Witaj!

Podanie na Weryfikatora podań.
Rajder01
Czarodziej




Posty: 177
Tematy: 7
Gru 2014
81
#1
Nick na serwerze: Rajder01

Wiek: 14 lat

Jak długo grasz na serwerze: Już pewnie będzie z pół roku

Miałeś/masz rangę na innym serwerze? Nie

Czy byłeś karany? Jeżeli tak to na ile i za co? Kilka warnów za przekleństwa na sb, oraz 2 dniowy ban za ''Nierealistyczną gre''. Oczywiście wszystkie warny już minęły.

Dlaczego chcesz zostać weryfikatorem podań?
Chcę zostać weryfikatorem, ponieważ spędzam bardzo dużo czasu na forum. Czas spędzony tutaj mógłbym wykorzystać właśnie na sprawdzanie ''wypocin'' nowych, jak i starych graczy. Często przeglądam podania na uczniów i lubie powytykać błędy, oraz pochwalić to, co jest napisane dobrze. Z historii, oraz charakteru nowych postaci umiałbym przydzielić postać do jednego z domów. Zostając weryfikatorem przyczyniłbym się w malutkim stopniu do rozwoju serwera, oraz do zadowolenia graczy, przez sprawdzenie ich pracy. Z polszczyzną radze sobie nawet dobrze. Prace weryfikatora będe starać się wykonywać codziennie, mam naprawde wielkie chęci zostania weryfikatorem i do wykonywania obowiązków należących do niego.

Czy zapoznałeś się z regulaminem serwera? Oczywiście, na wszelki wypadek przeczytałem go jeszcze raz. (!!!)

3 reklamy serwera:

http://grambolubie.com/topic/14665-Hapel/

http://good-games.pl/topic/55695-Hapel-b...-kostkach/

http://forumreklamowe.info/post-Hapel-Bo...w-kostkach
Deleted
Mugol


 
#2
[Obrazek: thumbs-up-thumbs-down-icons-psd-image-23...56x256.png]

Gracz stosunkowo aktywny i rozumiejący zasady RolePlay'u, jednakże miałem okazję obserwacji jego zachowania o czym może świadczyć kartoteka ostrzeżeń, w której figurują dwa ostrzeżenia (2 pkt) za wulgaryzmy oraz jedne (3 pkt) za obrażania gracza i jego postaci na SB oraz MG dotyczące planów innych postaci wpływających na charakter rozgrywki. Dodatkowo gracz nie spełnia wymagań (minimalny wiek - 15 lat), a żadnej notki dotyczącej dyspensy nie widzę. Dodatkowo nie tak dawno miałem okazję rozegrać parę akcji z tymże graczem - źle nie było; mogło być lepiej, a przede wszystkim realistyczniej oraz kreatywniej.
God
Azkaban




Posty: 531
Tematy: 83
Gru 2014
Slytherin

#3
Bany minęły, warny minęły.
Niesmak pozostał.
tomek011
Czarodziej




Posty: 345
Tematy: 17
Gru 2014
416
Gryffindor
#4
Na nie.
Verteo
Azkaban




Posty: 457
Tematy: 24
Gru 2014

#5
Znając twój wulgarny język to się nie nadasz.

Na NIE.
mumia1230
Dyrektor



Donator

Posty: 351
Tematy: 48
Gru 2014
836
#6
Po rozpatrzeniu jego podania jestem Za - przyda się jako weryfikator.
Selvyn
The Dark Lord




Posty: 368
Tematy: 29
Gru 2014

#7
Przeciw
Schrodinger
Czarodziej




Posty: 568
Tematy: 29
Gru 2014
643
Ravenclaw
#8
Jestem na nie.
Marsen
Czarodziej



Donator

Posty: 188
Tematy: 16
Gru 2014
330
Slytherin
#9
Rajder01
Stanowisko: Wstrzymane - na okres 3 dni
Uzasadnienie: Nie mogę się zająć jednoznacznego stanowiska w sprawie przydzielenia kandydatowi rangi Weryfikatora Podań. Zbyt słabo znam kandydata.
Zmija
Azkaban




Posty: 92
Tematy: 8
Gru 2014

#10
Nie.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.