Podanie na Ucznia
Zaraza
Czarodziej
Posty: 15
Tematy: 10
Cze 2018
3
Slytherin
#1
Imię i nazwisko:
Tuula Korhonen
Miejsce urodzenia: 
Szpital niedaleko miejscowości Oulu (Finlandia)
Status krwi:
50%
Cechy charakteru:
Tuuli jest dosyć spokojną dziewczyną, nie lubi wpadać w bójki czy innego rodzaju konflikty jest ona także bardzo opanowana i potrafi kontrolować swoje nerwy. Jest ona również bardzo inteligentna od małego bardzo lubiła się uczyć, jest ona również na swój sposób kreatywna zawsze potrafi zaplanować sobie jakoś dzień. Jej kolejną cechą jest to, że jest bardzo pomocna zawsze lubi pomagać inny w różnych problemach, można o niej powiedzieć też, że bardzo przyjacielska po prostu lubi poznawać nowe osoby. Jest ona bardzo uczciwa nie lubi oszukiwać innych osób i stara się być zawsze fair. Bystrość to też cecha, która ją wyróżnia, szybko orientuje się w nowym otoczeniu. Kolejna cecha to spryt od małego potrafiła sobie poradzić w trudnych sytuacjach.
Wygląd postaci:
Tuuli jest dosyć chudą i w miarę wysoką dziewczyną. Ma ona oczy koloru niebieskiego, długie proste czarne włosy oraz dosyć gęste brwi posiada ona również okulary. Jest ona dosyć jasnej karnacji choć to ją tak bardzo nie wyróżnia od reszty. Na co dzień ubiera się schludnie, w Hogwarcie ubiera ona szaty swojego domu a poza szkołą ubiera ona dostojne spódniczki oraz koszulki z krótkim rękawkiem, na jej ręce można zobaczyć również srebrny zegarek, który nosi prawie zawsze.
Historia postaci:
Tuuli urodziła się 24 października 11 lat temu nie daleko miejscowości Oulu w Finlandii. Miała ona dosyć spokojne dzieciństwo, miała pełno zabawek i rodzice bardzo ją kochali. Tuuli nie miała rodzeństwa, była jedynaczką, ale za to miała pełno koleżanek w mugolskim przedszkolu. Lata powoli miały a Tuuli była już coraz starsza a jej moc nie objawiała się aż pewnego grudniowego poranka zdechł jej pies zdechł on po prostu ze starości, bo był on już od dawna w rodzinnie, ale Tuuli bardzo się do nie go przywiązała i bardzo przeżyła utratę swojego pupila, płakała przez prawie cały dzień, aż w pewnym momencie w pokoju z nie wiadomych przyczyny światło zaczęło gasnąć i zapalać się Tuuli trochę przestraszona poszła do rodziców i opowiedziała im o tym zdarzeniu, wtedy ojciec opowiedział jej, że to normalne u młodych czarodziejów i że ma się nie przejmować. I tak miały kolejne lata aż nadeszły jej 11 urodziny, na które dostała list ze szkoły magii, że została przyjęta, po tym zdarzeniu od razu wraz z rodzicami pojechała na ulicę pokątną, gdzie kupiła wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy do szkoły takie, jak różdżkę, kociołek, szaty, komplet podręczników oraz sowę śnieżkę, którą nazwała puszek, minęło parę miesięcy, w końcu nadszedł ten dzień, w którym Tuuli miała jechać do Hogwartu była bardzo podekscytowana tym, że pozna tyle nowych osób. Podróż zajęła im 3-godzinny w końcu wysiedli na stacji Hogsmead i ruszyli w stronę zamku na ceremonię przydziału, kiedy dotarli zostali wprowadzeni do Wielkiej sali gdzie miała się odbyć ceremonia przydziału. Nauczyciel jako pierwszą wyczytał właśnie Tuuli, podeszła do nauczyciela i założyła tiarę na głowę, a ta wykrzyczała.......... 
Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
UczeńKlasa1 [Tuula Korhonen]: Hej nazywam się Tuula Korhonen, a tobie jak na imię?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Gdzieś w Warszawie)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
UczeńKlasa1 [Tuula Korhonen]:*Bierze talerz od Stevena* Dzięki!
Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Przeglądając internet

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
YelaFox
Pracownik HogwartuPracownik Hogwartu

Posty: 140
Tematy: 12
Gru 2017
173
Hufflepuff
#2
Zaakceptowane!

Trafiasz do...

[Obrazek: 3dqndfR.png]

Na serwerze zgłoś się po rangę, pisząc: /helpop Zaakceptowano moje podanie. [Link do podania].Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2022 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2022 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2022.