Ankieta: Czy podoba się to?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak
51.92%
27 51.92%
Nie
48.08%
25 48.08%
Razem 52 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[CK] Propozycja
CzarnaMoc
Azkaban
Posty: 864
Tematy: 86
Lut 2018
Slytherin

#1
Proponuje wprowadzenie zgody na własne CK czyli śmierci naszej postaci, bo jak widzę, że co druga postać się zabija a zrobiona była  zaledwie kilka dni temu to aż mi smutno. Dlatego proszę komentarze  co myślicie o tej propozycji. 

[Obrazek: wisielec-sennik.jpg]
Valturi
Czarodziej
Posty: 361
Tematy: 22
Sty 2018
257
Slytherin
#2
Z jednej strony, jak komuś nie chce się prowadzić postaci może ją archiwizować, zamiast wbijać jej CK.
Z drugiej strony, to w końcu postać tej osoby i jego sprawa.NASZE POSTACIE NASZA SPRAWA

[Obrazek: SyflZ3x.jpg]
ambi
dyyihjfvyfur6u8vhg;oufruyjm
Posty: 692
Tematy: 10
Paż 2017
651
Hufflepuff
#3
No juz bez przesady
viper wroc
Narreid
Weryfikator, dzień dobryWeryfikator

Posty: 391
Tematy: 31
Sie 2018
388
Slytherin
#4
To już decyzja osoby, która kieruje postacią. Moderacja powinna zwracać uwagę na osoby, które wbijają sobie ck na każdej postaci. Tymczasem:
JUŻ NIEDLUGO
[Propozycja] CHODZENIE PO HOGWARCIE!!!!!!
Matthew10
Azkaban
Posty: 577
Tematy: 33
Lip 2017
Hufflepuff

#5
Na nie. Postać tej osoby - tej osoby sprawa.
Nagini
Jędza
Posty: 819
Tematy: 134
Lip 2015
1,483
Slytherin
#6
A mi się podoba propozycja, więc i ja się wypowiem. Ludzie czasami bez żadnego  sensu zabijają postacie, tłumacząc, że po prostu im się znudziło. W dodatku przestali szanować szanse na daną postać, traktować jak przelotną zabawkę. Z pewnością powinno pojawić się jakieś ograniczenie związane z zabijaniem lub otrzymywaniem nowych postaci po takich akcjach samobójstwa.
Stella
Dyrektorka HogwartuPracownik Hogwartu

Posty: 975
Tematy: 164
Gru 2014
831
Ravenclaw
#7
Kiedyś była dobra zasada na to. Zabijasz postać - miesiąc czekasz żeby stworzyć nową o ile nie posiadałeś zgody na CK od administracji.
Veniqui
Fałszywy OdmieniecDonator

Posty: 683
Tematy: 39
Gru 2015
1,005
Slytherin
#8
imo dobra sprawa bo faktycznie ludzie wbijają CK swojej postaci od tak bo im się znudzi, zamiast po prostu wpisać /archiwizacja albo nie wiem odegrać, że sobie wyjechała i tyle ją widziano to robią jakieś chore akcje typu samobójstwo. Faktycznie spoko byłoby zrobić coś na wzór ck właśnej postaci bez konkretnych powodów = miesiac bez robienia postaci, wtedy sie odechce
KociNinja
Czarodziej
Posty: 124
Tematy: 23
Sty 2017
70
Gryffindor
#9
Ja jestem za tymi pomysłami wyżej (to co napisała Stella oraz Veni). Niech sobie wbijają ck, jeśli uważają że chcą coś takiego zrobić swojej postacie ok. Ale za to będą ograniczenia, myslę że coś za coś. W dodatku chciałbymk zauważyć że może się pojawią przypadki że ktoś kogoś namówi by wbił mojej postaci CK. Troche nie zrozumiale to napisałem więc podam przykład. Ja, nudzi mi sie na tej postaci ale chce ją zabić, ale nie chce miesiąc czekać na nową to poprosze powiedzmy Froxela żęby mi wbił ck. Ja mu wyrażam zgode i super, odrazu moge miec nowa postac - i wlasnie zeby to tak nie działało. Tylko tez żeby była róznicy w tym czy ktoś komuś wyraził zgodę na ck dobrowolnie czy moderacja uznała że ktoś komuś może wbić CK. Myśle że jeśli moderacja uzna że ta osoba mzoe zabić tą osobe to gracz podszkodowany nie powinien mieć wtedy ograniczeń.
ReTTy
Banować te PusieDonator

Posty: 353
Tematy: 16
Sie 2015
466
Ravenclaw
#10
Zgaduje, że wszystkie osoby które śmieją się teraz z tej propozycji i mówią, jakie to jest ograniczanie gracza potrafią mi wyargumentować, dlaczego tak nie powinno być prawda? Czy samobójstwa są aż tak ważne, aż tak ubarwiają rozgrywkę, aż tak są potrzebne i lepsze od archiwizacji? 90% tych śmierci na haplu mogłoby być ograniczone. Postać skacze, wielka żałoba przez tydzień, potem przyjeżdża śmieciarka, zabiera ciało,wszyscy zapominają, że cokolwiek takiego się wydarzyło. Czemu? Bo najczęściej postacie które skaczą są G Ó W N I A N E. Robicie sobie kolejne mk, byleby mieć uczniaka w Hogu, bo w świecie dorków się nic nie dzieje. Nie macie na niego żadnego pomysłu, postać jest nijaka, takie flaki z olejem, że nawet wam się nudzi granie nią. Po jakimś czasie myślicie sobie "Hmmm, ale bym sobie pograł inną postacią, ale niestety mam te słabą postać, wiem, muszę ją zabić! Ludzie pomyślą, żę była skomplikowana i miała ciężkie życie i wcale nie afkowała przed wielka salą cały czas." Bum i po postaci. A potem tylko słychać, buuu Hogwart taki straszny dzieci się zabijają co krok.  Samobójstwa powinny być kontrolowane, archiwizacje nie. Jak lubicie sobie niszczyć grę to chociaż nie róbcie tego innym, chociażby rodzinom postaci, które zmuszone są potem odgrywać żałobę, mimo, że tak naprawdę nic nie wskazywało, że postać może skoczyć. DobranocSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2022 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2022 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2022.