Zaakceptowane Podanie na Ucznia
kosmosa
Czarodziej
Posty: 2
Tematy: 1
Kwi 2019
0
#1
Imię i nazwisko: Sven Isak Alvbris
Miejsce urodzenia: Sundsvall, Szwecja
Status krwi: 25% (mugolak)
Cechy charakteru: Sven jest niezwykle barwną postacią, rzadko kiedy można go spotkać stąpającego po ziemi, zwykle jego głowa jest w chmurach. Jako umysł ścisły zwykł wracać do miejsc i ludzi, do których się już przyzwyczaił, jednak zawsze wiedział, ze jego przeznaczenie wykracza poza Sundsvall. intuicja mówiła mu, że wbrew woli ojca nie zostanie sprzedawcą wełnianych szwedzkich tröja, a w tym przekonaniu utwierdzały go dziwne rzeczy, które zdarzały się wokoło niego od dziecka. Jego moc musiała być dosyć duża, w końcu zezłoszczony Sven całkowicie przypadkowo potrafił spalić niejeden kłąb wełny. 
Zawsze uznawany za najmilszego dzieciaka w okolicy, uczynny i ambitny, pomagał sąsiadom w najrozmaitszych pracach, w szkole wykazywał się nie lada intelektem. Jest bardzo porywczy, łatwo wpada w zachwyt, ale i złość. Jeśli nie jest akurat myślami gdzieś daleko w chmurach, jest bardzo przyjemnym  rozmówcą, posługuje się na wyrost eleganckim językiem. 
Wygląd postaci: Postawą zdecydowanie nie przypomina swych szwedzkich przodków, jak na spadkobiercę Wikingów jest on dosyć drobny, choć nie jest tez najniższy. Ma długie włosy koloru blond i bardzo jasne i ciepłe oczy. Na mocno zarysowanej, piegowatej twarzy widnieją także małe usta i nos, charakterystycznie wybrzuszony u nasady, orli. Jego ubiór niemal zawsze jest kolorowy, Sven nienawidzi monotonii.
Często można go zobaczyć w jego ulubionej koszuli w fioletowe, złote i zielone smoki, która kupił kiedyś od osobliwego wędrownego handlarza oraz oczywiście w kolorowych swetrach wyrabianych przez jego rodziców. Oprócz piegów i orlego nosa jego twarz nie ma znaków szczególnych.
Historia postaci: Urodził się w Sundsvall wśród mugoli, nie miał pojęcia o swoich umiejętnościach i mocach, choć od czasu do czasu dziwne zjawiska dokoła niego dawały mu znać, ze jest nieco inny od rówieśników. Pochodzi z bardzo szanowanej rodziny Alvbris, która znana jest z kunsztownego rzemiosła i sumienności. Rodzice nauczyli go być dobrym i pomocnym. Kiedyś na stryszku u babci znalazł pamiętnik pradziadka, czarodzieja, jednak uznał książkę za słabo napisane opowiadanie fantasy i odłożył z powrotem, całkowicie o niej zapominając. Nigdy nie spodziewał się, że sam kiedyś będzie uczestnikiem wydarzeń równie niezwykłych.
Około dwa lata po odnalezieniu pamiętnika chłopiec doświadczył potencjału swojej magicznej mocy. Rodzice wyjechali w interesach do Härnösand i zostawili Svena ze starszym bratem, by zajęli się nim pod ich nieobecność. W południe sklep został napadnięty. Chłopiec, nie chciał zawieść rodziców, jednak wiedział, ze nawet z bratem nie dadzą rady bandytom, co wprawiło go w złość. Mały chłopiec krzycząc w uniesieniu magicznie sprawił, że regał przy wyjsciu runął na uciekających. Zostali oni złapani przez przechodniów, którzy zdążyli już oczywiście zrozumieć, choć zaszło. Tak więc magia chłopca od samego początku była przydatną i dobrą.
Pewnego dnia, gdy wschodziło słońce usłyszał matkę wołającą go w poruszeniu. Uprzednio krzyczała ona jeszcze na „wstrętne ptaszysko”, jednak wykonało ono swoją misję i magiczny list dotarł do rodziny Alvbrisów. Ich życie odmieniło się bardzo, choć mugolscy rodzice bardzo dobrze znieśli informacje, ze ich syn jest czarodziejem - mieli bowiem jeszcze jednego syna i jedną córkę, obojga znacznie starszych, nie było więc obaw, że rodzinny biznes nie przejdzie na dzieci. Obiecali wyposażyć go starannie, choć nie mieli zielonego pojęcia, co robić. Po kilku próbach dotarli jednak na Pokątną i powoli zaczęli zbierać potrzebne rzeczy. Co prawda, wyprawa zajęła trzy dni, bo wszędzie chcieli zajrzeć sami (tę właśnie cechę Sven zdecydowanie odziedziczył po obojgu rodziców), ale w końcu chłopiec, choć stresując się niemiłosiernie, dostał się na peron 9 3/4 i wsiadł do pociągu, ku przygodzie...

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Cześć, mam na imię Sven, Sven Alvbris, jestem nowy w Hogwarcie, wciąż nie dowierzam wszystkiemu, co tu widzę. A ty? Jak masz na imię?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Mniej więcej wiem, chętnie pomogę ci się tam dostać!)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
Och, bardzo dziękuję. Pachnie wyśmienicie. *głosnym tonem do wszystkich* Smacznego!

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:
Od użytkownika MrSzymonML
Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?
Tak.

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
CzarnaMoc
Azkaban
Posty: 864
Tematy: 86
Lut 2018
Slytherin

#2
TWOJE PODANIE ZOSTAŁO WSTRZYMANE
Aby otrzymać zgodę na postać należy poprawić następujące rzeczy.

- Nie ma czegoś takiego jak 11% zmień to na 0% 25% 50% 75% chyba, że masz zgodę od administracji to możesz mieć 100%. 

- Co do wyglądu dopisz jakieś cechy charakterystyczne na twarzy jakiś pieprzyk lub powiadom, że nie ma. Uwzględnij w podaniu również ubrania twojej postaci. Wygląd jest zdecydowanie za krótki rozpisz się trochę!

- Historia jest zdecydowanie za krótka powinieneś się skupić na na narodzinach, wczesne lata życia, opisz może trochę rodzinę, gdy mieszkał, gdzie się urodził, objawienie mocy, list z Hogwartu podczas 11 urodzin,  udanie się na pokątną, wyjazd do Hogwartu.

- Dodatowo może poprawić estetykę podania co przyśpieszy i ułatwi sprawdzenie.


- Pomocnik został źle wykonany dlatego zapoznaj się z regulaminem i zasadami RP. 


Powodzenia  w poprawieniu podania gdybyś potrzebował pomocy zgłoś się do mnie na DC Emilka#5506


[3 dni, 3 szanse]
CzarnaMoc
Azkaban
Posty: 864
Tematy: 86
Lut 2018
Slytherin

#3
TWOJE PODANIE ZOSTAŁO WSTRZYMANE
Aby otrzymać zgodę na postać należy poprawić następujące rzeczy.

- Napisz objawienie mocy, bo nie wiedze tego.

- Napisz w historii jeszcze może o tym czy ma rodzeństwo czy coś i gdzie się urodził.

Jeśli to poprawisz jestem w stanie zaakceptować twoje podanie. Na przyszłość proszę
O KOMENTARZ W TYM POŚCIE, ŻE PODANIE ZOSTAŁO POPRAWIONE, BO NIE BĘDE TEGO WIDZIAŁA I TRWA TO TYLKO DŁUŻEJ.Powodzenia  w poprawieniu podania gdybyś potrzebował pomocy zgłoś się do mnie na DC Emilka#5506


[3 dni, 2 szanse]

kosmosa
Czarodziej
Posty: 2
Tematy: 1
Kwi 2019
0
#4
Poprawione Smile
CzarnaMoc
Azkaban
Posty: 864
Tematy: 86
Lut 2018
Slytherin

#5
No i ślicznie
Zaakceptowane!


Trafiasz do...

[Obrazek: N8E9j5b.png]

Na serwerze zgłoś się po rangę, pisząc: /helpop Zaakceptowano moje podanie. [Link do podania].Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2022 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2022 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2022.