Odrzucone Podanie na Ucznia
L000rys
Azkaban
Posty: 3
Tematy: 2
Cze 2019

#1
Imię i nazwisko: Memphis Madić
Miejsce urodzenia: Anglia, Everton
Status krwi: 50%
Cechy charakteru: Memphis jest bardzo przykładnym chłopakiem jak i wzorowym uczniem. Ma szacunek do każdej napotkanej osoby, niemalże ciągle chodzi z uśmiechem na twarzy. Swoim przyjaznym charakterem zaskarbia sobie słuszne zaufanie wielu osób. Jest bardzo ambitny i odważny. Lubi sporty różnego rodzaju. Niestety, ma też swoje negatywne cechy. Jedną z tych dominujących negatywnych cech jest między innymi niecierpliwość. Wystarczy 5 minut spóźnienia na spotkanie żeby Memphis zdążył się zdenerwować. Nienawidzi dzieci. Czasami potrafi być chorobliwie zazdrosny.
Wygląd postaci: Memphis to bardzo urodziwy młodzieniec. Ma krótkie, bardzo jasne blond włosy. Ma piegi w okolicach nosa które niewątpliwie dodają mu uroku. Jego oczy są koloru niebieskiego. Jest średniego wzrostu. Chłopak jest całkiem wysportowany jak na swój wiek. Przeważnie ubiera się w barwy niebieskie. Nie nosi okularów i tym podobnych rzeczy.
Historia postaci: Memphis urodził się **11 lat temu** w Evertonie. Mieszkał w małym domku jednorodzinnym ze swoimi rodzicami Sabriną Tussan i Ruudem Madić'em. Mama do teraz pracuje jako magizoolog, a ojciec obejmuje posadę aurora. Miał bardzo spokojne dzieciństwo. Wszystkiego uczyła go mama w domu. Zawsze miał wszystkiego pod dostatkiem, zawsze miał dużo zabawek. Mimo to, woda sodowa nie uderzyła mu do głowy, i zawsze był skromny w porównaniu do innych dzieci z ,,burżuazji''. Świetnie dogadywał się z kolegami z sąsiedztwa. Nie wiedział nic o magii aż do jej objawienia. Wtedy to siedząc na oknie i czytając książkę wypadł z ów okna. Było to dosyć wysoko jednak pod wpływem silnych emocji.. Memphis zatrzymał się dosłownie 5 cm nad ziemią. Wrócił do domu, jednak nie powiedział rodzicom nic. Niedługo później otrzymał list z Hogwartu. Był bardzo podekscytowany. Wraz z rodzicami pojechał na ulicę Pokątną, kupił masę potrzebnych rzeczy, a parę miesięcy później machał już do nich na peronie 9 3/4 z Hogwartu Express.

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Cześć *podaje mu rękę z uśmiechem* Memphis Madić. And you?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(na placu defilad 12)
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*odbiera talerz kulturalnie* Eee czemu dajesz mi tą zupę? 

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: tak

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?: z internetu

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Mejb
lapy do gory
Posty: 102
Tematy: 9
Sie 2017
Slytherin

#2
odrzucamSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2022 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2022 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2022.