Zaakceptowane Podanie na Ucznia
Natori
Czarodziej
Posty: 16
Tematy: 4
Lip 2018
16
Hufflepuff
#1
Imię i nazwisko: Holly Craven
Miejsce urodzenia: Reims, Francja
Status krwi: 75%
Cechy charakteru: Holly z czasów dzieciństwa była wredną i ciągle wymagającą uwagi dziewczyną, nie dość, że niezdarą. Budziła wszystkich w nocy, że nieraz musieli ją zamknąć w pokoju. Po spędzonych latach, praktycznie wcale się nie zmieniła, jednak niektóre cechy zostały. Nadal pozostała wredną dziewczyną, która poniża innych.  Jest sceptycznie nastawiona do świata. Nie lubi dzielić się z innymi pieniędzmi, czy czymkolwiek. Jest cierpliwa i nie robi wszystkiego na pośpiech. Jest pewna siebie i bardzo często kłamliwa.
Wygląd postaci:  Dziewczyna w wieku 11 lat jest średniego wzrostu oraz jest szczupła i zgrabna. Ma blond włosy, które są spięte gumką. Jej nos jest mały oraz zadarty. Jej oczy są koloru niebieskiego, a jej spojrzenie może przyprawić kogoś o dreszcze. Jej brwi są cienkie a usta wąskie. Szyja jest krótka, a jej sama cera jest jasnego koloru.
Ubiera się w schludne, stare ciuchy które jeszcze na nią pasują.
Historia postaci: Holly Craven urodziła sie w Francji, w mieści Reims. Kiedy trochę dorosła zamieszkała na stałe w Anglii, w rezydencji rodziny  Craven. Miała siostrę, która jeszcze była w Francji u ciotki. Dużo rozrabiała i nie dawała nikomu czasu na odpoczynek, ciągle się bawiła i sprawdzała różne rzeczy w domu, które często niszczyła... Jednak te czasy prędko minęły i w końcu rodzina Craven się rozpadła. Dziewczyna trafiła do sierocińca, gdzie jest tu do dziś. Było jej smutno ale jakoś wytrzymała ten okres. Dość późno, w wieku 10 lat, objawiła jej się moc magiczna. Jedząc kolację i popijając ją sokiem malinowym, poplamiła białą koszulkę. Zwłaszcza że na nią dobrze pasowała i zawsze ją nosiła, ta zezłościła się. Nagle szklanka pękła, wylewając resztę soku na stół. Ta nie wiedziała co powiedzieć, ukrywała to raczej w tajemnicy. Pewnego dnia, z rana kiedy Holly miała mieć już 11 lat, przyszła do niej opiekuna wręczając list i wychodząc. Pisało tam, że dostała się do szkoły magii i czarodziejstwa w Hogwardzie. Mając jakąkolwiek okazję, poszła na ulicę Pokątną, kupująć różdżkę, zeszyty, szatę i inne potrzebne rzeczy, czekając na rok szkolny. W końcu pożegnała się na ten jeden rok z sierocińca i odjechała  w stronę zamku.

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Holly Craven *Kiedy to powiedziała od razu odeszła w inne miejsce*
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(defilad coś tam, nwm)
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*Spojrzała zdziwiona na Stevena i poszła do innego stołu*


Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Drollecaster 
Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak.

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
//Z miłości do gier
Narreid
Weryfikator, dzień dobryWeryfikator

Posty: 391
Tematy: 31
Sie 2018
388
Slytherin
#2
Zaakceptowane!


Trafiasz do...

[Obrazek: GnXTpe2.png]

Na serwerze zgłoś się po rangę, pisząc: /helpop Zaakceptowano moje podanie. [Link do podania].Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2022 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2022 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2022.