Witaj!

Zaakceptowane Podanie na ucznia - Alunzy (Alex Hawkwind)
alunzy
Czarodziej




Posty: 4
Tematy: 1
Kwi 2015
0
#1
Imię postaci: Alex(Alexander).
Nazwisko postaci: Hawkwind.
Miejsce urodzenia: Blackpool, Anglia.
Czystość krwi: 50%.

Historia postaci: Alex wychował się i urodził w Blackpool, spokojnym mieście położnym w północnej Anglii. To miejsce do bólu zwyczajne - w którym nigdy by ci do głowy nie przyszło, że w tym samym czasie, może nawet koło ciebie, istnieje drugi, magiczny świat. Mimo to, matka Alexa Barbara Hawkwind była czarodziejką - chociaż nie powiedziała o tym swojemu chłopakowi. Uważała, że ma na to czas. Później chłopak zamienił się w narzeczonego, a potem w meża i ostatecznie ojca Alexa. Tak, Jerry Hawkwind był mugolem i chociaż miał dość i nietypowe abstrakcyjne podejście do życia - Barbara nie potrafiła wyjawić mu prawdy.

W 11 urodziny chłopca tajemnica wyszła na jaw i było to takie samo zaskoczenie dla Alexa jak i jego ojca. Barbara wyjawiła mężowi całą prawdę i odetchnęła z ulgą, bo Jerry zaskakująco pozytywnie to przyjął.

Alex od zawsze przejawiał dziwne zdolności i doznawał "niesamowitych przypadków", jak zwykł to określać ojciec malucha. Gubił rzeczy na wakacjach w Australii, żeby potem same pojawiały się po powrocie do Anglii. Powodował, że coś zniknęło, albo sam przenosił się w inne miejsce. Dla Barbary było to całkowicie klarowne i wiedziała, że to nieuniknione - jej syn będzie czarodziejem. To nie tak, że tego nie chciała - po prostu nie wiedziała czy sprosta z wyjawieniem prawdy tak długo skrywanej.
W 11 urodziny, 22 czerwca przybyła sowa i wtedy wszystko się zaczęło.


Wygląd postaci:
Alex jest wysoki i chudy jak na swój wiek, mimo że je za dwóch. Ma niebiesko-szare oczy i delikatnie odstające uszy, czego bardzo nie lubi. Jak to chłopak, zwłaszcza w młodym wieku - nie zwraca większej uwagi na to co ubiera. Jakiś t-shirt, jakieś jeansy. Nie ma to dla niego większego znaczenia, o ile nie ma w ciuchach dziur i plam. Ma bardzo gęste brązowe włosy, które zazwyczaj rosną mu szybciej niż sam by tego chciał.

Cechy charakteru: Alex na pierwszy rzut oka wydaje się być nieco wstydliwy i wycofany, ale przy bliższym poznaniu zmienia się w gadułę. To dlatego, że nie czuje się takim samym czarodziejem jak inni, ponieważ stosunkowo niedawno dowiedział się kim jest. Cały ten świat jest dla niego nowy, chociaż może tym bardziej fascynujący. Jest przyjaźnie nastawiony do innych, ale potrafi być cyniczny i ironiczny w sytuacjach kiedy dostrzega ludzką głupotę. Potrafi być bardzo dojrzały jak na swój wiek, co momentami utrudnia mu kontakty z rówieśnikami. Lubi się śmiać, ma dziwne poczucie humoru, co czasem jest sprzeczne z jego dojrzałością. Alex jest cierpliwą osobą, która potrafi małymi krokami dążyć do swojego celu. Jest też bardzo nostalgiczny, lubi wspominać i tęsknić za tym co przeminęło, chociaż również z ekscytacją patrzy na "jutro".

Zainteresowania: Alex uwielbia muzykę, chciałby nauczyć się grać na flecie i harmonijce, gitarę ma już opanowaną. Świat magiczny jest dla niego stosunkowo nowy, ale polubił historię i z wypiekami oczekuje, aż pozna świat magii. Chce się nauczyć wielu przydatnych zaklęć jak i być może - powalczyć z kolegami na uroki. Lubi przyrodę i zwierzęta. Alex z utęsknieniem czeka na zajęcia, w których pozna magiczne zwierzęta - chce się nauczyć nimi opiekować. Zafascynowany nowym światem zawsze też wyszukuje okazji, żeby zajrzeć w każdy kąt i odkryć tajemnice związane z zamkiem.
Rodzina postaci:
Jerry Hawkwind - ojciec, mugol.
Barbara Hawkwind - matka, czarodziejka.
Mark Hawkwind - brat. Ma roczek.


[OOC]


Nick w grze: Hawkwind

Co to jest IC i jak zapisujemy to na czacie: IC to wszystko to, co dzieje się w świecie gry i w klimacie Harrego Pottera. Zapisujemy to na zasadzie: - *Alex podniósł wzrok z pergaminu, ziewnął i powiedział*  - Jeszcze tylko 2 stopy pracy domowej... Tylko.

Co to jest OOC i jak zapisujemy to na czacie: Odwrotnie, to świat realny(nie fantastyczny HP) i z nim związane rzeczy. Na zasadzie np.: (Niedługo spadam z gry, bo lecę do sklepu) Wiadomości OOC zapisujemy w nawiasach ().

Czy posiadasz doświadczenie w rozgrywce RP?: Grałem kiedyś w GTA:SA RP, krótka przygoda. Gangsterka nie jest dla mnie. Dłużej porwał mnie Gothic RP. Grałem też bardzo długo w oryginalne gry role play, czyli gry fabularne np. d&d, jakieś 5 lat.

Skąd dowiedziałeś się o serwerze? Z YT. Szukałem mapy Hogwartu zrobionej w Minecrafcie.

Jak na zdjęciu widzisz 3 uczniów, Gryffon nazywa się Adam i jest z 1 klasy. Jest tutaj nowy tak samo jak ty i wstydzi się rozmawiać z innymi. Jeżeli porozmawiasz z nim na luzie i spróbujesz się z nim zakumplować, chętnie ci pomoże. Wyższy krukon to Terry i jest siódmoklasistą. W rozmowie jest dosyć oschły i bije od niego respekt. Najtrudniej będzie ci wyciągnąć od niego pomoc ponieważ musisz sam wymyśleć w jaki sposób masz go przekonać. Zaś niższy krukon to Edward. Chodzi do trzeciej klasy jednak ciaglę siedzi w książkach i nie kontaktuje co dzieje się wokół. Jeżeli uda ci się zwrócić jego uwagę napewno ci pomoże. Twoim zadaniem jest nakłonić jedną osobę z tej trójki do wskazania ci drogi prowadzącej na boisko.

A: *Rozejrzał się, szukając kogoś, kto byłby w stanie mu pomóc. Nieśmiało podszedł do Edwarda* - Prze-przepraszam.
E: *Edward nie zwrócił uwagi na Alexa. Jak zawsze myślami był w książkach i bardzo żałował, że obecnie nie ma niczego ciekawego do czytania*
A: *Alex już chciał się wycofać, ale zebrał się w sobie i ostentacyjnie chrząknął*
E: *Edward wzdrygnął się* - O, cześć. Mówiłeś coś?
A: *Alex zmusił się na uśmiech i powiedział* - Błąkam się i staram się znaleźć drogę na boisko.
E: *Edward poniósł brew* - To chyba na zewnątrz, prawda?
A: *Alexowi zrobiło się głupio* - No tak... Nie mogę trafić do wyjścia.
E: *Edward zaśmiał się* - Zdarza się. Słuchaj, musisz pójść tym holem do końca, zejść piętro niżej i przejść przez portret Harrego Pottera. Później już schodami do sali wejściowej, a potem na zewnątrz. No, a potem...[...]
A:  *Alex odetchnął z ulgą, chociaż zastanawiał się czy to wszystko zapamięta*.

Zapoznałem się z regulaminem!!!

Składając podanie akceptuje regulaminy obowiązujące na serwerze Hapel i konsekwencje wynikające z ich nieprzestrzegania.
Pozdrawiam i mam nadzieję, że wszystko wykonałem poprawnie.
Selvyn
The Dark Lord




Posty: 368
Tematy: 29
Gru 2014

#2
Wstrzymane, 3 dni na poprawę i 3 szanse.
W zainteresowaniach nieco rozwiń część dotyczącą tego, co może go zainteresować w Hogwarcie.
Błędnie podany sposób zapisu wiadomości OOC. Nieprzeczytany regulamin oraz brak końcówki ze wzoru podania.
alunzy
Czarodziej




Posty: 4
Tematy: 1
Kwi 2015
0
#3
Dodałem nową wzmiankę w zainteresowaniach, uzupełniłem OOC, dodałem wzmiankę o regulaminie i dodałem regułkę z końca wzoru.
Pozdrawiam Smile
Selvyn
The Dark Lord




Posty: 368
Tematy: 29
Gru 2014

#4
Wstrzymane, 3 dni na poprawę i 2 szanse.

Nadal niedoczytany regulamin.
alunzy
Czarodziej




Posty: 4
Tematy: 1
Kwi 2015
0
#5
Oczywiście, że się zapoznałem !!!
Selvyn
The Dark Lord




Posty: 368
Tematy: 29
Gru 2014

#6
Zaakceptowane!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.