Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
Pola123
Azkaban




Posty: 2
Tematy: 1
Mar 2015

#1
[IC]

Imię i nazwisko postaci: Pola Look

Miejsce urodzenia: Luton , Anglia

Czystość krwi: 50%

Historia postaci : W jednym z mugolskich szpitali urodziała się mała dziewczynka którą rodzice nazwali Pola. Nie minął rok a Dziewczynka nauczyła się mówić . W 10 roku życia nareszcie znalazła przyjaciółkę ale ta przyjaciółka za miłą nie była wobec Poli. Pewnego dnia kiedy Pola była chora i nie szła do szkoły pomagała mamie w kuchni ponieważ w łóżku jej się nudziło . Przez przypadek strzaskała aż 7 talerzy . Mama na nią nawrzeszczała a Pola uciekła z domu . Nie wiedziała gdzie iść ale po kilku sekundach namysłu Pola zdecydowała że pójdzie do Parku na jej ulubioną ławkę . Kiedy po 10 minutach spaceru doszła zobaczyłą Stelle ( "najlepszą" przyjaciółkę) która siedziała na ławce jakby niby nic i patrzała jak ptaki sie gonią. Kiedy Pola do niej podeszła okrzyczała ją czemu nie jest w szkole. Na to Stella że jej sie nie chce na te słowa ławka na której siedziała Stella zaczęła lewitować . Oszołomiona Pola która nie wiedziała jak się to stało uciekła z szyderczym uśmieszkiem do domu gdzie czekała na nią zamartwiona mama.
Pola nic nie mówiąc uciekła do pokoju gdzie zaczęła się głośno śmiać.
Pół roku później....
Kiedy Pola się obudziłą powiedziała sobie w myślach : O dzisiaj moje 11 urodziny nie mogę się doczekać tortu i prezętów. Kiedy zeszła na dół zdziwiła się ponieważ tata nie był pracy a mama miała twarz choćby nie spała 3 dni. Pola już miała zawrócić ale w tej samej chwili zaczepił ją Nicolas (tata Poli) i powiedział czekaj czekaj muszę z mamą ci coś powiedzieć. Gdy już Pola usiadła przy stole tata zaczął mówić : No córciu ja i mama musimy ci coś powiedzieć bo... jesteś czarownicą i tu zrobił przerwę aby dać jej list z Hogwartu który przyszeł dziś rano sową. Kiedy Pola zaczęła czytać ojciec przyjrzał się córce i jej reakcji. Ona niczym nie wzruszona powiedziała fajnie . Ojciec zdziwiony powiedział nie jesteś no wiesz szczęśliwa lub coś ? Zbytnio nie. Kłamała tak naprawdę od środka ją aż trzepało ale udawała twardą dziewczynę . Tata westchnął no więc kontynułując jutro zabieram cię na ulicę pokątną to jest miejsce gdzie kupisz wszystko do Hogwartu. Ja sam jestem czarodziejem . A mama ? Zapytała. Nie mama nie . Więc jak już mówiłem jutro wybieramy się na Pokątną . Pola już chciała wyskoczyć za stołu i wszystkich uściskać ale wiedziała że to zepsuje jej repłutację kozaka.
Na drugi dzień tak jak ojciec obiecał udał się z dziewczynką na ulicę Pokątną . Pola była w 7 niebie ale nie dawała tego po sobie poznać . Weszli do ponad 10 sklepów każdy był inny w jednym kupili kociołek w drugim wybrała sobię sowę ale tata powiedział że to jeszcze nie koniec. Różdżka powiedział i udał się do jakiegoś sklepu razem z Polą . Sklep Olivandera przeczytała dziewczynka . Kkiedy już wybrali różdżkę powoli udali się do domu . Po 20 minutach podróży ojciec powiedział żeby poszła się pakować ponieważ jutro na 11 ma pociąg. Ona tylko prasknęła i udała się powolnym krokiem do pokoju. Gdy już wreszcie doszła zaczęłą się pakować . Nie minęło 10 minut a już walizka stała przy łóżku . Pola zmęczona zasnęła jak stała. Gdy się obudziła myślała że to byłtylko zwykły sen ale nie zobaczyła walizkę z herbem Hogwartu. W mgnieniu oka ubrała się i zeszła na dół z walizką gdy zobaczyła zegarek myślała że oczy jej wylecą była 10:20 do dworca idzie się 25 minut. Po 5 minutach do kuchni wszedł tata już ubrany w kurtkę wziął o Poli walizkę i poszedł do holu. Do kuchni wszedła mama Pola uściskała ją na pożegnanie i wyszła razem z tatą . Po 25 minutach drogi w końcu dotarli na dworzec . Tata odrazu udał się między 9 a 10 peron . Tata powiedział że muszą przelecieć przez tą ścianę . Pola bez wachania ruszyła przed siebie . Nagle nie była już na peronie 9 a 10 tylko była na peronie 9 i 3/4 zdziwiła się czy w ogóle taki peron istnieje ale chyba najwyraźniej tak bo jak spojrzała na inne dzieci które też miały takie walizki pomyślała sobie że to musi być tu . Po kilku sekundach tata stanął obok niej . Ostatni raz ją przytulił i pocałował w czoło i powiedział trzymaj sie . Ona nic sobie z tego nie robiąc ruszyła ku pociągowi . Kiedy już znalazła wolne miejsce pomachała niechętnie ostatni raz do taty i pociąg ruszył.

Wygląd postaci: Pola jest dość chudą dziewczyną . Ma 150 cm wzrostu.Ma jasne brązowe włosy które świetnie pasują do czekoladowych oczu. Pod lewym żebrem ma znamię w krztałcie kleksa. Ma dużo pieprzyków na plecach których się zawsze wstydziła. Ma dość mały nos . Oczy ma całkiem duże , ale to pasuje do jej urody. Cere ma jasną. Lubi się ubierać w czerne rurki i Białą obcisłą bluzkę.

Cechy charakteru: Pola jest bardzo kozacka nie interesuje ją to co inni o niej myślą . Ale jeśli to będzie coś o jej rodzicach to nikt nie chce być w ich skórze. Pozatym dziewczynka jest całkiem miła i wrażliwa ale nie daje tego po sobie poznać. Jest bardzo samolubna ale to tylko czasami i zależy wobec kogo . Jest nawet bardzo pomocna o ile jej się chce ale zazwyczaj jest leniem. Za inteligętna to ona nie jest . Jest bardzo śmiała.
Zainteresowania:Pola strasznie lubi Zwierzęta ale najbardziej to te egzotyczne. Już wiedziała że będzie uwielbiała w Hogwarcie ONMS i Latanie ale również wiedziała czego nie będzie lubić Eliksirów, ponieważ za dużo trzeba myśleć w mieszniu składników itp. ale również nie będzie lubiała Językoznastwa ponieważ w mugolskiej szkole języki nie szły jej najlepiej.

Rodzina postaci :
Stella Look- matka , mugol
Nicolas Look- ojciec , czrodziej


[OOC]
Nick w grze: Pola123


Jak zamierzasz odgrywać swoją postać? : Pola w Hogwarcie będzie się starała być dobrą uczennicą , będzie pomagać innym uczniom, będzie chodzić na lekcję gdzię będzie próbowała pilnie uważać.

Co to jest IC i jak zapisujemy to na czacie: Ic to In Chracter zapisujemy to na czacie tak że nasza postać coś robi np. *wyciąga pióro i zeszyt i siada do ławki*

Co to jest OOC i jak zapisujemy to na czacie: OOC to Out of Character zapisujemy go na czacie tak że coś się nie dzieje w grze tylko w realu np. (jaką grę lubicie na przeglądarke ? )

Czy posiadasz doświadczenie w rozgrywce RP? Nie

Skąd dowiedziałeś się o serwerze? Od Przyjaciela

Odegraj rozbudowaną akcję IC w której twoja postać upora się ze sprawą.

Jak na zdjęciu widzisz 3 uczniów, Gryffon nazywa się Adam i jest z 1 klasy. Jest tutaj nowy tak samo jak ty i wstydzi się rozmawiać z innymi. Jeżeli porozmawiasz z nim na luzie i spróbujesz się z nim zakumplować, chętnie ci pomoże. Wyższy krukon to Terry i jest siódmoklasistą. W rozmowie jest dosyć oschły i bije od niego respekt. Najtrudniej będzie ci wyciągnąć od niego pomoc ponieważ musisz sam wymyśleć w jaki sposób masz go przekonać. Zaś niższy krukon to Edward. Chodzi do trzeciej klasy jednak ciaglę siedzi w książkach i nie kontaktuje co dzieje się wokół. Jeżeli uda ci się zwrócić jego uwagę napewno ci pomoże. Twoim zadaniem jest nakłonić jedną osobę z tej trójki do wskazania ci drogi prowadzącej na boisko.

[Obrazek: k2ltZTp.png]

A- Adam P- Pola

P: *rozgląda się po szkole i nagle zauważa Gryfona podchodzi do niego i mówi* Hej wiesz może jak mogę dojść na boisko ?
A: *udaje że nie widzi dziewczyny i bardziej schował się pod szatę*
P: *zdziwiona zachowaniem Gryfona przybliża się w pyta po raz drugi * Nic ci nie zrobie powiesz mi ?
A: *popatrzał na nią spod łba i pokiwał przecząco głową*
P: *troche już zirytowana mówi* no proszę zaraz mam lekcje a nie wiem gdzie isć
A: *Milczy*
P: No proszę na pewno opiekun z twojego domu da ci jakieś punkty i każdy Gryfon będzie z ciebie dumny *mówi z podnieceniem*
A: *chwilę postał w ciszy ale podniósł głowę i powiedział nieśmiało* Powiem ci więc tak musisz iść przed siebie i pierwszy zakręt w lewo a nastęnie znowu prosto i znowu pierwszy w lewo i jesteś
P: *z uśmiechem na twarzy odpowiada* Dziekuje bardzo .
A: * odwzajemnił uśmiech i znowu się obrócił *


Czy przeczytałeś regulamin? Tak !!
Składając podanie akceptuje regulaminy obowiązujące na serwerze Hapel i konsekwencje wynikające z ich nieprzestrzegania.
!!!
C4mp3r
Czarodziej




Posty: 815
Tematy: 53
Gru 2014
899
Hufflepuff
#2
W Historii nie podoba mi się tylko to ujawnienie mocy. Nagle zaatakował ja pies, nie podoba mi się. Spróbuj to napisać w inny sposób, bez korzystania z pomocy zwierząt. Jeśli to poprawisz, zaakceptuje.

Podanie zostaje Wstrzymane! - 3 dni i 3 szanse na poprawę.
Jak już poprawisz, poinformuj mnie o tym tutaj.
Pola123
Azkaban




Posty: 2
Tematy: 1
Mar 2015

#3
Poprawione
C4mp3r
Czarodziej




Posty: 815
Tematy: 53
Gru 2014
899
Hufflepuff
#4
Podanie Zaakceptowane! 




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.