Witaj!

Skarga na michalrul
MajkelBoss
Czarodziej




Posty: 166
Tematy: 15
Gru 2014
32
Ravenclaw
#1
Nick oskarżającego: MajkelBoss
Nick oskarżonego: michalrul
Powód : Masowy DM na spawnie (Dowód jest na ss'ie też tym, sam się przyznał że mnie palił na spawnie) jak i w Hogwarcie, również lekkie Non Rp bo skąd pierwszak znałby Avadę? Nawet jeżeli ma zgodę na CM to wątpię. Jeszcze wmawiał mi , że zadziałała. To dlatego mnie zabił.
Dowody : http://imgur.com/e8B15mc
Proponowana kara : Jest to nowy gracz więc moim zdaniem najlepszą karą , o ile to jest kara, będzie wysłanie go do szkółki RP. Zresztą to już nie jest moja decyzja. Za DM proponuję również odpoczynek od serwera 2 dniowy. Wczoraj mumia próbował go uspokoić, Eryk potwierdził nawet.

Archer223
Czarodziej




Posty: 176
Tematy: 4
Gru 2014
74
#2
Można do tego także dodać to, że obraża innych graczy na ShoutBoxie.
Np. Ja się czuję urażony. Confused
Deleted
Mugol


 
#3
Samo powiedzenie Avada Kedavra na czacie to nie jest rzucenie zaklęcia. Do tego potrzeba jest różdżka, bądź dla zaawansowanych czarodziejów dłoń. Dodatkowo gracz dostał 20% warna za swoją "forumową karierę".
MajkelBoss
Czarodziej




Posty: 166
Tematy: 15
Gru 2014
32
Ravenclaw
#4
Może z tym Non Rp trochę przesadziłem, ale jak widać na ss'ach napisał, że jednak zadziałała.
Żarty żartami ale bez przesady. Pozostaję przy teraźniejszej karze.
MrSkilling3r
Czarodziej




Posty: 22
Tematy: 2
Gru 2014
0
#5
Jestem ZA daniem mu bana powód:Sam mnie kiedyś trolował i nie jest to przyjemne i żucanie avada przez pierwszo klasiste.. INPOSSIBLE
Lulu
Czarodziej




Posty: 102
Tematy: 4
Gru 2014
157
#6
Gracz jest zobowiązany zgłosić się na najbliższą szkółkę RP. 

Zamykam i przenoszę. 



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.