Do niedzieli, do godziny 23:59 macie podać daty egzaminów, które planujecie. Maksymalnie trzy egzaminy dla jednej klasy tego samego dnia. Mogą odbywać się od godziny 18 do 22.
Poniedziałek:
Klasa 1:
- Językoznawstwo 19:50-20:30
- ONMS 18:00-19:00
-
Klasa 2
- Językoznawstwo 19:00-19:45
- Zielarstwo 20:00-21:00 (klasa)
- Numerologia egzamin ustny 21:05-21:30
Klasa 3
- ONMS 18:00-19:00
- Zielarstwo 19:00-20:00 (klasa)
- Numerologia część ustna 20:05-20:30 (klasa)
Wtorek:
Klasa 1:
- Eliksiry 18:00
-
-
Klasa 2
- Eliksiry 20:00
- ONMS 19:00-20:00
- Numerologia część pisemna 21:00-22:00
Klasa 3
- Językoznawstwo 19:00-19:45 (klasa)
- Eliksiry 20:00
-Numerologia część pisemna 21:00-22:00
Środa:
Klasa 1:
- Transmutacja 18:00-20:00
- ZiU 20:00-21:00 (klasa)
-
Klasa 2
- Transmutacja 17:50-19:50
- Wróżbiarstwo 20:00-20:45
- ZiU 21:00-22:00
Klasa 3
- Transmutacja 17:50-19:50
- Wróżbiarstwo 20:00-20:45
-ZiU 21:00-22:00
Czwartek:
Klasa 1:
- Astronomia 18:00-19:00
- Eliksiry (Praktyka) 19:10-20:00 (klasa)
-
Klasa 2
- Astronomia 19:10-20:10
- Eliksiry (Praktyka) 20:20-21:00 (klasa)
-
Klasa 3
- Astronomia 20:20-21:30
- Eliksiry (Praktyka) 18:00-19:00 (klasa)
-
Piątek
Klasa 1:
- OPCM 17:00
- Zielarstwo 19:00-20:00 (klasa)
-
Klasa 2
- Starożytne Runy 18:00 - 19:30
- Smokologia 19:35 (klasa)
-OPCM 17:00
Klasa 3
- Starożytne Runy 19:30-21:00
- Smokologia 18:55-19:35 (klasa)
-OPCM 17:00
Poniedziałek:
Klasa 1:
- Językoznawstwo 19:50-20:30
- ONMS 18:00-19:00
-
Klasa 2
- Językoznawstwo 19:00-19:45
- Zielarstwo 20:00-21:00 (klasa)
- Numerologia egzamin ustny 21:05-21:30
Klasa 3
- ONMS 18:00-19:00
- Zielarstwo 19:00-20:00 (klasa)
- Numerologia część ustna 20:05-20:30 (klasa)
Wtorek:
Klasa 1:
- Eliksiry 18:00
-
-
Klasa 2
- Eliksiry 20:00
- ONMS 19:00-20:00
- Numerologia część pisemna 21:00-22:00
Klasa 3
- Językoznawstwo 19:00-19:45 (klasa)
- Eliksiry 20:00
-Numerologia część pisemna 21:00-22:00
Środa:
Klasa 1:
- Transmutacja 18:00-20:00
- ZiU 20:00-21:00 (klasa)
-
Klasa 2
- Transmutacja 17:50-19:50
- Wróżbiarstwo 20:00-20:45
- ZiU 21:00-22:00
Klasa 3
- Transmutacja 17:50-19:50
- Wróżbiarstwo 20:00-20:45
-ZiU 21:00-22:00
Czwartek:
Klasa 1:
- Astronomia 18:00-19:00
- Eliksiry (Praktyka) 19:10-20:00 (klasa)
-
Klasa 2
- Astronomia 19:10-20:10
- Eliksiry (Praktyka) 20:20-21:00 (klasa)
-
Klasa 3
- Astronomia 20:20-21:30
- Eliksiry (Praktyka) 18:00-19:00 (klasa)
-
Piątek
Klasa 1:
- OPCM 17:00
- Zielarstwo 19:00-20:00 (klasa)
-
Klasa 2
- Starożytne Runy 18:00 - 19:30
- Smokologia 19:35 (klasa)
-OPCM 17:00
Klasa 3
- Starożytne Runy 19:30-21:00
- Smokologia 18:55-19:35 (klasa)
-OPCM 17:00