Witaj!

Podanie na Weryfikatora Podań ~ Beta
Beta
Kroczcie za mną.




Posty: 196
Tematy: 21
Gru 2014
Slytherin

#1
Nick na serwerze: Beta
Wiek: 18 lat
Jak długo grasz na serwerze: Szczerze nie mam pojęcia, jednak na pewno czas ten będzie już mierzony w latach. Dokładniej mówiąc 2/3
Miałeś/masz rangę na innym serwerze? Nie
Czy byłeś karany? Jeżeli tak to na ile i za co? Owszem, byłem. Pisałem to w swoim starym podaniu. Przyznam że była to głupota z mej strony, lecz niestety czasu nie cofnę. Dostałem 3-tygodniowego bana za aspekty IC, lecz było to już jakiś czas temu.
Dlaczego chcesz zostać weryfikatorem podań? Dlaczego? Osobiście lubuje sie w literaturze, co potwierdzam dość pokaźną kolekcją przeczytanych dzieł. Nie wiem dlaczego, lecz od zawsze w mym przekonaniu książka była lepsza od filmu, a tym samym styl pisany wynosiłem ponad piedestał. To sprawiło że od czasu do czasu sporadycznie zerkałem na podania nowych uczniów. Zazwyczaj było to w przerwach, kiedy to nie mając nic do roboty wchodziłem na forum i przeglądałem owy dział. Teraz też mam go dość sporo, więc pomyślałem dlaczego nie skorzystać z okazji? Dzięki tej chwili poświęconej na forum będe mógł nie dość że samemu wynieść korzyści z poszerzania swego słownictwa, to jeszcze poprawie interpunkcje i co najważniejsze odciążę kogoś innego w wykonywaniu owej roboty. Sam pochodzę z czasów, gdy podania sprawdzała jedynie administracja. No i chyba tyle? Nie chcę dłużej przeciągać, toteż reszte pozostawiam wam i czekam na pozytywną odpowiedź.
Czy zapoznałeś się z regulaminem serwera? Oczywiście (!!!)
3 reklamy serwera:
Pierwsza Reklama
Druga Reklama
Trzecia Reklama
Deleted
Mugol


 
#2

Gracz spełnia wszystkie wymogi, jedyne co mnie tutaj zniesmacza to krótkość podania, ale jakoś przeboleję. Gracz zaskakująco kreatywny, a co najważniejsze obeznany w sadze HP dodatkowo potrafi świetnie odgrywać, nic tylko pozazdrościć. Jednak ostatni spór, sprawa która jest wszystkim wiadoma utwierdzają mnie również w odmownej kwestii. Pozostanę w tej kwestii obojętny, jednak skłaniam się ku przeciwności, przynajmniej na ten moment.
tomek011
Czarodziej




Posty: 345
Tematy: 17
Gru 2014
416
Gryffindor
#3
Jestem na tak.
mumia1230
Dyrektor



Donator

Posty: 351
Tematy: 48
Gru 2014
836
#4
Jestem na nie - zachowanie i płacz w ostatniej skardze spowodowały jedynie niechęć.
Marsen
Czarodziej



Donator

Posty: 188
Tematy: 16
Gru 2014
330
Slytherin
#5
Beta
Stanowisko: Negatywne
Uzasadnienie: Zaobserwowałem nawyk odejścia od gry na serwerze/forum, a potem powrotu. Niewątpliwie, praca Weryfikatora zobowiązałaby użytkownika do ciągłego przebywania w grze/na forum, jednak moje uwagi co do charakteru kandydata - niestety - każą mi zająć stanowisko negatywne w sprawie jego przyjęcia jako Weryfikatora Podań.
Schrodinger
Czarodziej




Posty: 568
Tematy: 29
Gru 2014
643
Ravenclaw
#6
Jestem na nie.
guccis
Azkaban




Posty: 252
Tematy: 24
Sty 2015
Slytherin

#7
[CENZORED]

//Edit by Eryk: Wedle polecenia Głównego Administratora, jedynie członkowie ekipy i weryfikatorzy wypowiadać się mogą - Ty do żadnej z tej grup nie należysz.
Asacron
Azkaban




Posty: 351
Tematy: 66
Gru 2014

#8
Gracz spełnia wszystkie wymogi dotyczące rekrutacji. Moim zdaniem nadaje się na stanowisko
Weryfikatora Podań, ze względy chociażby na swój staż gry, oraz częste poświęceniem czasu
swoim obowiązkom, co swego czasu zauważyć mogliśmy podczas rozgrywki RP.
Na Tak.


[Posiadam zgodę H@ na wypowiadanie się w podaniach.]
Selvyn
The Dark Lord




Posty: 368
Tematy: 29
Gru 2014

#9
Za.
Fakenso
Czarodziej




Posty: 63
Tematy: 3
Gru 2014
33
#10
Zostałeś przyjęty, gratuluję.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.