Witaj!

[Dziecko] Olivia Storm
TeksuSiK
Czarodziej



Donator

Posty: 215
Tematy: 25
Sty 2018
148
Gryffindor
#1
[Obrazek: z3HgLYK.png]

Olivia Storm to dziecko Edwarda oraz Anniki Storm. Urodziła się ona 28 marca 2058, czyli 8 lat temu. Obecnie zamieszkuje ona dom rodowy Stormów. Jest to czarownica czystokrwista.

[Obrazek: 1773346.jpeg%22%3E]
[Obrazek: BQz9clt.png]

Czyli kim właściwie jest Olivia? Miła i spokojna? A może niemiła i arogancka? Oto odpowiedź. Olivia to odważna dziewczyna, która pomoże w potrzebie lecz jedynie rodzinie oraz znajomym. Kolejną z jej cech jest chamstwo, co odciąga od niej ludzi. Miła jedynie jest dla swoich znajomych, lecz nie zawsze. Nie jest to dziewczyna zbytnio ambitna oraz szybko się poddaje. Nie jest to także dziewczyna inteligentna, ponieważ nauka ją nie interesuje. Jest ona otwarta dla nieznajomych, lecz trudno jest nawiązać z nią przyjaźń. Woli ona zrobić wszystko chaotycznie niż mieć wszystko poukładane. Wykazuje się także sprytem, dlatego często radzi sobie w trudnych sytuacjach.

[Obrazek: VxyhUsH.png]

Ah no więc jak wygląda Olivia?
[Obrazek: FO9JtgT.gif]
O tak! (No może nie do końca)
 Olivia to dziewczynka mierząca około 130 centymetrów wzrostu. Jest ona dość szczupła  i zgrabna. Jej włosy są koloru blond i sięgają jej trochę poniżej ramion. Jej twarz zdobią także oczy koloru piwnego jak i gdzieniegdzie piegi. Do twarzy dziewczyny przylega także para uszu. Ubiera najczęściej spódniczki oraz krótkie koszulki. Na jej nogach najczęściej można spotkać trampki, albo buciki z niziutkim obcasem.

[Obrazek: 2RWtjlg.png]
(Będzie kiedyś)
[Obrazek: 1773346.jpeg%22%3E]
Rodzina

Edward Storm - Tata [MateVu]
Annika Storm - Mama [Pokerface]
Jonathan Storm - Brat [Jonathan]
Nicodem Storm - Brat [Nicodem_]
Percy Storm - Brat [_Percy_]
Marcel Storm - Brat [Mepsien]
Clark Storm - Kuzyn [Clark]
Madelanie Storm - Kuzynka [Madelanie]
Syriusz Storm - Wujek
Huber Storm - Dziadek [BlueMusic]

Relacje

Edward Storm - Mój kochany tatuś.

Cassopia Stornghold i Priscilla Stronghold - Obie są super. Mają poczucie humoru i mogę z nimi porozmawiać.

Madelanie Storm - Moja kuzynka. Trochę brzydko mówi, ale lubi sobie ze mnie żartować.

Anna II Margel - Madelanie mówi że to "suka", lecz ja nie wiem co to znaczy. Ale Cass i Pris ją lubią. Ja sama nie wiem co o niej myślę.

Helios Relith - On to jest nudziarz. I na dodatek nie umie się ubierać. Nic więcej o nim nie moge powiedzieć.

Ida Nietzsche - Poznałam ją pewnego wieczoru jak byłam w Hogsmeade z Cass i Pris. Jest zabawna i uczyła nas nowych słów. Tylko że Cass potem mi powiedziała że te słowa są złe.

(Reszte relacji dopisze potem)

Ciekawostki:

- Nie wie co jest jej boginem
- Jej patronusem może być sowa
- Ma sowę śnieżną. 
AisoTV
Czarodziej




Posty: 86
Tematy: 6
Mar 2018
36
Hufflepuff
#2
Nawet ładnie | +rep
Valturi
Czarodziej




Posty: 361
Tematy: 22
Sty 2018
257
Slytherin
#3
Nie mów że wyzywam ludzi pliz bo mnie potem dopadną w ciemnym zaułku Hogsmid jak ostatnio i oberwę od wiewiórki obronnej. KP ładna w miarę, bez szału ale repke dam.
[Obrazek: tumblr_ncw88z3wcx1trjuvvo1_500.gif]

BTW Nie Madeline tylko Madelaine świrze xd
snakeu
Czarodziej




Posty: 71
Tematy: 6
Wrz 2017
60
Slytherin
#4
No masz tą repeczke
PatrykoLol
Azkaban




Posty: 104
Tematy: 15
Sie 2017
Hufflepuff

#5
Łapaj repke *Rzucił mu repke*
TeksuSiK
Czarodziej



Donator

Posty: 215
Tematy: 25
Sty 2018
148
Gryffindor
#6
@reffik
TeksuSiK
Czarodziej



Donator

Posty: 215
Tematy: 25
Sty 2018
148
Gryffindor
#7
martwy/niekatywny
Narreid
Weryfikator, dzień dobry



Weryfikator

Posty: 391
Tematy: 31
Sie 2018
388
Slytherin
#8
Kolorowa dziunia



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.