Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
minedaw2005
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 2
Mar 2018
0
#1
Imię i nazwisko: Alius grobert 
[b]Miejsce urodzenia:[b]Szpital Świętego Munga w Londynie[/b][/b]
Status krwi: 50%
[b]Cechy charakteru:
  Odwazny chłopak bardziej zamknięty w sobie dużo czasu spedza z swoimi przyjaciolmi których zna od 3 roku zycia.Ailus dużo podróżował z swoim ojcem do rożnych krajów ponieważ był on jakby odkrywca który leci do rożnych krajów i pomaga zwierzętom które potrzebują pomocy. A wiec zna się dużo na krajach i zwierzętach trochę lepiej niż jego rówieśnicy.
Wygląd postaci: Czarna włosy ailus ma brozowe oczy, trochę spiczaste uszy a jego głowa jest okrągła ubrany w czarne szaty i czarne buty z szarymi kropkami oraz czarnymi spodniami.
Historia postaci:  Ailus urodzony 22 grudnia 2052 w szpitalu sw munga w wieku 2 lat wyprowadzili się z bloku i przeprowadzili do domu w srodku miasta blok był za maly gdyż ailusowi urodzila się siostra greeny do 5 roku zycia tata ailusa opowiadal mu historie o wielkich czarodziejach z jego rodziny i nie tylko. gdy ailus miał 6 lat znalazł pierwszych prawdziwych przyjaciol do 9roku zycia blyli najlepszymi przyjaciolmi razem interesowali się natura. każdy miał te same pytanie czy smoki istnieja? nikt nie wiedział ze ailus zostanie przyznany do magicznej szkoły Hogwart. w wieku 10lat paczka rozpadla się gdyż jego najlepszy przyjaciel wyprowadzil się z miasta a reszta po prostu wogole nie odzywala się do siebie. a wiec dla ailusa ostatni rok nie był najlepszy lecz 5 tygodniach przed jego urodzinami nagle jakby podniósł liść nie dotykając go,wtedy wiedzial ze w końcu jeżeli dostanie różdżke to będzie jej umiał uzyć. W końcu przy jego 11 urodzinach w wynajętej sali urodzinowej bawili się , tańczyli się i robili inne rzeczy które robi się przy urodzinach, na następny dzień koło godziny 10 nagłe w pięknym słońcu ailus zobaczyl sowe , sowa wleciała przez okno i dala list ailusowi gdy ailus był gotowy razem z rodzicami otworzył list gdzie pisało co ma kupićw pierwszym roku szkolnym .tak zaczela się jego przygoda czarownika[/b]

[b]Udziel poprawnych odpowiedzi:
[/b]
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Witaj jestem ailus a ty jak się nazywasz?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Chyba gdzies w centrum)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
Dziękuje *Odbiera talerz i kladzie ja na stol i proboje*

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:
Na yt interesuje się serwerami magi i znalazłem ten oto hapel.
[b]Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?
Tak[/b]
MateVu
Atencjusz




Posty: 352
Tematy: 25
Sty 2015
239
Slytherin
#2
Wstrzymane,
Rozbuduj cechy charakteru,
Rozbuduj część opisową wyglądu,
Mamy rok 2063, więc byłbyś 64-ro latkiem.
Rozbuduj historię - dodaj moment objawienia się mocy, rozbuduj 11 urodziny, otrzymanie listu.
Zapoznaj się z KLIK
minedaw2005
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 2
Mar 2018
0
#3
Poprawione wszystko ,czy jeszcze cos ominąłem ?
MateVu
Atencjusz




Posty: 352
Tematy: 25
Sty 2015
239
Slytherin
#4
Jestem w stanie się zgodzić.
Zaakceptowane!
Trafiasz do...
[Obrazek: 58FGqR8.png]
Na serwerze zgłoś się po rangę, pisząc: /helpop Zaakceptowano moje podanie. [Link do podania].



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.