Witaj!

Zaakceptowane (Otrzymałem zgode) Podanie na ucznia
KrzychuV
Azkaban




Posty: 204
Tematy: 51
Sty 2015
Ravenclaw

#1
Information 
[IC]

Imię i nazwisko postaci: Chris Beck

Miejsce urodzenia: Wielka Brytania / Anglia / Liverpol

Czystość krwi : 50 %

Historia postaci: Historia postaci : Chris urodził się w mugolskim szpitalu przy plaży w Liverpolu. Urodził się bardzo późno , ale za to już po wyjściu ze szpitala okazał się bardzo grzecznym i ułożonym chłopcem. Jako dziecko miał dużo przyjaciół. Pewnego dnia nadszedł dzień jego 11 urodzin. Wstał z samego ranka, aby
pomóc rodzicom w przygotowywaniu przyjęcia urodzinowego. Mama upiekła piękny tort w kształcie zamku Hogwart , synek ucieszył się i podziękował mamie całuskami. Nadszedł czas przyjęcia , przyszli pierwsi goście. Od kolegi Alexa dostał fałszkoszkop , a od koleżanki Britney model największego dworca pociągowego w Londynie (King's Cross). Po zakończeniu imprezy chłopiec natychmiastowo położył się na łóżko i zasnął. Następnego ranka obudziła ich sowa , która wleciała do domu przez otwarte okno. Rodzice złapali ptaka i odebrali mu list z dzioba , który był do nich zaadresowany. Rodzice dali list dla Chrisa, a on wcale nie był zaskoczony , lecz szczęśliwy , że nareszcie dostał zaproszenie do Hogwartu.
Nakłonił rodziców , aby czym prędzej wybrać się na ulicę pokątną. Nie zgodzili się, a chłopiec zezłościł się tak , że wazon , który stał na półce pękł tak samo jak szklanki , które stały na blacie kuchni. Wszyscy się przestraszyli , więc nie chcieli zwlekać i wybrali się na ulicę Pokątną w Londynie.
Kiedy weszli na tą dziwaczną ulicę, chłopiec wziął kilka galeonów od rodziców i pobiegł w stronę sklepu z różdżkami u Olivandera, zaś jego rodzice poszli zakupić mu zeszyty i inne potrzebne przybory. Christopher wszedł do sklepu i grzecznie powiedział Dzień Dobry. Staruszek odpowiedział mu tym samym i domyślił się po co młody chłopak tu przyszedł, więc przyniósł pudełko, w którym leżała piękna długa różdżka, starszy mężczyzna wytłumaczył chłopakowi z czego jest zrobiona i jaki ma rdzeń. Różdżka była w sam raz dla niego. Wyszedł ze sklepu podskakując wesoło, akurat obok sklepu przechodzili jego rodzice. Zakupili mu wszystkie potrzebne przybory i wrócili razem do domu. Minął tydzień i nareszcie nadszedł dzień wyjazdu. Migiem zjadł śniadanie i razem z rodzicami ponownie wybrał się do Londynu. Zdążyli na ostatnią chwilę, zakupili bilet dla syna, a on szybko pożegnał się z rodzicami i wyruszył pociągiem w długą podróż ... Miał nadzieję, że trafi do Gryffindoru, bo właśnie tam trafiali jego rodacy i pomyślał sobie, że chciałby kontynuować tą tzw. ,,tradycję''.



Wygląd postaci : Chris jest dość wysoki jak na 11-latka , na jego twarzy zwykle gości szeroki uśmiech. Ma mieszankę ciemnego i jasnego blondu włosów. Ma błyszczące niebieskie oczy , które go najbardziej charakteryzują. Czasami jest smutny, przeważnie z powodu krzywdy dla siebie lub kogoś innego. Nosi na sobie niebieski sweterek i ciemne czarne jeansy. Na nogach ma czarne czyściutkie buty , z białą podeszwą. Uwielbia ubierać się wygodnie i sportowo. Wygląda na bardzo ,,sztywnego'' chłopca, lecz wcale taki nie jest, kiedy się go bardziej pozna. Tak jak każdy stara się uśmiechać, a także zawsze chodzi wyprostowany, bo ma wadę kręgosłupa, ale niewielką. Zza jego pazuchy zawsze wystaje zadbana różdżka.

Cechy charakteru:Chris jest bardzo ambitny.Ma bardzo dużo poczucia humoru i jest aktywny.Jest on w stylu perfekcjonisty.Jest bardzo wrażliwy , ale i czasami zły za zdenerwowanie go. Czasami obraża się, kiedy ktoś powie na niego coś złego.Czasami jest zamyślony , a najczęściej leżąc w łóżku.Należy do pilnych i pracowitych uczniów.Jest bardzo odpowiedzialny i skromny. Zawsze z powagą podchodzi do danej sytuacji , przeważnie wie co ma powiedzieć , jest śmiałkiem , nikt mu nie wmówi czyjejś winy , ale on także nie potrafi zrzucić swoją winę na kogoś innego. Każdy podziwia go za taką postawę uczciwości.  Jest on także bardzo przyjacielski, zawsze stanie w obronie młodszego czy też starszego bez siły.
Można powiedzieć, że na jego ,,dyżurze'' nikt nie będzie pokrzywdzony.



Zainteresowania :Chris interesuje się technologią magiczną , oraz różnymi zaklęciami , zwłaszcza obronnymi. Interesuje się architekturą średniowieczną , dlatego szczególnie spodobała mu się szkoła magii i czarodziejstwa w Hogwarcie .


Rodzina postaci :

Rodzina ojca :

-Rafael Beck (ojciec) (100%)
-Hiacynta Ilia Beck (babcia) (100%) (Ilia - nazwisko panieńskie)
-Harold Beck(dziadek) (100%)

Rodzina matki :

-Alice Anye Smith (matka) (0%) (Anye - nazwisko panieńskie)
-Dias Wooly Anye (babcia) (50%) (Wooly - nazwisko panieńskie)
-Erick Anye (dziadek) (50%)


[OOC]
Nick w grze: KrzychuPL


Jak zamierzasz odgrywać swoją postać? Zamierzam odgrywać moją postać naturalnie tak jak w prawdziwym życiu, czyli trochę miłości, smutku, radości, złości i innych różnych uczuć, które są w każdym człowieku, będę odgrywał postać tak jak opisałem w podaniu, czyli zgodnie z jej charakterem, wyglądem czy też zainteresowaniami.

Co to jest IC i jak zapisujemy to na czacie:

IC - In character - Słowa postaci

Na przykład : Panie profesorze *podnosi rękę*

Zapisuje się to normalnie na czacie, poprzez naciśnięcie klawisza T


Co to jest OOC i jak zapisujemy to na czacie:

OOC - Out Of character - Słowa graczy przed komputerem.

Na przykład : Dobry żart tomek011 xDD

Zapisuje się to w nawiasach na zwykłym czacie, lub komendą /o <tekst>

Czy posiadasz doświadczenie w rozgrywce RP? Grałem na tym serwerze, poziom RP : 8/10

Skąd dowiedziałeś się o serwerze? Z konta YouTube - Khalida

Odegraj rozbudowaną akcję IC w której twoja postać upora się ze sprawą. [Pamiętaj że powyżej opisałeś dokładnie swoją postać, więc odgrywaj nią akcje zgodnie z jej cechami. Nie zapomnij także o dodaniu sporej ilości czynności oraz mimiki twarzy. Minimum 7 akcji na osobę]

Jak na zdjęciu widzisz 3 uczniów, Gryffon nazywa się Adam i jest z 1 klasy. Jest tutaj nowy tak samo jak ty i wstydzi się rozmawiać z innymi. Jeżeli porozmawiasz z nim na luzie i spróbujesz się z nim zakumplować, chętnie ci pomoże. Wyższy krukon to Terry i jest siódmoklasistą. W rozmowie jest dosyć oschły i bije od niego respekt. Najtrudniej będzie ci wyciągnąć od niego pomoc ponieważ musisz sam wymyśleć w jaki sposób masz go przekonać. Zaś niższy krukon to Edward. Chodzi do trzeciej klasy jednak ciaglę siedzi w książkach i nie kontaktuje co dzieje się wokół. Jeżeli uda ci się zwrócić jego uwagę napewno ci pomoże. Twoim zadaniem jest nakłonić jedną osobę z tej trójki do wskazania ci drogi prowadzącej na boisko.

C:Siema chłopaki !
T:Czego się drzesz i my się w ogóle znamy *przymrużył oczy*
A:Tak.... No... Cześć *odezwał się skłaniając do dołu głowę z nieśmiałości*
E:Siema ziomek *mrugnął do chłopca*
A:Czy któryś z was wie, którędy idzie się na boisko ? *zapytał rozglądając się*
E:Muszę sobie przypomnieć... Chwila.... *przestał mówić, bo Terry mu przerwał*
T:Nie znamy cię i myślisz, że powiemy ci gdzie jest boisko *zaczął łzawić ze śmiechu*
C:To chyba nic dziwnego prawda ? *podniósł ton*
A:Ja.... *przerwał mu Terry*
T:Szukasz zaczepki ? Lepiej idź do opiekuna *zarechotał*
E:Weź go zostaw Terry, on tylko pyta się o drogę *oznajmił ponownie mrugając*
A:Czy mogę w końcu coś powiedzieć ? *krzyknął przerywając rozmowę*
T:Zamknij się mały Gryffoniku *wystawił pięść*
C:Hej, masz jakiś problem, zostaw go ! *pociągnął w swoją stronę jego ramię*
E:Terry idź sobie *ciągnie go za siebie*
A:No więc *chrząknął* musisz przejść pod jaskinią, która jest pod sowiarnią *odpowiedział na pytanie*
C:Dzięki, a tak przy okazji, to jestem Chris, a ty ? *podaje rękę*
A:Ja jestem Adam, bardzo mi miło, idziesz jutro na lekcję OPCM ? *zapytał także podając rękę*
C:Oczywiście, że tak, a idziesz ze mną na boisko ? *zapytał z przekonaniem* Teraz jest mecz twojej drużyny ze Slytherhinem, to co ?
A:Jak dla mnie OK, to chodźmy *ucieszył się, że znalazł przyjaciela*
C:To chodźmy ! *pobiegli razem w stronę sowiarni* Narazie chłopaki ! *wychodzi na dwór*
A:Cześć ! *pomachał wychodząc z wielkiej sali*
E:Narka chłopaki ! *także pomachał ręką*
T:Nowi przyjaciele.... *szepnął do kolegi*


Czy przeczytałeś regulamin? Tak !!!
Składając podanie akceptuje regulaminy obowiązujące na serwerze Hapel i konsekwencje wynikające z ich nieprzestrzegania.
TrakerPL123
Azkaban




Posty: 4
Tematy: 3
Kwi 2015

#2
Niezłe podanie

//C4mp3r: Nie wolno wypowiadać się w nie swoich podaniach. Leci +10% warna.
C4mp3r
Czarodziej




Posty: 815
Tematy: 53
Gru 2014
899
Hufflepuff
#3
Zmień miejsce urodzenia postaci, obecnie jest za dużo osób z Londynu. Akcja IC jest bardzo słaba, rozpisz ją bardziej. Dodaj do nie więcej akcji, ruchu i mimiki. 

Na PW wyślij mi SS zgody na nową postać.

Podanie zostaje Wstrzymane! - 3 dni i 3 szanse na poprawę.
Jak już poprawisz, poinformuj mnie o tym tutaj.
KrzychuV
Azkaban




Posty: 204
Tematy: 51
Sty 2015
Ravenclaw

#4
Poprawione. Jeżeli mogę, to proszę o sprawdzenie na teraz, ponieważ wyjeżdżam.
C4mp3r
Czarodziej




Posty: 815
Tematy: 53
Gru 2014
899
Hufflepuff
#5
Akcja dalej słaba, było by dobrze jakbyś rozwinął/rozpisał bardziej swoje Akcje a nie tylko *pomachał* czy *krzyknął*. No i co to w ogóle jest za akcja typu *Pomógł* ? Radzę ci porządnie napisać tą Akcje IC. Nie napisałeś jak zapisuje się na czacie OOC. Rozwiń bardziej swoją wypowiedź w "Jak zamierzasz odgrywać swoją postać?". Wygląd i charakter postaci jest bardzo słabo rozwinięty, kolejna nudna postać, taka nijaka. Zrób coś z tym. Radzę ci się zapoznać z poradnikami na forum.

Podanie zostaje Wstrzymane! - 3 dni i 2 szanse na poprawę.
Jak już poprawisz, poinformuj mnie o tym tutaj.
KrzychuV
Azkaban




Posty: 204
Tematy: 51
Sty 2015
Ravenclaw

#6
Z przyjemnością oświadczam, że jest Poprawione !!!
C4mp3r
Czarodziej




Posty: 815
Tematy: 53
Gru 2014
899
Hufflepuff
#7
No zakończenie jest Akcji to idealne nie jest - "Co za nie ogary" "Nara Ziomki", proszę cię zastąp to czymś innym. Na serwerze nigdy nie odgrywamy Akcji w Stylu *Myśli sobie.* *Pomyślał sobie.*, zmień to. Popraw podanie pod względem estetycznym.

Podanie zostaje Wstrzymane! - 3 dni i 1 szansa na poprawę.
Jak już poprawisz, poinformuj mnie o tym tutaj.
KrzychuV
Azkaban




Posty: 204
Tematy: 51
Sty 2015
Ravenclaw

#8
Poprawione
C4mp3r
Czarodziej




Posty: 815
Tematy: 53
Gru 2014
899
Hufflepuff
#9
Podanie jakieś piękne nie jest, ale może być. Zaakceptowane!




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.