Witaj!

Podanie na Weryfikatora Podań
EviT
Azkaban




Posty: 92
Tematy: 14
Gru 2014
Gryffindor

#1
Nick na serwerze: EviT

Wiek: W październiku czternaście lat.

Jak długo grasz na serwerze: Zaczęłem w Sierpniu ubiegłego roku. To będzie z grubsza prawie 1 roczek.
Miałeś/masz rangę na innym serwerze?: Miałem na jakichś innych serwerach rangi Adminy i te sprawy i ogarniam takie rzeczy. Ale to nie o to chodzi.


Czy byłeś karany? Jeżeli tak to na ile i za co?: Na tym serwerze? Mmm.. Pomyślmy, nie licząc czasówek za "spam" i kicków to chyba nie.

Dlaczego chcesz zostać weryfikatorem podań?: No cóż, tu rozpiszę się trochę więcej. No tak.. Z Harrym Potterem zaznajomiłem się od dzieciństwa. To była moja ulubiona bajka/film (zresztą dalej jest). Dodajmy do tego, że oglądając wiele razy filmy oraz czytając parę książek dowiedziałem się o nim co nieco. No ale, w weryfikatorze nie chodzi tylko o znajomość HP. Najważniejsze jest RP, które myślę, że znam na poziomie 8/10. W dzieciństwie grałem często na serwerach SA-MP RP i tam nauczyłem się wszelkich podstaw. Tzw. Admin Jail w SA-MP nauczył mnie jakich błędów nie powinienem popełniać. W ubiegłym roku rozpoczęłem grę na upadłym już HpsRP, grałem tam trochę. I to także przybliżyło mnie do ogólnego pojęcia całej zasady Role Play. Aż nadszedł nasz Hapel. Gram tu dość długo i nauczyłem się jeszcze więcej o pojęciach, o zasadach. I ogólnie o wszystkim. Sądzę, że nadawałbym się do tej roli. Pozdrawiam.

Czy zapoznałeś się z regulaminem serwera?: Tak !!!

3 reklamy serwera:

1 Reklama

2 Reklama

3 Reklama
Deleted
Mugol


 
#2
[Obrazek: thumbs-up-thumbs-down-icons-psd-image-23...56x256.png]


Gracz z stosunkowym stażem na serwerze, jednak miał kilkanaście przerw - kilka dni temu powrócił na arenę naszego RP. Dodatkowo nie spełnia wymogów (minimalny wiek wynosi 15 lat) a notki o dyspensie nie widzę. Podanie ubogie i płytka treść merytoryczna. Z tego co pamiętam, gra tegoż gracza nie była zniewalająca. Dodatkowo nie widziałem/widzę jakiejkolwiek kreatywności, chociażby w najmniejszym stopniu. Gdyby gracz zabawił u nas na dłużej i wykazywał chęć, zaangażowanie i przede wszystkim odznaczał się kreatywnością byłbym skłonny zmienić swoją propozycję.
God
Azkaban




Posty: 531
Tematy: 83
Gru 2014
Slytherin

#3
Są ludzie, którym trzeba pomagać i tacy, którzy samodzielnie pomagać już mogą.
Zastanów się, do którego typu należysz.
Jestę na nie.
Silexan
Mugol


 
#4
Nie grasz regularnie, a także nie jestem pewien czy byś sobie poradził. Na nie.
tomek011
Czarodziej




Posty: 345
Tematy: 17
Gru 2014
416
Gryffindor
#5
Nie dałby rady. Na nie.
Verteo
Azkaban




Posty: 457
Tematy: 24
Gru 2014

#6
Tak jak powiedzieli wyżej. Nie dasz sobie rady.

Na NIE.
mumia1230
Dyrektor



Donator

Posty: 351
Tematy: 48
Gru 2014
836
#7
Nie. Pierw zaangażuj się bardziej w gre.
Selvyn
The Dark Lord




Posty: 368
Tematy: 29
Gru 2014

#8
Przeciw.
Schrodinger
Czarodziej




Posty: 568
Tematy: 29
Gru 2014
643
Ravenclaw
#9
Jestem na nie.
Avian
Azkaban




Posty: 182
Tematy: 35
Gru 2014

#10
Niee.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.