Witaj!

[StachuJones] Podanie na Weryfikatora Podań.
StachuJones
Czarodziej




Posty: 40
Tematy: 8
Mar 2015
35
#1
Nick na serwerze: StachuJones

Wiek: 13 lat, pod koniec maja będzie już 14 (mam zgodę na wyjątek wieku od head admina).

Jak długo grasz na serwerze: Prawie dwa miesiące.

Miałeś/masz rangę na innym serwerze?: Nie.

Czy byłeś karany? Jeżeli tak to ile i za co?: Nie byłem karany.

Dlaczego chcesz zostać weryfikatorem podań?: Chciałbym zostać weryfikatorem podań dlatego, że chętnie pomógłbym w działalności serwera nawet w tak małym stopniu, sprawdzając podania.Jak dla mnie przepuszczanie graczy do rozgrywki to wyróżnienie i zaszczyt.Zanim aplikowałem na weryfikatora, to często czytałem sobie podania innych graczy.Wiem jak należy sprawdzać podanie, na co zwracać uwagę, a także jakimi cechami wyróżniają się uczniowie danego domu w Hogwarcie.Myślę, że sprawdzanie nie byłoby dla mnie problemem, ponieważ mam sporo czasu, podczas którego czasami na prawdę nie mam co robić.Dzięki temu mógłbym poświęcić więcej czasu na weryfikowanie podań.A więc byłbym w stanie wykonywać swoje obowiązki codziennie, a o każdym moim braku możliwości zrobienia tego co do mnie należałoby informowałbym Was.Wiem, że z rangą weryfikatora wiąże się odpowiedzialność i nie można pozwolić sobie na żarty pisząc w czyimś podaniu, lecz trzeba sprawdzać je właściwie.Na pewno byłbym także sprawiedliwy i nie dawałbym żadnych ulg dla graczy, którzy by mnie o to poprosili.Oczywiście weryfikator musi dawać przykład innym graczom, na przykład posługując się właściwą polszczyzną i pisząc zrozumiale oraz niechaotycznie.Na prawdę chciałbym sprawdzać podania, ponieważ wydaje mi się to szczególnie ciekawe.Myślę, że dałem dobre argumenty, no ale możecie mieć brak zaufania do mnie z uwagi na mój jak na razie krótki pobyt tutaj.Uwierzcie mi, jestem ogarniętym graczem i mam już staż na serwerach RP, bo grywałem na samp'ie oraz podobnym do tego serwerze - DSsRP/HPsRP (różnie to nazywali).Mam nadzieję, że dacie mi szansę.Na pewno Was nie zawiodę.

Czy zapoznałeś się z regulaminem serwera?: Tak. (!!!)

3 reklamy serwera:
<< PIERWSZA >>
<< DRUGA >>
<< TRZECIA >>
God
Azkaban




Posty: 531
Tematy: 83
Gru 2014
Slytherin

#2
Jak długo grasz na serwerze: Prawie dwa miesiące.

Najlepszy weryfikator na świecie.
Deleted
Mugol


 
#3
[Obrazek: thumbs-up-thumbs-down-icons-psd-image-23...56x256.png]

Ok, uzyskałeś zgodę HeadAdmina na kandydowanie a więc podanie ocenię surowiej. Podanie dłuższe niż większość poprzednich, ale jednak wciąż krótkie i mało treściwe. Groch z kapustą - kolejna aplikacja (nie odbieraj tego negatywnie, bo zazwyczaj to krąży w okół tego, ale da się dorzucić tam więcej aspektów, sensowych aspektów) w którym ktoś chce zostać WP z m.in. powodu dużej ilości czasu, czas - owszem, jest ważny aczkolwiek gdybyśmy chcieli awansować każdą osobą na WP tylko i wyłącznie dla tego, że ma dużo wolnego czasu to mijałoby się to z celem. Reklamy nawet sensownie rozmieszczone (mowa o tematce stron). Po mimo iż gracz (jego akcje) wydaje mi się sensowny, to brakuje mi w nich "tego czegoś". Pograj dłużej a przede wszystkim kreatywniej a może uda Ci się mnie przekonać, na razie nie przemawia to do mnie.
Silexan
Mugol


 
#4
Grasz bardzo krótko, a do tego nie zbyt aktywnie (w moim przekonaniu). Pograj jeszcze troche i spróbuj przy następnej rekrutacji na weryfikatorów. Póki co na "nie".
Asacron
Azkaban




Posty: 351
Tematy: 66
Gru 2014

#5
[Obrazek: 25395.png]
Obecnie jestem na NIE. W ostatnim posiadałeś mniejszą aktywność na forum i serwerze, oraz
jesteś stosunkowo do kandydatów bardzo młodym graczem. Daj nam się lepiej poznać
i spróbuj przy następnej rekrutacji na weryfikatora podań.

[Posiadam zgodę H@ na wypowiadanie się w podaniach.]
Selvyn
The Dark Lord




Posty: 368
Tematy: 29
Gru 2014

#6
Przeciw.
Schrodinger
Czarodziej




Posty: 568
Tematy: 29
Gru 2014
643
Ravenclaw
#7
Tak samo jak wytłumaczyli Ci to bardzo elokwentnie poprzednicy u góry, ja jestem w stanie stwierdzić, że w przyszłości możesz kandydować, ale nie teraz. Oczywiście, jestem na nie.
Fakenso
Czarodziej




Posty: 63
Tematy: 3
Gru 2014
33
#8
Odrzucam.
Deleted
Mugol


 
#9
Zamykam, przenoszę.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.