Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
CzarnaMoc
Azkaban




Posty: 864
Tematy: 86
Lut 2018
Slytherin

#1
[Obrazek: W6SV0X1.png]
Athena Wright
[Obrazek: fUMCQh4.png]
Wielka Brytania Szpital św. Munga.
[Obrazek: ImlbeYX.png|]
100%
(Zgoda na PW)
[Obrazek: XF1xnYr.png]
Trochę trudno mi mówić o swoich cechach charakteru gdyż jestem jeszcze bardzo młodym czarodziejem, ale coś juz o sobie wiem. Na pewno nad wszystkimi cechami charakteru króluje moja ODWAGA. Nie wiem czy jest w stanie mnie coś zatrzymać przed tym, żeby ocalić kogoś lub zrobić coś czego inni będą sie zwyczajnie bać. Jestem szczera, a czasem może nawet za bardzo. Moja słowa mało kiedy rania kogoś, ale bywa, że i tak jest. Nie cierpię gdy dana strona faworyzuje kogoś dlatego ja zaliczam się do osób wyjątkowo sprawiedliwych i lojalnych. Oczekuje od każdego dokłądniego tego samego, ale może cos teraz o mojej słabej stronie. Lubię sie czuć, ale dość sporo muszę w to włożyć serca, bo jestem leniwa, ale nie tak bardzo jak by się tego domyślano. Nie lubię gdy ktoś ma inne zdanie niż ja. Dlatego... czasem się obrywa takiej osobie. Jestem osoba która cechuje się głównie cechami domu Gryffindor.
[Obrazek: tUUMliS.png]
Jestem mało wyróżniająca się z tymu dziewczyna raczej całkiem neutralna jak na czarnwocie. Ubieram się w szaty czarodziejskie przez co mugole krzywo na mnie patrza, ale ja na nich też to w sumie wyrównuje się. Co do mojej sylwetki jest ona lekko wysporotwana przez dużo ruchu. Nie jestem jakos bardoz wysoka, ale tez nie za niska raczej tak jak przeciętna 10 latka w moim wieku. Czy są koloru niebieskiego i bardzo ładnego i uspokającego wszystkich innych. Często przejadam miętówkami wiec czuc mięte wokół mnie dość często. Mój wygląd jak i charakter jeszcze będzie się pewnie zmieniac i cięzko powiedziec mi na ten moment cos więcej niż to co powiedziałam.
[Obrazek: n924KMm.png]
Urodziłam się dawno dawno temu w szpitalu św munga. Było to dokąldnie 11 lat temu. Człowiekowi wydaje się, że był oto dawno, ale przez ten czas udało mi się przeżyć wspaniały przygody. Moim ojcem jest Patrick Wright z którym spędzam bardzo dużo czasu. Zawsze miałam z nim dobry konakt i chyba taki już zostanie bardzo go kocha, ale wracając do historii pierwsze lata życia spędziłam na nauce swoich podstawowych umiejętności. Kochałam ruch i bardzo szybko zaczęłam uciekać z domu co bło dość odważne w tym wieku bo potem kończyło się to awantura. W wieku 5 roku życia wydarzył się coś dziwnego. Spędząłam czas wolny w krzakach szukajac ciekawych przygód i przyglądając się mugolom z ukrycia. Nagle zobaczyłam, że mój kuguchar zniknął zobaczyłam go na drzewie ten miał już skakać, ale nagle czująć, że mój kociak spadnie wystraszyłam się i gdy ten już skakał wystawiłam dłoń prawa przed siebie krzycząc z całej siły ,,NIE!!!” Wtedy on zatrzymał się 1 metr nad ziemia i upadł powoli na ziemie. Wtedy to był dla mnie wszystko bardzo dziwne, ale zrozumiałam że objawiły się moje pierwsze moce byłam szczęśliwa i nie mogłam wytrzymać. Nie chwaliłam się nikomu i tak wiedząc, ze udam się do szkoły magii utrzymywałam to w tajemnicy aż o dnia 11 urodzin które spędziłam z ojcem na rybach. On podał mi list z hogwartu a jak się doiwedziałam to skoczyhłam mu na szyje mocno tuląc i płacząc do tego. Jakis czas potem udaliśmy się na pokątna po potrzebne rzeczy i kilka tygodni potem udałam się na swój pierwszy rok do szkoły magii i czarodziejstwa Hogwart.

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
No hejcia jestem Athena, a ty to jak sie nazywasz w sumie  chyba sie nie znamy

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(No on jest w warszawie przecież masz w pytaniu xD)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*Odebrała lekko sie krzywiac i odstawiła na bok* Nie dziekuję

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: z YT

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?  tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Wilk
Siemowit




Posty: 512
Tematy: 6
Lip 2017
95
Hufflepuff
#2
Zaakceptowane!
Trafiasz do...

[Obrazek: 58FGqR8.png]

Na serwerze zgłoś się po rangę, pisząc: /helpop Zaakceptowano moje podanie. [Link do podania].



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.