się w swoich grach komputerowych i w informatycznych kierunkach

Wygląd postaci: ma on średniej długości kruczoczarne włosy lekko schowane za kołnierzem czarnego płaszczu owiniętego brązowym szalikiem zza którego wystają jedynie zielone oczy, spod owego płaszcza wychodza jasnobrązowe spodnie, który chowają się w wysokich czarnych butach

Historia postaci: Urodził się w Whitechapel, dzielnicy londynu, jego matka Nessy - czarodziejka w hogwarcie mieszkała w Hufflepuf natomiast ojciec - Gregory  byl mugolem, gdy John miał 5 lat jego matka została skazana na dożywocie w azkabanie z powodu domniemanego rzucenia czaru niewybaczalnego wtedy objawiła się jego moc kiedy że smutku stłukł szybe witryny stojącego obok nich sklepu, w wieku 11 lat dostal list od hogwartu i wyruszył na ulicę pokątną do Ollivandera który wybrał mu różdżkę, następnie poszedł zakupić sowę którą nazwał Ashley od imienia jego najlepszej przyjaciółki, potem ruszyl na peron 9 i 3/4 gdzie pozegnal sie z ojcem i przysiagl mu ze dowie się kto stał za tym by jego matka trafiła do Azkabanu 
Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Cześć, mam na imię Abraham, a ty?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(tak,w Warszawie na placu Defilad jeśli się nie mylę)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
Dziękuję *zaczyna jeść zupę*

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:z internetu

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
War. War never changes.
Blusimusic
Władca Gwiazd



Pracownik Hogwartu

Posty: 1,045
Tematy: 40
Sie 2015
179
Hufflepuff
#2
Wstrzymane!
Rozpisz wygląd. Zamień go w zdania.
Do odkrycia magicznej mocy potrzebne są jakieś silne emocje.
Usuń opis różdżki, gdyż jest on generowany na serwerze.
Trzy dni i trzy szanse na poprawę.
Fvfxl
Czarodziej




Posty: 6
Tematy: 1
Mar 2018
0
Gryffindor
#3
Poprawione Smile

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Blusimusic napisał(a): (23.03.2018 18:20)
Wstrzymane!
Rozpisz wygląd. Zamień go w zdania.
Do odkrycia magicznej mocy potrzebne są jakieś silne emocje.
Usuń opis różdżki, gdyż jest on generowany na serwerze.
Trzy dni i trzy szanse na poprawę.
Już Smile

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka
War. War never changes.
Blusimusic
Władca Gwiazd



Pracownik Hogwartu

Posty: 1,045
Tematy: 40
Sie 2015
179
Hufflepuff
#4
Zmień jeszcze imię lub/i nazwisko na inne.
Fvfxl
Czarodziej




Posty: 6
Tematy: 1
Mar 2018
0
Gryffindor
#5
Blusimusic napisał(a): (23.03.2018 21:07)Zmień jeszcze imię lub/i nazwisko na inne.
Już Smile

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka
War. War never changes.
Blusimusic
Władca Gwiazd



Pracownik Hogwartu

Posty: 1,045
Tematy: 40
Sie 2015
179
Hufflepuff
#6
Według tego co znalazłem w internecie,  Abraham Moulton to jest jakaś postać historyczna.

Zmień imię w reszcie podania.
Fvfxl
Czarodziej




Posty: 6
Tematy: 1
Mar 2018
0
Gryffindor
#7
Już 
Blusimusic napisał(a): (24.03.2018 20:25)Według tego co znalazłem w internecie,  Abraham Moulton to jest jakaś postać historyczna.

Zmień imię w reszcie podania.

Smile
War. War never changes.
Blusimusic
Władca Gwiazd



Pracownik Hogwartu

Posty: 1,045
Tematy: 40
Sie 2015
179
Hufflepuff
#8
Zmień imię na początku charakteru i w pierwszym pytaniu.
Fvfxl
Czarodziej




Posty: 6
Tematy: 1
Mar 2018
0
Gryffindor
#9
Blusimusic napisał(a): (24.03.2018 22:46)Zmień imię na początku charakteru i w pierwszym pytaniu.
Już

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka
War. War never changes.
Blusimusic
Władca Gwiazd



Pracownik Hogwartu

Posty: 1,045
Tematy: 40
Sie 2015
179
Hufflepuff
#10
Zaakceptowane!
Trafiasz do...
[Obrazek: 58FGqR8.png]
Na serwerze zgłoś się po rangę, pisząc: /helpop Zaakceptowano moje podanie. [Link do podania].



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.