Witaj!

[Ucz3] Vino Yrell
C4mp3r
Na ręce złoty Animus
Posty: 815
Tematy: 53
Gru 2014
899
Hufflepuff
#1
Star 
[Obrazek: qKU4GB8.png]
Cześć! Nazywam się Vino, Vino Yrell! Chociaż moje pełne imię brzmi Valentino to każdemu przedstawiam się właśnie ta skrócona wersją! Nie myślcie sobie ze przypodobałem sobie tą "ksywkę" z powodu wina czy alkoholu! To nie prawda! Najsilniejsi czarodzieje nie mogą sobie pozwolić na celowa otępienie zmysłów! No ale przejdźmy dalej! Urodziłem się tutaj w Londynie, dokładnie upalnego czerwcowego południa w 2058 roku! Nie wiem czy ma to jakiekolwiek znaczenie, ale jestem czystokrwistym czarodziejem! Oprócz pochodzenia z wiekowego rodu, zamieszkuje równie wiekowy dworek... Ale chce się już przeprowadzić! I zamieszkać w czymś mniejszym i wygodniejszym! Chociaż może to później. Zgodnie z przypuszczeniami moich rodziców trafiłem jak dwaj moi starsi bracia dom Helgi Hufflepuff! Prawie jak Emil Gingerblade, ten słynny czarownik - Wiedzieliście o tym?!
~*~*~
[Obrazek: voS3Y1q.png]
~*~*~
Jak wyglądam? Jak typowy nastolatek! A już na pewno jeśli chodzi o mój wzrost i posturę - Niczym nie odbiegam od innych uczniów w zamku. Od zawsze byłem blondynem, tak samo jak moi dwaj bracia, matka i siostry! Jeśli chodzi o barwę włosów to mam pewność ze jestem prawdziwym Yrellem! Dużo osób mówi ze mam ładne oczy, nie dziwie im się! Naprawdę nie spotkałem jeszcze ani jednej osoby w swoim życiu która miałaby tęczówkę w miodowej barwie! Hmmmm... Co mogę jeszcze dodać do swojego wyglądu - Na pewno istotne w tym wszystkim jest to, ze płynie w moich żyłach znikoma /ALE JEDNAK!/ ilość krwi wili! Nie jestem osoba która lubi się stroić, w zamku prawie zawsze chodzę w uczniowskiej szacie. W dni wolne oraz wakacje preferuje raczej luźniejsze ubrania. Skłamałbym jakbym tego nie powiedział, od czasu do czasu mam dziwna chęć ubrania się w strój oficjalny czy galowy! Dlatego bankietów i balów w zamku powinno być o WIELE więcej! Kolejna na pewno rzucająca się w oczy rzeczą jest fakt, iż moje dłonie zdobi kilka sygnetów - Większość z nich to rodzinne pamiątki czy swoiste talizmany. No i wyglądają super! Najsilniejsi czarodzieje też słynęli właśnie z tego ze nosili magiczne pierścienie! Kiedyś uśmiech zdobił moją twarz codziennie, a przynajmniej tak twierdzili najbliżsi - Teraz nie zawsze mam ku temu okazja.
~*~*~
[Obrazek: giphy.gif]
~*~*~
Charakter? No w końcu trafiłem do Hufflepuffu wiec oczywistym jest ze jestem osoba koleżeńska i uczciwą! Zawsze łatwo przychodziło mi zakolegowanie się z innymi osobami - Na brak znajomych i przyjaciół na pewno nie mogę narzekać! Jestem też osobą pomocną, a przynajmniej tak słyszałem. Po prostu zawsze kiedy widzę ze ktoś potrzebuje pomocy to staram się jakoś zareagować, tak żeby wszystko było dobrze! Chodź nie zawsze moja pomoc okazuje się wystarczająca. Można też powiedzieć ze jestem osoba dążąca do swego celu, w zaparte i pomimo przeciwności losu! Pieniądze nie mają dla mnie jakiegoś istotnego znaczenia, chodź wiem ze są ważne to mam świadomość tego ze nie są najważniejsze! Zawsze uważałem się za osobę lojalną, wiec jeśli powiesz mi coś w tajemnicy możesz mieć pewność ze nikt inny o tym nie usłyszy! Zawsze staram się być opanowany, uważam by nikomu nie dać się sprowokować - Jeśli jednak ktoś już mnie wyprowadzi z równowagi to nie wróże mu dobrze. Rodzina, przyjaciele i najbliżsi są dla mnie najważniejsi! Za wiele też o sobie mówić nie mogę, silny czarodziej nie odkrywa wszystkich kart od razu! Jeśli chcesz mnie lepiej poznać to się ze mną zaprzyjaźnij!
~*~*~
[Obrazek: original.gif]
~*~*~
Za każdym wielkim czarodziejem stoi i równie wielka historia! Wszystko zaczęło się w miarę zwyczajnie urodziłem się w jednym z szpitali w Londynie. Moje dzieciństwo było chyba zwyczajne, biegałem po dworze i skakałem po drzewach. Od samego początku wiedziałem ze jest czarodziejem, w końcu osoba urodzona w takiej rodzinie jak moja po prostu widziała magie codziennie. Magia ujawniła się u mnie w wieku 7 lat, podczas jak strasznie się zezłościł na swojego brata rozbił stara wazę - Moja matka o dziwo nie gniewała się z tego powodu tylko pochwaliła mnie, ze to już ten czas! A kilka lat później otrzymałem sowę z Hogwartu i jak każdy jedenastolatek poszedłem uczyć się magii! Więcej wam nie powiem! Takim dobrym materiałem na biografię o najsilniejszym czarodzieju nie podzieliłbym się od razu! Chociaż, może z czasem zdradzę wam trochę więcej, dobra?!
~*~*~
Teraz może opowiem wam trochę o mojej najbliższej rodzinie! Zacznijmy więc od najważniejsze osoby w moim życiu, mojej matki - Mianowicie Lisa Yrell! To naprawdę uzdolniona czarodziejka, bardzo dużo mnie nauczyła i jestem pewien ze jest ze mnie dumna. Była nawet ministrem magii, super nie?! Bardzo za tobą tęsknie, na pewno się jeszcze spotkamy - Nie zapomniałem i nigdy nie zapomnę, wyrwę cie z tego piekła. Obiecuje.
Oprócz tego mam rodzeństwo, zacznijmy od najmłodszej siostrzyczki a mianowicie Mai Yrell! Ten słodki mały brzdąc potrafi pochłonąć tyle łakoci ze sam jestem zdziwiony gdzie się jej to wszystko mieści! Bardzo ją kocham i dobrze wiem ze nasze relacje zawsze będą tak samo dobre! Mój starszy brat Ivor też jest bardzo w porządku, chociaż nie mam z nim tak dobrego kontaktu jak kiedyś - zawsze kiedy mam chwilkę z nim porozmawiam! Wiem ze mogę na ciebie liczyć, ty na mnie też! Jest jeszcze Carmen, Carmen Yrell moja siostra bliźniaczka! Również bardzo ją kocham, chodź od czasu jak zaczęła się szkoła to nasz kontakt trochę podupadł, wielka szkoda. Archibald Yrell to pierwszy z naszego rodzeństwa, najstarszy! Nie pamiętam go zbytnio teraz gdzieś wyjechał i chyba już nigdy nie wróci - A szkoda, na pewno byśmy się ze sobą dogadali! Oczywiście nie mógłbym zapomnieć o Anzelmie Yrell, bardzo cenie jego rady i szanuje za poczucie humoru! Szkoda tylko ze przez prace tak rzadko się widujemy wujku! A! muszę jeszcze wspomnieć o moim kuzynie, Charles Yrellu chodź jest ode mnie młodszy zawsze potrafimy znaleźć wspólny język, można powiedzieć ze traktuje cie jak młodszego braciszka!
~*~*~
[Obrazek: SizzlingEsteemedBallpython-size_restricted.gif]
~*~*~
Bez znajomych i przyjaciół na pewno nie byłbym tym kim teraz jestem, dlatego oni również zasługują na to by o nich wspomnieć! Zacznę od osoby która jest dla mnie ważna, prawie tak samo jak moja najbliższa rodzina, * Manon Modine to moja dziewczyna która kocham całym serduszkiem! Zawsze potrafimy się dogadać i wesprzeć w trudnych chwilach. Nie potrafię sobie wyobrazić siedzenia w zamku bez tej pozytywnej osóbki. Oprócz tego ze bardzo ją lubię, cenie sobie jej zawzięcie i pomysłowość! Czasami mówi ze jest leniem, chociaż ciężko mi to potwierdzić, w końcu to ona jest prawie zawsze na wszystkich lekcjach! Kochany ziemniaczek. * Kolejną osoba, ale także naprawdę bliską mi przyjaciółka jest Ophelia Vablatsky, potrafimy się dogadać i porozmawiać na najróżniejsze tematy! Byłaś na pewno jedna z pierwszych osób z którymi zakumplowałem się w zamku. Nawet kiedy jesteś najmocniej przygnębiona mi i tak poprawiasz humor swoja sama obecnością! Kiedy w końcu przepowiesz mi czy naprawdę zostanę najsilniejszym czarodziejem?! * Sigrun Lavenhart to również osóbka o której warto wspomnieć, kiedyś pokonała mnie w pojedynku na drewniane miecze! Ale nie licz na to ze zapomniałem! Zawsze kiedy jest chwilka ze sobą rozmawiamy. * Gdybym kiedyś znalazł jakaś czaszkę czy inna kość to dobrze wiem ze Klara Nietzsche na pewno by się ucieszyła z tego podarku! Małomówna ślizgonka też należy do osób z którymi zaprzyjaźniłem się w pierwszych dnia szkoły. Chodź nie spędzamy ze sobą tyle czasu co wcześniej, wciąż mam ciebie za przyjaciółkę! * Paul Winter to prefekt Hufflepuff! Ostatnimi czasy chodzisz bardzo zasmucony i przygnębiony, nie wiem dlaczego ale trochę się o ciebie martwię - Pamiętaj, na mnie też możesz polegać! * Nicholas Durand to mój przyjaciel! Co prawda jest ślizgonem, ale nie przeszkadza nam to w znajomości. Do teraz pamiętam nasza obietnice o stworzeniu potężnej organizacji mającej przejąc kontrole nad światem! * Rudy Donald to jedna z tych osób, do których sam nie wiem co czuje, z jednej strony znamy się bardzo długo, wspólnie robiliśmy różne rzeczy ale z drugiej ostatnimi czasy chyba trochę za bardzo mnie prowokujesz i docinasz mi! * Jest też Jordan Stormwind krukon, wydaje mi się ze jesteśmy kumplami chociaż nie rozmawiamy zbyt wiele! Wielokrotnie chce udowodnić ze jest najsilniejszym czarodziejem w zamku, ale dobrze znamy prawdę kto by z naszej dwójki klepał mate! *
~*~*~
[Obrazek: original.gif]
~*~*~
A czy wiesz, że...? Mam prawdziwy autograf od mojego idola Emila Gingerblade? Co prawda napisany z błędem, ale to nie wina tego najsilniejszego czarodzieja, a moich braci! Na pewno musieli źle powiedzieć moje imię! * Mimo swojego młodego wieku udało mi się opanować naprawdę wiele zaklęć! * Zwykle nie mam nic do zwierząt chociaż swego czasu strasznie nie lubiłem się z psiwdakiem biegającym po zamku. Mam nadzieje ze już nie spotkam tego kundla! * Nie mam pojęcia co chce robić w przyszłości, jedno wiem ze chce być silnym czarodziejem! * Pewna rzecz pozwala mi zlokalizować każdego w zamku, ale nie korzystam z niej za często! * Bardzo lubię połączenie miodu i herbaty! * Uważam ze pierwsza różdżka jest najsilniejsza, dlatego moja zakupiona w dniu urodzin na ulicy pokątnej jest dla mnie oczkiem w głowie! * Najbardziej boje się bezradnego patrzenia na śmierć moich najbliższych, dlatego bogin najpewniej przemieniłby się w martwe ciała moich najbliższych. * Chyba jedyny ze swojego rodzeństwa jestem objęty rodową klątwa amoku. * Umiem pływać! Chodź o wiele lepiej czuje się latając na miotle! * Kocham pojedynkowanie! Mógłbym oglądać, czytać o tym naprawdę wszystko! *
~*~*~
CozVess
TajemnicaDonator

Posty: 49
Tematy: 9
Kwi 2019
10
Slytherin
#2
+repka
Danon
Puchon
Posty: 278
Tematy: 30
Lut 2019
407
Hufflepuff
#3
Najlepszy Puchon na świecie! I przyszły najlepszy czarodziej!!!  Heart Heart Heart
Shiro
alias grace
Posty: 115
Tematy: 12
Lut 2017
322
Slytherin
#4
Kochany brat~ Heart
PrawdziwyZiela
Udzielający się na forumDonator

Posty: 1,341
Tematy: 59
Mar 2015
750
Hufflepuff
#5
Kochany pimpuś Shy
Wilk
Siemowit
Posty: 512
Tematy: 6
Lip 2017
95
Hufflepuff
#6
wielki wojownik
KapitanUkraina
Ej podaj ktoś sul
Posty: 356
Tematy: 16
Sty 2019
71
Gryffindor
#7
gut plejer + rep
CzarnaMoc
Azkaban
Posty: 864
Tematy: 86
Lut 2018
Slytherin

#8
Cytat:* Kocham pojedynkowanie! Mógłbym oglądać, czytać o tym naprawdę wszystko! *


[Obrazek: 66HAIo4.png]
Dilmahmoimzhyciem
Czarodziej
Posty: 108
Tematy: 5
Maj 2016
90
Ravenclaw
#9
ale super blizniak
Danon
Puchon
Posty: 278
Tematy: 30
Lut 2019
407
Hufflepuff
#10
I jak tam ewolucja Vino? Takie odświeżenie z ciekawości.Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2023 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2023 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2023.