Postanowienie #5 - Postaci czystokrwiste i dzieci
Woolf
Gość z kawiarni
Posty: 569
Tematy: 15
Gru 2014
244
Hufflepuff
#1
===Postaci czystokrwiste===

1. Postać ucznia, dziecka i dorosłego o statusie krwi 100% można uzyskać jedynie mając zgodę opiekuna ogólnego lub tworząc postać z odegranej ciąży na serwerze (komenda /ciąża). Niedopuszczalne są przypadki tworzenia postaci "z powietrza". Tyczy się to zarówno rodów czystej krwi oraz nienaruszalnej dziewiątki. 
2. Aby posiadać postać dziecka o statusie krwi 100% powinna zostać odegrana ciąża na serwerze przez matkę przy pomocy komendy /ciąża z drugim rodzicem 100% krwi. Ciąża trwa minimum 8 tygodni.
  •  Nie są dopuszczalne przypadki, gdzie jeden z rodziców to postać czysto IC.
3. Zgody na postaci uczniów ze statusem 100% mogą być pisane na forum jedynie przy pozytywnie rozpatrzonej zgodzie Opiekuna Ogólnego. (Nadal obowiązuje zasada obojga rodziców)
4. Każdy ród czystokrwisty i taki, który chce w przyszłości posiadać postaci czystokrwiste musi mieć stworzone drzewo genealogiczne rodziny z widocznymi co namnniej 3 pokoleniami. Takie drzewo musi zostać załączone w Karcie Rodu i wysłane Opiekunowi Ogólnemu po maksymalnie 3 miesiącach od powstania rodu.
  •  Aby uzyskać postać dorosłą ze statusem krwi 100% należącą do rodu należy uzyskać zgodę od przedstawiciela rodu, a następnie napisać podanie na forum z załączoną zgodą.
  •  Nie można dołączyć kolejnym czystokrwistym dorosłym do rodu kiedy taka postać nie znajduje się na drzewie rodziny.
  • Każda zmiana po publikacji drzewa musi być zgłaszana Opiekunowi
5. Każdy nowy ród/rodzina, która posiada zgodę na 100% statusu krwi może zacząć z 3 postaciami; jeden dorosły, reszta do wyboru. Dzieci są bez obowiązku odgrywania ciąży, porodu i dorastania (do 4 lat).
W rzeczy samej, nic nie jest złem
ani dobrem samo przez się, tylko myśl nasza czyni to i owo takim.
Woolf
Gość z kawiarni
Posty: 569
Tematy: 15
Gru 2014
244
Hufflepuff
#2
@Update

-Uczniowie, jak dzieci, muszą mieć 2 rodziców ooc.
-Istniejące już rody czystokrwiste, jeżeli jeszcze nie posiadają drzewa genealogicznego, muszą taki zrobić.
-Nowe rody czystokrwiste mają 3 miesiące na stworzenie i przesłanie opiekunowi drzewa genealogicznego.
W rzeczy samej, nic nie jest złem
ani dobrem samo przez się, tylko myśl nasza czyni to i owo takim.
Danon
Puchon
Posty: 278
Tematy: 30
Lut 2019
407
Hufflepuff
#3
Zmiany:
- ~ - ~ - ~ -
Przed:
1. Wraz z opublikowaniem postanowienia postać ucznia, dziecka i dorosłego o statusie krwi 100% można uzyskać jedynie po napisaniu podania na panelu zgód do opiekuna ogólnego.
Aktualizacja:
1. Wraz z opublikowaniem postanowienia postać ucznia, dziecka i dorosłego o statusie krwi 100% można uzyskać jedynie mając zgodę opiekuna ogólnego lub tworząc postać z odegranej ciąży na serwerze (komenda /ciąża). Niedopuszczalne są przypadki tworzenia postaci "z powietrza". Tyczy się to zarówno rodów czystej krwi oraz nienaruszalnej dziewiątki.

Przed:
3.Koszty związane z wychowaniem dziecka to 3 Galeony- należy zapłacić do 5 roku życia dziecka. Opłatę może pobrać każdy moderator. Osoba pobierająca opłatę zobowiązana jest potwierdzić transfer opiekunowi ogólnemu.*
Aktualizacja:
Rezygnacja, usunięcie punktuSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2022 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2022 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2022.