Witaj!

Haplowe modele
Tornado4
Czarodziej




Posty: 35
Tematy: 7
Gru 2014
37
#1
Po skończeniu częściowych wakacji wracam na hapla z nową rzeczą.
Na poprzednim forum był wątek gdzie ekipa szukała osób co zrobią modele mobków. Zgłosiłem się i wykonałem mnóstwo modeli, które czekają tylko na kod.
Niektórzy je pamiętają, inni nie i dlatego by wam przypomnieć + pokazać jak wakacje dobrze zrobiły mi.
Odświeżone modele:
Lista modeli do odświeżenia:
Modele co nie są mojej roboty to wspomnę o autorze, a tak to nikt raczej nie zabroni mi pokazywania swoich prac dla serwera.
PS. Nowe zdjęcia modeli na hapla będą pojawiać się jak znajdę przerwę w pomaganiu tworzeniu moda.


Dla zainteresowanych tworzeniem modeli - link do strony skąd można pobrać program:
http://techne.zeux.me

Link do poradnika: http://www.Hapel.pl/forum/showthread.php?tid=1957
Tornado4
Czarodziej




Posty: 35
Tematy: 7
Gru 2014
37
#2
@Mały update i wymiana spoileru na gotowy model.
Silexan
Mugol


 
#3
Fajnie by było jakbyś podlinkował jakiś programik do robienia modeli. Może ktoś się zainteresuje, zacznie tworzyć i fajnie mu będzie to wychodziło Big Grin
Tornado4
Czarodziej




Posty: 35
Tematy: 7
Gru 2014
37
#4
@Tak jak Silexan zasugerował, dodano link do programu, liste modeli co czekają na update tekstur, więc można pisać kogo/co następne zrobić + propozycje poradnika do programu.
DavidDixon
Czarodziej




Posty: 47
Tematy: 13
Gru 2014
14
Ravenclaw
#5
Dobrze by było jakbyś zrobił mały poradnik jak używać tego i tamtego. Myślę ,że wiesz o co mi chodzi ?
PS: Lubie robić takie rzeczy i długo szukałem do tego programy. Mogę ci pomóc jak się nauczę xD
Tornado4
Czarodziej




Posty: 35
Tematy: 7
Gru 2014
37
#6
Pomocy nie potrzebuję, a sam poradnik zrobię w weekend.
czarekPL
Czarodziej




Posty: 390
Tematy: 68
Gru 2014
1,266
#7
Mogę przesłać moje stare modele (bodajże z 2013) skrzata, gnoma i czegoś tam jeszcze
guccis
Azkaban




Posty: 252
Tematy: 24
Sty 2015
Slytherin

#8
ja może spróbuję coś porobić. mam ten program już od dawna i modeluję też od dłuższego czasu, tylko, że nie wiem co mam dalej robić, gdy już mam sam model - nawet nie umiem dodać kolorków XDD
czarekPL
Czarodziej




Posty: 390
Tematy: 68
Gru 2014
1,266
#9
guccis umiesz robić skiny? To tak jak z robieniem skina tylko nie na model Steve'a tylko twój własny
guccis
Azkaban




Posty: 252
Tematy: 24
Sty 2015
Slytherin

#10
Napisalem wyzej ze nie umiem nakladac koloru na model, czyli nie umiem robic skinow do tych modeli



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.