Zaakceptowane Podanie na Dorosłego
Zaraza
Czarodziej
Posty: 15
Tematy: 10
Cze 2018
3
Slytherin
#1
Imię i nazwisko:
Syriusz Meyer

Data i miejsce urodzenia:
9 grudzień 2039 roku w pewnym szpitalu w Lipsku

Status krwi:
50%

Historia postaci:
Syriusz urodził się pewnego chłodnego grudniowego dnia , 2039 roku w małej wsi na Niemczech. Jego rodzicami byli w tamtym okresie 29 letni Dominik Meyer i 27 letnia Wiktoria Meyer. Rodzice nie mieli pomysłu na imię dla swojego nowo narodzonego dziecka więc po wielu pomysłach w końcu dali mu imię Syriusz. Syriuszowi dzieciństwo minęło bardzo błogo zawsze co chciał rodzice mu kupowali. W wieku 3 lat został wysłany przez rodziców do mugolskiego przedszkola. W przedszkolu poznał wielu przyjaciół, z którymi trzymał się przez długi czas aż do jego skończenia. W wieku 8 lat przy czytaniu jego ulubionej książki doszło do momentu, że jego ulubiony bohater jednak przegrywa i historia kończy się nie za dobrze dla jego ulubionego bohatera,zapłakany i przygnębiony położył się w łóżku,w tym samym momencie książka się otworzyła a strony zaczęły się przekładać. Chłopiec nie widział tego zdarzenia i nie do końca wiedział, że jest czarodziejem. Po ukończeniu przedszkola rodzice zapisali go do mugolskiej szkoły podstawowej, ale nie pochodziła tam długo, dlatego że wypisali go w drugiej klasie, kiedy miał 8 lat. Do tego momentu, kiedy rodzice go wypisali siedział w domu gdzie czytał książki i oglądał bajki. W wieku 10 lat wraz z rodzicami wyprowadził się do Anglii a dokładnie do Manchesteru gdzie jego ojciec miał mieć lepsze zarobki i tak było. Na 11 urodziny dostał list, który informował go, że dostał się do szkoły magii i czarodziejstwa w Hogwarcie, wraz z rodzicami wybrał się na ulicę pokątną gdzie kupił swoją pierwszą różdżkę, kociołek, komplet podręczników i sowę jastrzębią, która nazwał Cookie. Po zakupach udali się do domu gdzie Syriusz już czekał i nie mógł się doczekać rozpoczęcia roku i w końcu nadszedł ten dzień 1 września rodzice odprowadzili go na peron, z którego odjeżdżał pociąg do Hogwartu. Syriusz pożegnał się z rodzicami i wsiadł do pociągu, po czym pociąg ruszył, podróż była męcząca po 3 godzinach dotarli na miejsce zostali wprowadzenie do wielkiej sali gdzie odbyła się ceremonia przydziału podczas tej ceremonii Syriusz został przydzielony do domu Helgi Hufflepuff. Na pierwszy roku nauki poznał wiele ciekawych ludzi, z którymi się zaprzyjaźnił. Pierwszy rok nauki miał mu spokojnie tak samo, jak drugi. W trzeciej klasie miał drobny problem z nauką, ale jakoś udało mu się zdać egzamin. W czwartej klasie nie miał już problemów co do nauki, został on włączony do drużyny quidditcha gdzie grał na pozycji ściągającego. Na piątym roku napisał SUM-y które poszył mu bardzo dobrze i zdał je bez problemów. W szóstej klasie został mianowany kapitanem drużyny quidditcha. Po zdaniu OWUTEM-y wyjechał do Niemczech gdzie kontynuował naukę na studniach magizoologicznych . Po trzech kolejnych latach nauki zatrudnił się w niemieckim Ministerstwie Magii w departamencie Kontroli nad magicznymi stworzeniami. Pracował tam przez 4 lata, po czym wyjechał ponownie do Anglii w poszukiwaniu nowych wyzwań i mieszka tam do tej pory.


Wygląd postaci:
Syriusz to młody mężczyzna o przeciętnej budowie ciała i wzroście 2 metry. Ma on długie do ramion ciemnobrązowe włosy. Oczy ma koloru czarnego jego brwi są dosyć gęste. Ma on bardzo jasną cerę czy na pewno się wyróżnia. Jego twarz zdobi również dosyć gęsta broda, która jest tego samego koloru co włosy. Nos Syriusza jest chudy i lekko spiczasty, ma on również lekko odstające uszy. Ma on również lekko skrzywione zęby które stara się ukrywać. Na klatce piersiowej posiada pewną bliznę, ale nie lubi się chwalić tą historią, kiedy i jak ją zdobył. Jego cechą wyróżniającą jest to, że jego nogi są dłuższe niż jego tułów. Kolejną cechą wyróżniającą go są jego ręce, które są bardziej owłosione niż u przeciętnej osoby oraz są one dosyć długie.Ma on również długie i owłosione nogi. Ubiera na co dzień białą koszulę z szarym krawatem, szare eleganckie spodnie, czarne buty oraz granatowy długi płaszcz, który zakłada na mroźne dni na ręce uwielbia nosić swój zegarek, który dostał od dziadka na 17 urodziny.


Cechy charakteru:
Syriusz jest dosyć spokojną osobą. Jest on również inteligentny, jego ulubionym zajęciem jest czytanie książek. Uwielbia on też słychać muzykę klasyczną i długie spacery w lesie wieczorem. Jest on też opanowany bardzo trudno wyprowadzić go z równowagi. Kreatywność to kolejna cecha, która go wyróżnia, potrafi sobie jakoś zawsze ułożyć jakiś plan na dzień. Jego kolejną cechą jest cierpliwość nigdzie mu się nie spieszy i nigdy nikogo nie pośpiesza. Jest on również przyjacielski, lubi pomagać ludziom w trudnych sytuacjach lub gdy są w potrzebie. Nie jest osobą którą się awanturuje zazwyczaj unika kłótni, jak i kłopotów. Jest on też przyjacielski. Bardzo lubi pomagać ludziom w trudnych sytuacjach lub gdy są w potrzebie. Syriusz to też człowiek i ma negatywne cechy a jedną z nich jest to, że jest dosyć spóźnialski nie śpieszy mu się nigdzie, nie lubi być pospieszany przez innych. Jego kolejna negatywną cechą jest to, że jest Lekkomyślny rzadko długo zastanawia się przed podjęciem decyzji zazwyczaj wybiera pierwszą lepszą myśl.


Wyniki z OWuTeM-ów:

Astronomia – O
Eliksiry – O
Historia Magii – T
Mugoloznawstwo - Z
Latanie – Zaliczone
Numerologia – Z
Opieka Nad Magicznymi Stworzeniami – PO
Obrona Przed Czarną Magią – Z
Starożytne Runy – T
Transmutacja – T
Wróżbiastwo – T
Zaklęcia i Uroki – Z
Zielarstwo – T

Skąd dowiedziałeś się o serwerze: Przeglądając internet

Co to jest IC i jak je zapisujemy: Jest to czat przeznaczony do wypowiadania się postacią którą odgrywasz zapisujemy ją normalnie a akcje za pomocą komendy /me lub /do.
Co to jest OOC i jak je zapisujemy: Jest to czas przeznaczony do konsultacji z drugim graczem który nie jest związany z moja postacią, zapisujemy to za pomocą nawiasów na przykład : (Fajny ten nowy film?)

Napisz akcję, w której twoja postać porządkuje strych w swoim domu i napotyka się na pamiątkę z czasów szkolnych.
[S] *Wchodzi po schodach i otwiera starą klapę*
[W] *Wchodzi za nim po schodach*
[S] *Unosi różdżkę do góry* Lumos
[W] *Ona również podnosi różdżkę do góry* Lumos
**Z końca różdżek zaczyna świecić światło**
[S] Trzeba tu w końcu zrobić porządek 
[W] Najwyższa pora
[S] *Podnosi pierwszy lepszy karton i zaczyna w nim grzebać*
[W] *Przygląda się co robi*
[S] *Wyciąga jakieś stare zdjęcie* Ach kiedyś to się działo.
[W] Co jest na tym zdjęciu?
[S] Ja z całą drużyną kiedy podnosiliśmy puchar ligi
[W] Kiedy to było wglądasz bardzo młodo, która to była klasa 3 czy 4?
[S] *Spojrzał na nią* To było w 6 klasie *Krzywi się*
[W] Aha okej, to może coś opowiesz więcej?
[S] To był najważniejszy w tamtym roku szkolnym, było bardzo deszczowo graliśmy przeciwko Krukonom którzy wtedy grali też bardzo dobrze ale w końcu wygraliśmy i tak też wygraliśmy ligę
[W] To bardzo interesująca historia ale może wrócimy do sprzątania 
[S] Tak to dobry pomysł
[W] *Zaczęła przeglądać kartony i segregować rzeczy z nich*
**2 Godziny później**
[S] No to chyba skończyliśmy 
[W] Na to wygląda
[S] Dobra to co idziemy na dół się czegoś napić?
[W] Oczywiście!
[W] *Wychodzi z pomieszczenia i schodzi po schodach na dół*
[S] *Również wychodzi z pomieszczenia, zamyka za sobą klapę i schodzi po schodach na dół*

Czy przeczytałeś regulamin: Oczywiście 

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Narreid
Weryfikator, dzień dobryWeryfikator

Posty: 391
Tematy: 31
Sie 2018
388
Slytherin
#2
Na pv podeślij mi pomysl na postać.
Narreid
Weryfikator, dzień dobryWeryfikator

Posty: 391
Tematy: 31
Sie 2018
388
Slytherin
#3
Powiem tak.. W niektórych momentach robi się masło maślane. Akcja nie jest napisana pięknie.
Uratował cię pomysł na postać.

ACCEPT.Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2022 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2022 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2022.