Witaj!

Propozycja zgonów.
JogurcikPL
TenTamTen




Posty: 137
Tematy: 14
Gru 2014

#1
Witam.
No więc moją propozycją jest usunięcie śmierci na serwerze.
Chodzi mi o to, aby ponownie zrobić coś takiego, że po śmierci gracz nie rodzi się na 'spawnie' czyli o ile się nie mylę w zamku, tylko mdleje i są dodawane te różne efekty. Rzecz jasna, takie coś byłoby w przypadku każdej śmierci np. Od upadku, czy spalenia się. 
Tylko po co coś takiego?
Już wyjaśniam.
Pewnie nie tylko ja się denerwuję jak przez przypadek umieram w trakcie akcji, i później muszę kombinować jak dostać się na to miejsce. Np. Jak jestem uczniem i umieram w Londynie. W tedy muszę z Hogwartu specjalnie iść spory kawałek drogi. 
I jeżeli dalej wydaje wam się to zbędne, to dodam coś jeszcze.
Nie którzy gracze korzystają z tego, że są w jakimś miejscu na serwerze, i chcą iść do Hogwartu a nie chce im się podróżować 'pieszo'. W tedy skaczą z jakiejś wysokości i się zabijają. Albo jak są głodni a nie mają jedzenie. W tedy również się zabijają.
Moim zdaniem to co proponuję naprawiło by rozgrywkę. W końcu w prawdziwym świecie jak z kimś rozmawiamy i zadamy sobie ból, albo zacznie nam lecieć krew od czegoś, to nie znikamy i nie pojawiamy się w szpitalu.
Dodam jeszcze, że chodzi mi o pojawianie się pare kratek dalej. Bo jeżeli np. utoniemy w lawie albo się utopimy, odradzamy się w Hogwarcie, a to naprawdę utrudnia rozgrywkę. Do Hogwartu się idzie samemu a nie teleportuje wykorzystując to, że przez zabicie właśnie tam się pojawiamy.


Proszę o wypowiadanie się graczy.
Radek03
Czarodziej




Posty: 101
Tematy: 21
Mar 2015
22
Gryffindor
#2
Jestem na NIE,ponieważ jak np.spadamy z jakieś wysokości to przecież nie leżymy 2-5 min i wstajemy i żyjemy dalej,tylko ktoś nas zabiera i jesteśmy w skrzydle szpitalnym i tam się nami opiekuję,a jak jakiś npc nas bije albo kto inny to sie zgodze,leżymy np z bólu i wstajemy po przerwie...Jestem na nie i tyle.
Deleted
Mugol


 
#3
Klasyczne BW - to u nas funkcjonowało, funkcjonuje (?).
MrSkilling3r
Czarodziej




Posty: 22
Tematy: 2
Gru 2014
0
#4
TakNie raz widzialem jak gracze dedali tylko po to bonie mieli jedzenia ,nie chciao im się iść pieszo a więc dla mnie to jest na
+
BellaLavrence
Czarodziej




Posty: 304
Tematy: 13
Gru 2014
121
Slytherin
#5
Wyobrazić sobie, ze gdy afczysz, ktoś wpycha Cię do ognia. Podcza s wb bedzosz viable zdychac Jak sie nie myle.
JogurcikPL
TenTamTen




Posty: 137
Tematy: 14
Gru 2014

#6
Eryk napisał(a): (01.05.2015 20:38)Klasyczne BW - to u nas funkcjonowało, funkcjonuje (?).

Wiem to, lecz jeżeli ktoś zginie nie przez drugiego gracza, np. niechcący, to pojawia się w skrzydle a to jest według mnie nie potrzebne. I dzięki temu co zaproponowałem, gracze przestaną umierać specjalnie - Aby odrodzić się w Hogwarcie.
Silexan
Mugol


 
#7
BW z tego co mi wiadomo funkcjonuje na serwerze. Jednak nie działa ono gdy utoniemy/wapniemy do lawy/wpadniemy w ogień z prostej przyczyny. Pojawiłbyś się w tym samym miejscu i znów zginął, i tak w kółko. Przy DM/upadku z wysokości czy innych BW działa.
Deleted
Mugol


 
#8
Btw. cytowanie postów tylko po to by na nie odpowiedzieć jest aberracją.
Wiedźma
Czarodziej




Posty: 1,017
Tematy: 20
Gru 2014
434
Ravenclaw
#9
Na nie Wszystkie powodu zostały już powiedziane.
·٠●самый замечательный●٠·
[Obrazek: https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/ori...cddebc.gif]

Ewka02
Czarodziej



Weryfikator

Posty: 240
Tematy: 8
Lut 2015
143
Ravenclaw
#10
to działa mnie kiedyś przy kuchni gnomy zabiły i przez 3 minuty nie miałam spowolnienie IV i chyba osłabienie.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.