Podanie na Nauczyciela ONMS
Pigmentic
Czarodziej
Posty: 5
Tematy: 3
Lut 2018
6
#1
[IC]

Imię i nazwisko: Shaelia Thorne
Wiek: 43
Miejsce urodzenia: Warownia w Polsce
Wykształcenie(Hogwart = Podstawowe): Średnie
Posada, na którą aplikujesz: Nauczyciel Opieki Nad Magicznymi Zwierzętami
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:*

**Przez okno do dyrekcji Hogwartu wleciała całkowicie czarna sowa, razem ze starannie związanym listem przywiązanym do nóżki ptaka. Po otworzeniu listu ukazuje się następująca treść zapisana starannym pismem**

Szanowna Dyrekcjo Hogwartu!

Nazywam się Shaelia Thorne i po 9 latach ponownie ubiegam się o stanowisko nauczyciela Opieki Nad Magicznymi Stworzeniami. Nauki przyrodnicze zawsze były moją mocną stroną podczas nauki w Hogwarcie.  Pasjonowały mnie przede wszystkim żywe stworzenia i od zawsze byłam ich pasjonatką. I właśnie tu ujawnia się moja misja z którą przychodzę - przekazać ową pasję dalej. Po ukończeniu nauki pracowałam przez pewien czas w Rezerwacie Smoków, więc nabrałam jeszcze więcej doświadczenia w pracy przy stworzeniach. Uważam że posiadam zdolność przekazywania innym wiedzy. Stawiam zdecydowanie bardziej na naukę poprzez praktykę, niż siedzenie na twardych krzesłach i słuchania przynudzań nauczyciela. Przez te 9 lat uzbierało mi się parę ciekawych, nowych pomysłów na nowe lekcje. Jestem osobą, która potrafi wytłumaczyć różne terminy, podyskutować lecz jestem w stanie utrzymać spokój w klasie. Jestem zwolennikiem tezy że wiedzę powinno przekazywać się w dobrej atmosferze, a zanim przejdzie się do nauczania należy najpierw na spokojnie zaciekawić uczniów, aby sami byli chętni do zgłębiania wiedzy. 

Z poważaniem
Shaelia Thorne


Oceny z SUMów i OWUTEMów: 

ONMS - Wybitny

[OOC]
Nick w grze: Pigmentic
Czy masz jeszcze inne konta?: Tak
Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?): Doświadczenia w byciu nauczycielem jeszcze nie posiadam, co nie wyklucza przecież chęci zdobycia jej, lecz wielokrotnie odgrywałam akcje związane z magicznymi stworzeniami jak i sama je odgrywałam.
Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):*
Startuje na tę posadę po raz kolejny. Świat dorosłych nie obfituje wprawdzie w ciągłą akcję, ale da sie w nim jakoś przeżyć. Chodzi o to, że Hogwart to miejsce gdzie zazwyczaj znajduje sie połowa, jak nie 3/4 graczy. Chcę brać udział w tym "życiu" w końcu z innej perspektywy. Dodatkowo bez wyrzutów sumienia mogę powiedzieć, że ONMS jest ulubionym przedmiotem nie tylko mojej postaci, ale i mnie OOC zawsze najbardziej cieszyła ta nauka. Uważam też że odgrywanie nauczyciela to bardzo ciekawe i interesujące doświadczenie w którym chciałabym brać udział.
Nazwa Discord:  Myślę że dyrekcja posiada.Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2022 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2022 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2022.