Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
Matthew24662
Czarodziej
Posty: 7
Tematy: 3
Cze 2016
1
#1
Imię i nazwisko: [i]Leonardo Lippin[/i]
Miejsce urodzenia: London North West Healthcare
Status krwi: 75%

Cechy charakteru: Leonardo to wstydliwy chłopak. Nigdy nie był pewny siebie w 100%. Zawsze wahał się zanim coś zrobi. Ma trudności w podejmowaniu trudnych decyzji. Gdy uda mu się nawiązać z kimś kontakt jest bardzo koleżeński. Wyróżniała go od niektórych jego zdolność szybkiego oswajania nowych wiadomości. Jego największą zaletą była jego inteligencja. Chłopiec był miły dla tych z którymi się zaprzyjaźnił. Koledzy naśmiewali się z niego. Nie lubił nikogo ze swojego osiedla. Przez większość życia był samotny. Teraz docenia każdą przyjaźń.

Wygląd postaci: Leonardo jest średniego wzrostu chłopcem. Na jego twarzy jest mały nos. Ma niebieskie oczy które często zakrywa jego grzywka. Włosy czarne i krótkie. Smukła sylwetka nie wyróżniała go od innych. Miał jasną karnację skóry. Ubierał się luźno najczęściej były to dresy. Jego styl chodzenia nie wyróżniał się z innymi.

Historia postaci: Leonardo urodził się w znanym szpitalu Londyńskim. Jego matka umarła podczas porodu. Ojciec załamany całą sytuacją nie radził sobie z opieką nad Leonardo. Po miesiącu w końcu oswoił się z myślą, że jego żona nie wróci i zaczął się opiekować synem. W szkole Leonardo najczęściej nie lubił lekcji, ponieważ według niego były nudne. Miał problemy z matematyką. Ojciec zapisał go na korepetycje. Podczas korepetycji nauczył się wiele. Gdy odrabiał prace domową jego zeszyt zaczął lewitować. Była to chwila, lecz Leonardo był bardzo zdziwiony. Postanowił powiedzieć to tacie. Przez 8 lat ojciec nie wspomniał synowi o czarodziejstwie. Gdy Leonardo się dowiedział był zszokowany. Na początku miał mieszane uczucia co do magii. Przez 3 lata nie wspominano w jego domu o czarodziejstwie. Ojciec nie powiedział mu o Hogwarcie. W dniu 11 urodzin chwilę przed wyjazdem z ojcem do domu przyleciała sowa. Na liście była pieczęć szkoły magii i czarodziejstwa. Leonardo nie wiedział co to znaczy. Ojciec powiedział mu, że wiedział iż ten dzień nadejdzie. Zabrał go do miejsca, które dla Leonardo wydawało się dziwne. Weszli przez budynek na ulice pokątną. Chłopiec przy wyborze przetestował 8 różdżek, ponieważ żadna do niego nie pasowała. Jego zwierzątkiem była czarna sowa. Gdy nadszedł czas ojciec zabrał go na stację kolejową. Złapał wózek z rzeczami z pokątnej i kazał synowi wbiec w słup pomiędzy peronem 9, a 10. Przestraszony chłopiec nie chciał tego, bał się. Widząc innych, którzy biegną w słup postanowił to zrobić. Dostali się do peronu 9 i 3/4. Ojciec powiedział patrząc na syna, że będzie musiał sam radzić sobie przez jakiś czas. Chłopiec pożegnał się z ojcem i wsiadł do pociągu. Poznał tam jednego chłopca, który został jego kolegą. Jego przygoda dopiero się zaczyna.

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Cześć, nazywam się Leonardo Lippin, a ty?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(No jasne)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
* spojrzał na pełny talerz i wziął go od Stevena.* Dziękuję bardzo!

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:
Znalazłem na internecie

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?
Oczywiście 

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
AlexiTheWolfie
Udzielający się na forumWeryfikator

Posty: 1,403
Tematy: 3
Sie 2015
53
Slytherin
#2
Wstrzymuję.
Nie bawimy się w czary poza Hogwartem (bo namiar, bo mandat, bo dużo problemów). Objawienie mocy to sytuacja przypadkowa spowodowana działaniem silnych emocji. Może to być np. przypadkowe podpalenie, stłuczenie przedmiotu, kilka przelewitowanych sekund. W historii zawrzyj też otrzymanie listu w dniu 11 urodzin, zakupy na Pokątnej, akcję na peronie 9 i 3/4.
"Jonathan jest niskiego wzrostu chłopcem, nie wyróżniającym się praktycznie niczym w tłumie innych dzieci spacerujących po rozległych korytarzach szkoły Magii i Czarodziejstwa Hogwart." Mam udawać, że nie widzę?
Jeżeli obierasz sobie tak dramatyczną drogę, to rozwiń chociaż charakter, bo słabo w nim czuję te wszystkie przeżyte nieszczęścia.
3 szanse, 3 dni na poprawę.
Matthew24662
Czarodziej
Posty: 7
Tematy: 3
Cze 2016
1
#3
Mam to edytować? Czy napisać nowe?
AlexiTheWolfie
Udzielający się na forumWeryfikator

Posty: 1,403
Tematy: 3
Sie 2015
53
Slytherin
#4
Edytuj te
Matthew24662
Czarodziej
Posty: 7
Tematy: 3
Cze 2016
1
#5
Mam nadzieję, że teraz jest dobrze
AlexiTheWolfie
Udzielający się na forumWeryfikator

Posty: 1,403
Tematy: 3
Sie 2015
53
Slytherin
#6
Wstrzymane.
Zmień status krwi na 0% / 25% / 50% / 75% (zapomniałam zaznaczyć to we wcześniejszej odpowiedzi).
Objawienie mocy do zmiany. Niedopasowana różdżka płata figle sama, bez względu na czarodzieja, a akcja ma wypłynąć od Twojej postaci(!). W razie problemów zajrzyj do podań innych graczy (ale nie kopiuj!)/ poradnika: https://hapel.pl/forum/showthread.php?tid=11357 Po napisaniu przeczytaj historię na spokojnie i upewnij się, że wszystko gra - jest i zrozumiałe dla czytelnika.
Dopisz jakieś cechy charakteru (najlepiej zalety). Pamiętaj o formie zdań. Wyliczanek nie lubimy.
"zdolność szybkiego oswajania nowych wiadomości" nie jest cechą fizjologiczną. Opisujesz wygląd postaci; jej sylwetkę, twarz, ewentualnie preferowany ubiór lub nawet sposób chodzenia, ale nie mieszaj tego z charakterem.
2 szanse, 3 dni na poprawę.
Matthew24662
Czarodziej
Posty: 7
Tematy: 3
Cze 2016
1
#7
Zmieniłem to, mam nadzieję, że teraz będzie dobre
AlexiTheWolfie
Udzielający się na forumWeryfikator

Posty: 1,403
Tematy: 3
Sie 2015
53
Slytherin
#8
Wstrzymane.
Nadal nie ma objawienia mocy
Ostatnia szansa na poprawę. Wykorzystaj mądrze.
Matthew24662
Czarodziej
Posty: 7
Tematy: 3
Cze 2016
1
#9
Dopisałem objawienie mocy, mam nadzieję, że będzie dobrze
AlexiTheWolfie
Udzielający się na forumWeryfikator

Posty: 1,403
Tematy: 3
Sie 2015
53
Slytherin
#10
Ujdzie... Akceptuję.
Trafiasz do...
[Obrazek: H1mA9mJ.png]
[po rangę zgłoś się na serwerze za pomocą komendy /helpop ]Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2023 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2023 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2023.