Podanko
CzarnaMoc
Azkaban
Posty: 864
Tematy: 86
Lut 2018
Slytherin

#1
[IC]

► Imię i Nazwisko postaci   
- Vindictus Bright 

► Wiek   
- 27 lat

► Miejsce Urodzenia     
- Francja - Szpital we Francji

► Wykształcenie   
- Ukończona szkoła Magii i Czarodziejstwa Hogwart
- Kursy podstawowy wiedzy magizoologicznej
- Kurs z rozszerzeniem wiedzy magizoologicznej

► Posada na którą aplikujesz: 
- Nauczyciel Opieki Nad Magicznymi Stworzeniami


Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:

*Do dyrekcji szkoły magii i czarodziejstwa Hogwart przyleciała biała sowa z kilkoma czarnymi plamkami przy oku. Wleciała przez okno prosto do gabinetu dyrekcji i szybko zniżyła swoje loty aby wylądować gdzieś na wolnym miejscu, obok biurka. Wystawiła nóżkę z przypiętym listem i odczekała chwilkę, a następnie odleciała w miejsce, skąd przybyła.*

**Koperta listu jest przyozdobiona złotymi elementami. Na samym środku widnieje napisać ,,Do dyrekcji szkoły magii i czarodziejstwa Hogwart”. Cała treść listu napisana jest ładnym i czytelnym pismem, a podpis na końcu jest prawdziwy i nie widać śladów jakiegoś oszustwa**

Droga Dyrekcjo Szkoły Magii
W tym liście składam kandydaturę swoją na nauczyciela opieki nad magicznymi stworzeniami w Szkole magii i czarodziejstwa Hogwart. Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej prośby, lub przekierowanie na rozmowę kwalifikacyjną. Zgoda została wysłana przez moją osobę gdy tylko dowiedziałem się o rezygnacji pana Spellmana. Liczę, że będę ja tą osobą która godnie go zastąpi i młodzież będzie miała szanse nauczać się o magicznych stworzeniach od osoby która się tym pasjonuje oraz zna w dużym stopniu.

Nie jestem człowiekiem świeżo po szkole, bo jednak już minęło ponad dekada od kiedy jestem absolwentem szkoły magii i czarodziejstwa Hogwart. Przez te wiele lat jednak miałem szansę współpracować z młodzieżą nie tylko w Hogwarcie, a także Instytutucie Magii Durmstrang. W ciągu kilku lat po szkole ukończyłem kursy magiizoologiczne które jedne przedstawione były na poziomie podstawowym, a te drugie już zaawansowanym w Ameryce. Po powrocie do kraju po dokładnie roku wstąpiłem do pracy w rezerwarcie smoków, gdzie dyrektorem była obecnie Samara Wright. Tam szkoliłem się szczególnie, a jakiś czas potem zostałem pracowaniekiem. Dlaczego wspominam o rezerwarcie? Dlatego iż dowiedziałem się, że od kilku lat w Hogwarcie już nie naucza się smokologii, a przedmiot ten naucza się na opiece nad magicznymi stworzeniami dlatego uznaję, że wiedzą smokologa również mi się przyda. W szkole magii uczęszczałem na lekcje podstaw psychologii, która miała mnie przygotować do pracy z dziećmi i dorosłymi. Do tej pory raczej używałem tego do pracy psychologa, pracownika szkół. Myślę, że jednak ta dziedzina również mi się przyda do pracy w szkole. Praca w szkole to nie tylko nauka, a również pomoc uczniów w trudnych chwilach. Zawsze starałem się wspierać i pomagać ucznia czy to w pracach na lekcji, czy też innych problemach bliżej osobistych. Praca w ministerstwie magii w departamencie sprawiła że byłem świadkiem wielu sytuacji dzięki którym bliżej poznałem prawo magicznych stworzeń, a także przykłady jak ludzie postępowali ze stworzeniami, jakie odkryli. Stworzenia w moim życiu były już od wielu, wielu lat. W szkole oczywiście starałem się być najlepszy z tego przedmiotu. Każde stworzenie jest wspaniale, ale wiedza o nim jest równie wspaniale. Gdyż bez wiedzy nie zawsze potrafimy podejść odpowiednio do danego stworzenia i sprawić by nie nie zaatakowało, a zaufało. Co do pracy w szkole planuję przywrócić lekcje w połowie teoretyczną, a w połowie praktyczną. Przygotowałem szereg tematów które bym chciał poruszyć na lekcji, a większość z nich powiązane jest z zadaniami praktycznymi, gdyż ucznia na pewno przyda się wiedza praktyczna na tematy magicznych stworzeń. Tak jak do tej pory chcę powiązywać opieke nad magicznymi stworzeniami ze smokologią, skoro już nie jest ona obowiązkowa w Hogwarcie, ale nie w dużym stopniu.


Podsumowując dziękuję za poświęcony czas w odczytaniu mojego podania. Jestem przekonany, że jestem odpowiednia i jedyną osobą która spełnia pańskie wymogi na stanowisko nauczyciela opieki na magicznymi stworzeniami a co za tym idzie zostanę przyjęty na aplikowane stanowisko w Hogwarcie.
Z wyrazami szacunku
Vindictus Bright


Oceny Otrzymane z SUMów i OWUTEMów w Hogwarcie
OWUTEMY
ONMS - Wybitny
Smokologia - Powyżej Oczekiwań

SUMY
ONMS- Wybitny
Smokologia Powyżej Oczekiwań

[OOC]

► Nick w grze:
Areque

Czy masz jeszcze inne konta? 
Posiadam na ten moment i raczej się to nie zmieni trzy konta i to jest to gówne. Moja aktywność ostatnio była bierna ale znów odpowiednia.
Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?):
Tak pracowałem już jako bibliotekarz, jako nauczyciel też pracowałem na Hapel... Około 10 klubów prowadzonych przez moje postacie, gdy pracowałam na jeden z postaci w szkole to wtedy prowadziłam nie raz zajęcia z ONMS bo fajne są i jest to przedmiot który bardziej lubię na Hapel, raczej to tyle. Przez ten rok już na npewno opanowałem jak być nauczycielem więc powrót nie będzie dla mnie jakoś bardzo trudny.

Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):
Ostatnio może nie byłam aktywna, ale jednak mimo wszystko nadal zaliczam się do aktywnych osób nie taka co odchodzi na stałe. Mam czas wejść na serwer w każdym momencie dlatego gdyby ktoś z kadry/uczniów potrzebował mnie bo będzie jakaś narracja prowadzona to chętnie wbije pograć i ogólnie. Jak wspomniane było już moja postać jedna była nauczycielem latania, a także bibliotekarzem. Do tego prowadziłem już nie pamiętam ile klubów ale będzie około 10 chyba już. Praca nauczyciela akurat jest przystosowana do tej postaci i raczej nie wyobrażam sobie jej w innym miejscu. No i napisze to co reszta że świat dorosłych nie jest tak atrakcyjny jak gra w Hogwarcie. Cóż RP znam odpowiednio by grać nauczyciela wiedza zdobyta dzięki aktywnosći również jest wysoka. : )

► Discord:
CzarnaMoc#5506
ReTTy
Banować te PusieDonator

Posty: 353
Tematy: 16
Sie 2015
466
Ravenclaw
#2
Kandydat dopuszczony na rozmowę kwalifikacyjnąSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2022 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2022 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2022.