Zaakceptowane Podanie na Ucznia
Poppy_Prickly
Czarodziej
Posty: 3
Tematy: 2
Mar 2019
0
Ravenclaw
#1
Imię i nazwisko: Poppy Prickly
Miejsce urodzenia: Londyn, Wielka Brytania
Status krwi: 25%
Cechy charakteru: Jest ona osobą spokojną, w każdym razie tak twierdzi cała jej rodzina. Kiedy jest sama lubi puszczać swoje ulubione musicale i śpiewać jak głośno się da. Zawsze stara się być optymistką, co sprawia, że momentami zachowuje się naprawdę dziecinnie. Uwielbia pisać wiersze,  pasja ta wzięła się z czytania książek w każdej wolnej chwili. Zadaje dużo pytań o świecie. Zawszę musi wiedzieć  wszystko o tym co ją otacza. Wydaje się pomocna, choć nie wiadomo na ile to wynika z dobrego serca, a z ile z poczucia obowiązków. Nie łamie notorycznie zakazów, szanuje je ale zdarza się jej je omijać. Nie ma poczucia humoru i bywa okropnym kompanem do rozmów innych niż o książkach. Gdy widzi zbliżającą się kłótnię zwiewa jak daleko się da. Jest trochę niezdarna. Często gubi rzeczy. Poppy próbuje dowiedzieć się jaka jest, więc każdą sytuację jaka miała miejsce wieczorem przed snem analizuje i wyciąga wnioski. Ten typ osoby jest też okropnym marzycielem. Co chwile snuje nowe plany  i  zastanawia się jak może je zrealizować.
Wygląd postaci: Jest wysoka. Czarne włosy, rzadkie, średniej długości. Twarz mocno przeciętna, kolor oczu piwny. Budowa ciała w sumie nie powalająca. Podjadanie słodyczy dało znać w postaci fałdki na brzuchu. Piegi na policzkach.
Historia postaci: Urodziła się w prawie mugolskiej rodzinie. Dziadek, tata jej mamy jest wyjątkiem. Jest on czarodziejem. Jako dziecko spędzała dużo czasu w bibliotece i to tam objawiła się jej moc. Na najwyższej półce stała książka, którą chciała. Nie było nikogo kto mógłby pomóc jej i podać książkę, a za chwilę miała lekcje. Ogarną ją stres, że się spóźni. Gdy wyciągnęła rękę podmuch mocnego wiatru zrzucił ją na ziemię.  Jej najlepsze wspomnienia dotyczą wieczorów w domu rodzinnym jej mamy. Nie raz jej dziadek wyciągał swoją różdżkę i pokazywał jak działają różne, drobne zaklęcia. Momenty te pełne były radości i śmiechu. Rodzinę taty zna słabo. Babcia często kłóciła się z tatą, więc widują się maksymalnie raz w roku by złożyć sobie życzenia na święta. Przez to stara się być zawsze bezkonfliktowa, aby mieć dobre relacje z rodziną. Nie ma rodzeństwa. Ma tylko jedną najlepszą przyjaciółkę Adę. Jest ona mugolem i razem chodziły do przedszkola i podstawówki. Jako jedyna poza rodziną wie o tym, że jest wiedźmą. Najlepszym prezentem urodzinowym jakim dostała to była wycieczka. Miała wtedy dziesięć lat i dziadek postanowił wziąć ją na ulicę Pokątną. Wtedy jej zafascynowanie magią zmieniło się w miłość. Oraz tego dnia znalazła swój ulubiony sklep - Esy Floresy. W dniu jedenastych urodzin w wakacje dostała niezwykły list. Dostarczony przez sowę. Poppy od razu domyśliła się od kogo jest. Hogwart. Jej nowe marzenie i cel. Następnego dnia wraz z rodzicami odwiedziła dziadka, który po raz kolejny wziął ją do magicznej części Londynu. Mając przed sobą list z wymaganymi przedmiotami przemierzała po kolei sklep za sklepem. I zaraz po wakacjach, spakowana stanęła na peronie 9 i 3/4 i wsiadła do Hogwarts Express. 

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
(Odpowiedz pełnym zdaniem na zadane pytanie jako twoja postać oraz zapytaj ucznia o jego imię i nazwisko)
*uśmiech się* Jestem Poppy, miło Cię poznać. *Podaje rękę* A ty? Kim jesteś?
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Odpowiedz pełnym zdaniem na zadane pytanie OOC)
(Nie wiem, przepraszam gostek)
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
(Zareaguj na czynność Stevena)
Dzięki... *spogląda nie ufnie* Czy jest jadalna?

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Nie mam bladego pojęcia. Jakoś tak wyszło.

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?  Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Narreid
Weryfikator, dzień dobryWeryfikator

Posty: 391
Tematy: 31
Sie 2018
388
Slytherin
#2
WSTRZYMUJE!

Zmień objawienie mocy - objawia się podczas silnych emocji [np.: smutek, żal, strach]


"Później, gdy miała dziewięć lat potrafiła sprawić, aby  kwiatek, który usechł, znowu rozkwitł." Raczej nie przejdzie.


[font=roboto, arial, sans-serif]Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)[/font]
(Odpowiedz pełnym zdaniem na zadane pytanie OOC)
[font=roboto, arial, sans-serif](*robi przerażoną minę* Czy ja wyglądam na osobę, która to wie?)[/font]
[font=roboto, arial, sans-serif]Chat OOC wyraża emocje osoby, która odgrywa postać. W tym chacie piszesz jako osoba przed komputerem. Pisanie akcji jest zazwyczaj zbędne.[/font]


3 dni, 3 szanse
Poppy_Prickly
Czarodziej
Posty: 3
Tematy: 2
Mar 2019
0
Ravenclaw
#3
Hej, a czy teraz jest lepiej?
Narreid
Weryfikator, dzień dobryWeryfikator

Posty: 391
Tematy: 31
Sie 2018
388
Slytherin
#4
Zaakceptowane!

Trafiasz do...

[Obrazek: 3dqndfR.png]

Na serwerze zgłoś się po rangę, pisząc: /helpop Zaakceptowano moje podanie. [Link do podania].Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.