Zaakceptowane Podanie na Ucznia
ŌkamiYuuki
Czarodziej
Posty: 3
Tematy: 1
Cze 2019
1
#1
Imię i nazwisko: Rose Ōkami 
Miejsce urodzenia: Japonia
Status krwi: 50%
Cechy charakteru: Rose na pierwszy rzut oka jest skrytą w sobie dziewczyną która często chodzi do biblioteki i nic poza książkami nie widzi. Lecz gdy się ją lepiej pozna można stwierdzić że tak naprawdę jest to miła,kochając i bardzo szczera można by nawet powiedzieć że aż do bólu dziewczyna którą bardzo łatwo rozbawić. Nie lubi być wredna a także wpadać w kłótnie, woli się nie angażować w takie rzeczy, lecz gdy się ją naprawdę zdenerwuje potrafi odpyskować i powiedzieć co o tym myśli. Rose nie jest mściwa i nawet gdyby ktoś by ją zwyzywał lub uderzył to potrafiła by tej osobie wybaczyć i nawet zaproponowała by żeby zostali przyjaciółmi. Dziewczyna także jest bystrą i kreatywną osobą która wręcz uwielbia rysować różne rzeczy które wpadną jej do głowy, a także czytać najróżniejsze książki początkując od kryminałów kończąc na fantazjach. 
Wygląd postaci: Rose jest to całkiem wysoka dziewczynka z krótkimi do ramion włosami w kolorze ciemnej czekolady. Jest bardzo chuda i blada jak ściana, a jej oczy są koloru szarego pomieszanym z jasnym niebieskim. Nigdy nie ubrała sukienki ,wolała wygodne ciuchy dlatego zawsze chodzi w o wiele za dużych bluzach i w zwykłych trampkach. 
Historia postaci: Mama dziewczyny pochodziła z Anglii a ojciec z Japonii ,i właśnie tam następnie narodziła się Rose. Wychowywała się tam z rodzicami do póki nie skończyła 5 lat, jej matka postanowiła wraz z córką wrócić do swojego rodzinnego miasta. Niestety jej tata był pracoholikiem i po kłótni obojga rodziców postanowili że on zostanie a Rose wraz z mamą miały wyjechać do Londynu. Po upływie 2 lat dziewczyna przez przypadek usłyszała jak jej matka rozmawiała z kimś przez telefon o rozwodzie. Dziewczynka mimo tak młodego wieku była bardzo mądra i wiedziała że jej rodzina właśnie się rozpadła i nie będzie tak jak było wcześniej. Czas mijał a Rose dorastała, jej pokój wręcz pływał w książkach i rysunkach stworzonych przez nią. Cały czas siedziała w domu lub w bibliotece i mimo rozmów z rodzicielką która nalegała by ta wyszła i pobawiła się z innymi dziećmi w jej wieku ta odmawiała mówiąc że woli się pouczyć. Pewnego dnia nawet doszło do kłótni w której mama Rose groziła że wszystkie jej rysunki wyrzuci a książki odda, wtedy dziewczyna tak się zdenerwowała że się rozpłakała i krzyknęła na nią i w tedy szklanka która leżała na stole nie daleko nich pękła w drobny mak. A raz gdy czytała książkę usłyszała pukanie w okno i gdy podeszła do niego zobaczyła sowę, i wszystko było by normalne gdyby nie to że był ranek,a sowy wychodzą częściej nocą a w dniu śpią.  W końcu nadeszły jej 11 urodziny na których o dziwo dostała sowę którą wcześnie widziała za oknem, dziewczynka ze zdziwieniem patrzyła na mamę która później podała jej list który jak się później okazało było z Hogwartu.

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Oh...Hej jestem Rose a ty?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Niestety nie wiem , zapytaj się kogoś innego)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*Podziękowała i wzięła od niego talerz kładąc na stół* 

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Od koleżanki 

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Oczywiście że tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
ola566
PierwiastekPracownik Hogwartu

Posty: 433
Tematy: 20
Cze 2015
233
Ravenclaw
#2
Wstrzymane
Skąd japońskie nazwisko, skoro obojga rodzice byli Anglikami?
ŌkamiYuuki
Czarodziej
Posty: 3
Tematy: 1
Cze 2019
1
#3
Poprawiłam , mam nadzieję że teraz będzie dobrze.
ola566
PierwiastekPracownik Hogwartu

Posty: 433
Tematy: 20
Cze 2015
233
Ravenclaw
#4
Oh, przepraszam, umknęło mi. Jeszcze w historii musisz uwzględnić moment objawienia mocy. Musi się to stać pod wpływem jakichś silnych emocji.
ŌkamiYuuki
Czarodziej
Posty: 3
Tematy: 1
Cze 2019
1
#5
Mam nadzieję że teraz mam dobrze.
ola566
PierwiastekPracownik Hogwartu

Posty: 433
Tematy: 20
Cze 2015
233
Ravenclaw
#6
Zaakceptowane!
Trafiasz do...
[Obrazek: 3dqndfR.png]
Na serwerze zgłoś się po rangę, pisząc: /helpop Zaakceptowano moje podanie. [Link do podania].Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2022 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2022 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2022.