Podanie na Nauczyciela - Wróżbiarstwo
Stella
Dyrektorka HogwartuPracownik Hogwartu

Posty: 975
Tematy: 164
Gru 2014
831
Ravenclaw
#1
[IC]

Imię i nazwisko: Stella White
Wiek: 58/60
Miejsce urodzenia: Szpital świętego Munga
Wykształcenie: Akademia Magii Beauxbatons (Z dalszym nie wiem jak bo tutaj się działy rewolucje)
Posada, na którą aplikujesz: Nauczycielka Wróżbiarstwa
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:*

**Do dyrekcji doleciała śnieżnobiała sowa z listem w dziobie, który od tyłu był zapieczętowany dosyć solidnie.**

Szanowna Dyrekcjo,
Widząc ponownie otwartą rekrutacje na posadę nauczyciela wróżbiarstwa, postanowiła złożyć swoją aplikacje i zobaczyć co się stanie. Nie ukrywam, że błędem było moje poprzednie postąpienie wobec uczniów, jednak mogę zauważyć, że szkoła potrzebuje aktywnych nauczycieli, szkoła potrzebuje nauczycieli umiejących zagospodarować swój czas i czas innych. Lekcje wróżbiarstwa, które prowadziłam cieszyły się dużą frekwencją wśród uczniów, a po ich wesołych twarzach mogę stwierdzić że lekcje im się naprawdę podobały. Dostałam kilka listów z zażaleniami oraz kilku uczniów pojawiło się w moich skromnych progach mówiąc, że nowy nauczycieli nie spełniał ich oczekiwań. Mimo wszystko uczniowie zawsze przychodzili do mnie po radę, po pomoc i żeby spędzić pożytecznie czas, a nie stać jak kołki pod ścianami Hogwartu. Z organizowaniem turniejów i różnego rodzaju wydarzeń na własną rękę też nie miałam większych problemów, a wiadomo, że ciekawe wydarzenia podnoszą morale uczniów. Atutem nauczania przeze mnie tego przedmiotu jest moje wieloletnie doświadczenie oraz techniki nauczania młodych umysłów, a dokładniej zarażania ich wiedzą z tej dziedziny magii. Nawet jeśli ktoś nie posiada dodatkowych predyspozycji może na moich zajęciach ćwiczyć: umysł, kreatywność, dostrzegania dalszych i bliższych wydarzeń co mogą nieść za sobą konsekwencje i symboliki, która jest obecna na każdym kroku w świecie magii. 
Liczę na jakąś odpowiedź i pozytywne rozpatrzenie ponownej mojej kandydatury, a nie zawiodę uczniów, rodziców i dyrekcji.
Z wyrazami szacunku
Stella White

Oceny z SUMów i OWUTEMów(z przedmiotu, którego chcesz nauczać lub wszystkie, jeśli składasz podanie na inną posadę):
SUMY: Wybitny
OWUTEM: Wybitny 
+ Dodatkowym atutem będzie raczej dar wewnętrznego oka
[OOC]
Nick w grze: Stella
Czy masz jeszcze inne konta?: Mhm, jednak zawsze dostępna na nicku Stella, rano wieczór we dnie w nocy jestem zawsze do pomocy.
Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?): Zdecydowanie duże, nauczałam tego przedmiotu najdłużej z każdego nauczyciela wróżbiarstwa na serwerze.
Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):* Nigdzie nie znajdziesz takiej drugiej jak ja. Krótko mówiąc wróżbiarstwo studiowałam na własną rękę przez naprawdę długi czas, a moja dotychczasowa wiedza na ten temat przewyższa dosłownie każdego na haplu. Mało kiedy korzystam z podręcznika do nauczania, chyba że naprawdę nudne teorie są wałkowane. Moja postać jest z nim związana od zawsze i raczej na zawsze. W karierze Stelli pojawiło się wiele przepowiedni noszących globalne konsekwencje jak i tych mniejszych. No bardziej dostosowanej postaci do nauczania wróżbiarstwa na serwerze nie znajdziecie, chyba że ktoś Kaje wyciągnie z grobu i zaprosi do gry. Urozmaicałam ten przedmiot przez lata i mam przygotowane zajęcia dla uczniów ciekawsze niż nudne wałkowanie i słuchanie wypocin nauczyciela. Uczniowie zawsze chętnie przychodzili na moje lekcje, czym może być potwierdzenie z dzienników tego rocznych. Mało tego jak się za coś biorę to robię to porządnie, dlatego też chciałabym wrócić do organizowania różnych eventów dla uczniów w Hogwarcie jak pojedynki czy turnieje bo zauważyłam, że niektórzy słabo sobie z tym radzą. 
Nazwa Discord: Weronika#8570
Swanes
"What's your damage?"
Posty: 176
Tematy: 45
Gru 2014
528
Slytherin
#2
Odrzucam.Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2022 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2022 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2022.