Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
donburaczek
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Cze 2019
0
#1
Imię i nazwisko: Casper Murphy
Miejsce urodzenia: Szpital Świętego Munga w Londynie
Status krwi: 75%
Cechy charakteru: Casper jest inteligentnym chłopakiem, lecz leniwym. Ma wiele przyjaciół i umie ich zawsze rozbawic ponieważ ma świetne poczucie humoru. Jest duszą towarzystwa. Swoją wiedzie wykorzystuje kiedy trzeba. Smuci się gdy jest sam, ponieważ wtedy jest mu po prostu nudno. Rozbawianie innych ludzi to dla niego przyjemność. Lubi on kolor, niebieski, żółty, czarny, fioletowy oraz zielony.
Wygląd postaci: Casper jest wysoki, oraz przeciętnej wagi. Włosy ma koloru czarnego, tak jak i oczy. Nosi on zazwyczaj kolorowe ubrania lecz zależy to od sytuacji. Codziennie chodzi on w koszulkach żółtych lub niebieskich. Do kolorowych koszulek zakłada czarne lub szare jeans'y.
Historia postaci: Pewnego dnia, a był to wtorek, na świat zawitało dziecko. Ma ono na imię Casper Murphy. Minęło tak 9 wspaniałych, pełnych miłości lat. A więc nadeszły 9 urodziny Casper'a, na których było mnóstwo przyjaciół i jego rodzice. Casper od przeczytania pierwszej książki o czarodziejach od razu zaczął interesować się magią. Rodzice często opowiadali mu jak to świetnie jest być czarodziejem. Po urodzinach gdy wszyscy przyjaciele Casper'a się rozeszli, a rodzice poszli spać, Casper zaczął czytać nową książkę, którą dostał na urodziny. Czytał i czytał, aż nagle na jednej ze stron, zaczął się świecić napis "szkoła magii". Zaczął myśleć nad wieloma sprawami na raz, inne książki o magii uniosły się w powietrze, Casper'a zaczęła boleć głowa a zmysły wyostrzyły się. Casper przestraszony natychmiast schował książkę ponieważ blasku nie dało się wytrzymać, tak jak latających książek. Wraz z schowaniem książki do szafki, inne książki wróciły na miejsce a blask zniknął. Minęły dwa lata, nadchodził dzień 11-tych urodzin Casper'a. Dzień przed urodzinami rodzice zaczęli opowiadać Casper'owi troszkę o Hogwarcie. Przypomniała mu się ta nieprzyjemna sytuacja z świecącym napisem. I następnego dnia nadeszły 11-ste urodziny Casper'a. Urodziny były świetne. Casper zmęczony zabawą, poszedł się położyć do łóżka. Odkrywając koc, dostrzegł kant karteczki wystającej spod poduszki. Odsunął poduszkę i wyją spod poduszki kartkę. Dostrzegł na niej wielki napis "Zaproszenie!" pod którym było napisane "Szkoła Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie". Casper jeszcze bardziej przestraszony pobiegł jak najszybciej do rodziców sprzątających stół po urodzinach i przekazał list z wielką ulgą. Mama Casper'a powiedziała mu żeby się uspokoił i pomyślał nad sytuacją. Następnego dnia wesoły Casper podszedł do mamy i powiedział że chce się uczyć w Hogwarcie ponieważ zawsze się interesował magią. Mama bez większego zamysłu, spakowała Casper'a w niewielki plecak i torbę. Niecałą godzinę później mama kazała Casper'owi wsiąść do auta. Mama oznajmiła mu, że jadą na peron 9 i 3/4. Zostawiła go przy wejściu na peron mówiąc "Poradzisz sobie bez żadnego problemu". Słysząc to Casper podbiegł do swojej mamy i mocno przytulił, po czym pobiegł na peron. Casper odjechał, tak jak mama, która wróciła do domu. 



Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Serwus, mam na imię Casper, a ty?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Sorry, nigdy tam nie byłem i nie mam pojęcia)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*oddaje talerz* Nie jestem głodny, ale dzięki.

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Z YouTube'a.
.
Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak.

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
ola566
Pierwiastek



Pracownik Hogwartu

Posty: 433
Tematy: 20
Cze 2015
233
Ravenclaw
#2
Wstrzymane
1. Zmień nazwisko na takie, które nie jest kanoniczne i nie należy do żadnego z czystokrwistych rodów.
2. Rozpisz historię postaci o moment objawienia mocy. Jeżeli fragment ze świecącym napisem, to objawienie mocy, zmień je, ponieważ objawienie występuje przy jakichś silnych emocjach.
*3. Jeżeli możesz, to rozpisz trochę charakter, jednak nie jest to obowiązkowe. Taka prośba ode mnie.
donburaczek
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Cze 2019
0
#3
ola566 napisał(a): (01.06.2019 22:39)Wstrzymane
1. Zmień nazwisko na takie, które nie jest kanoniczne i nie należy do żadnego z czystokrwistych rodów.
2. Rozpisz historię postaci o moment objawienia mocy. Jeżeli fragment ze świecącym napisem, to objawienie mocy, zmień je, ponieważ objawienie występuje przy jakichś silnych emocjach.
*3. Jeżeli możesz, to rozpisz trochę charakter, jednak nie jest to obowiązkowe. Taka prośba ode mnie.

Właśnie co do tego nazwiska. Nie mam pomysłu jakie ono może być. Zaproponujesz coś?
ola566
Pierwiastek



Pracownik Hogwartu

Posty: 433
Tematy: 20
Cze 2015
233
Ravenclaw
#4
W historii dalej masz stare nazwisko.
donburaczek
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Cze 2019
0
#5
ola566 napisał(a): (02.06.2019 20:09)W historii dalej masz stare nazwisko.

Żeczywiście, już poprawiam.
ola566
Pierwiastek



Pracownik Hogwartu

Posty: 433
Tematy: 20
Cze 2015
233
Ravenclaw
#6
Zaakceptowane!
Trafiasz do...
[Obrazek: 3dqndfR.png]
Na serwerze zgłoś się po rangę, pisząc: /helpop Zaakceptowano moje podanie. [Link do podania].



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.