Witaj!

Podanie na Weryfikatora Podań. [Xaradus]
Xaradus
Czarodziej




Posty: 240
Tematy: 16
Gru 2014
126
#1
Nick na serwerze: Xaradus
Wiek: 17 lat, w lipcu tego roku 18.
Jak długo grasz na serwerze: Na serwerze gram już długo, jakoś w sierpniu będą 3 lata.
Miałeś/masz rangę na innym serwerze? Nie.
Czy byłeś karany? Jeżeli tak to na ile i za co? Było to dosyć dawno, wręcz bardzo dawno a zostałem ukarany za kopanie surowców pod domem jeszcze na starej mapie. 
Dlaczego chcesz zostać weryfikatorem podań? Od dłuższego już czasu przeglądam sobie podania na uczniów i czasami płaczę ze śmiechu lub podziwiam wyobraźnie innych. Skoro jest otwarty nabór to postanowiłem spróbować, nic do stracenia przecież nie mam. Po pierwsze wypełniłbym sobie jakoś czas wolny sprawdzając podania graczy i poprawiając ich błędy, nawet mógłbym sprawdzać podania w szkole jeśli byłoby to konieczne bo i tak na lekcjach zawodowych siedzę przed tym komputerem nic nie robiąc. Sprawdzając podania przyczyniłbym się w małym stopniu do rozwoju serwera dopuszczając do niego nowych graczy co sprawiałoby mi sporo frajdy. Też mogę powiedzieć że ogarniam w większości już temat ponieważ wiem jak powinno wyglądać podanie, co powinno zawierać w historii i jakie cechy do jakiego domu należą. Swoje obowiązki jako weryfikator wykonywałbym w 100% dokładnie. Posługuje się językiem polskim na dosyć dobrym poziomie, lubię pisać długie wypowiedzi pisemne. Mam naprawdę sporo chęci do zostania weryfikatorem i myślę że dałbym radę jako weryfikator zaspokoić wasze oczekiwania. Jeśli chodzi o podania moich e-znajomych to mogę gwarantować że nie obowiązywałyby ich ulgi przy sprawdzaniu podań :)

Czy zapoznałeś się z regulaminem serwera? Tak i to kilka razy (!!!)
3 reklamy serwera:
Pierwsza reklama
Druga reklama
Trzecia reklama
[Obrazek: http://www.lovethispic.com/uploaded_imag...-Gif.gif?1]

W sprawach do moich postaci wymienionych poniżej pisz na to konto.
Aleksander Gingerblade, Elias Lavenhart, Philip Malte.

Deleted
Mugol


 
#2

Gracz spełniający wymogi, co prawda podanie lekko krótkie - jak wszystkie, niestety. Cóż, rozumie wszystkie zasady RP, jedynie mało go widać na serwerze, choć teraz się to widać zmieniło. Jeżeli chodzi o mnie, większych zastrzeżeń nie mam.
tomek011
Czarodziej




Posty: 345
Tematy: 17
Gru 2014
416
Gryffindor
#3
Tak, stary już jest. Ogarnie o co chodzi.
Verteo
Azkaban




Posty: 457
Tematy: 24
Gru 2014

#4
Na TAK.
Selvyn
The Dark Lord




Posty: 368
Tematy: 29
Gru 2014

#5
Za.
mumia1230
Dyrektor



Donator

Posty: 351
Tematy: 48
Gru 2014
836
#6
Po rozpatrzeniu jego podania jestem Za - przyda się jako weryfikator.
God
Azkaban




Posty: 531
Tematy: 83
Gru 2014
Slytherin

#7
Również jestem za.
Marsen
Czarodziej



Donator

Posty: 188
Tematy: 16
Gru 2014
330
Slytherin
#8
Xaradus
Stanowisko: Pozytywne
Uzasadnienie: Gracz jest obeznany dobrze z serwerem, ma wiele zasług dla samego serwera i oprócz paru naprawdę nieistotnych uwag - jestem w stanie zająć stanowisko pozytywne w sprawie jego przyjęcia jako Weryfikatora Podań.
Schrodinger
Czarodziej




Posty: 568
Tematy: 29
Gru 2014
643
Ravenclaw
#9
Krótkie, ale jakże treściwe, tak.
guccis
Azkaban




Posty: 252
Tematy: 24
Sty 2015
Slytherin

#10
[CENZORED]

//Edit by Eryk: Otrzymujesz 3 punkty ostrzeżeń (powinieneś otrzymać 9, ale to by było Twoim gwoździem do trumny) za wypowiedź tam, gdzie jej nie potrzeba. Miej się na baczności.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.