Witaj!

Hailee Draytron
kirshe
Czarodziej




Posty: 5
Tematy: 1
Cze 2019
25
#1
Rainbow 
HAILEE DRAYTRON
        
DATA I MIEJSCE URODZENIA: 12 marca '62 roku, szpital św. Munga.
STATUS KRWI: Czysta, nieskażona krwią mugolską.
RODZICE: Carter i Laura Draytron.
DOM W HOGWARCIE: Dom Roweny Ravenclaw.
ROK UKOŃCZENIA SZKOŁY: '79 rok.
MIEJSCE ZAMIESZKANIA: Rezydencja Draytron'ów w Londynie.
  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   
UOSOBIENIE
Trudno jest właściwie w końcu usiedzieć w jednym miejscu osobie, której życie przez ostatnie lata usiane było podróżami po różnych zakątkach świata. Draytron zwykle miała w zwyczaju być, a dzień później już zniknąć bez żadnej zapowiedzi - nawet, jeśli w grę wchodziło opuszczenie większości zajęć, które wykładane były w Hogwarcie. Wyjeżdżała często, nawet podczas roku szkolnego, ale jak to mówią - należało jej się po tym wszystkim, przez co musiała przejść. Jednak wyjazdy nigdy nie przeszkodziły jej w pisaniu końcowych egzaminów, czy dokładnym przykładaniu się do nauki. Nigdy nie stanęła w jednym miejscu ze studiowaniem całego materiału, czy uczeniem się przydatnych zaklęć. Wyjazdy były długie i częste, ale wyniki zawsze wysokie. W końcu Hailee zaszczepiła w sobie miłość do książek i czytanie ich nigdy nie sprawiało jej większego problemu. Tak samo mały problem stanowiło dla niej zawieranie nowych znajomości. Podczas podróży poznała masę osób, dzięki swojej obszernej znajomości języków, ale nie tylko - w Hogwarcie również zawsze mogła pochwalić się garstką przyjaciół, którzy zawsze przyjmowali ją z otwartymi ramionami, kiedy tylko zagościła w murach zamkowych. Wiele wydarzeń, które zadziały się w życiu młodej Draytron stanowiły dla niej nie lada wyzwanie i sprawiły, że jej charakter ukształtował się na poważniejszy i doroślejszy, niż za młodu. Ciągle potrafi chodzić z głową w chmurach, odłączając się od reszty towarzystwa i obdarzać każdego zakręconym uśmieszkiem, ale jest dużo konsekwentniejsza wobec siebie, niż wcześniej. Wyciąga wnioski z różnych sytuacji, co pozwala jej na nie popełnianie tego samego błędu dwa razy. W rozmowie bardzo przywiązuje uwagę do słów wypowiadanych przez rozmówcę - sama nie lubi, kiedy się ją zwyczajnie lekceważy. Prócz tego jest bardzo odpowiedzialna i stara się zawsze chronić osoby, na których jej najbardziej zależy. Poniekąd czuje się za nich odpowiedzialna, więc obdarza ich szczególną troską.
    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   
ZDOLNOŚCI
GOTOWANIE
Hailee nabyła już dawno tą umiejętność, która niezwykle przydała się w jej wyprawach z ciotką. Ciężko było wziąć ze sobą jakiegoś skrzata, który towarzyszyłby im cały czas, tak więc dziewczynka rozpoczęła naukę od tych najprostszych dań, po własne kombinowanie ze smakami i różnymi przyprawami. Dziś jest zniewalająco dobra w tej dziedzinie.
JAZDA KONNA
Jeździectwo bliżej poznała dzięki Josephine Rosier, która opowiadała o tym w zamku. Zapragnęła zaczerpnąć nieco wiedzy w tym temacie, więc w wakacje po V klasie zapisała się na kurs jeździectwa. Szło jej nie najgorzej, jednak dość szybko zrezygnowała. Dyscyplina stanowczo nie dla niej.
JĘZYKI OBCE
Podróże wymagały znajomości języków, dlatego też Hailee dużo czasu spędziła ucząc się podstawowych słówek i zwrotów z języka francuskiego, niemieckiego, a nawet afrykańskiego. W tych krajach dość szybko załapała mowę od tubylców, a z czasem nabrała biegłości w posługiwaniu się tymi trzema językami.
PRZEDMIOTY HOGWARDZKIE
Hailee zawsze najpewniej czuła się w zajęciach, opierających się na logice, własnej wiedzy, albo działań praktycznych. Dlatego najczęściej bywała na Eliksirach, Zaklęciach, OPCM, a swego czasu zdarzało jej się przyjść na Wróżbiarstwo, czy Historię Magii. Jednak dzięki swoim podróżom zdecydowanie bardziej mogła poznać zagadnienia z ZielarstwaONMS, czy samych Zaklęć.
GRA NA FORTEPIANIE
Jako dziecko, Hailee bardzo często grywała na owym instrumencie. Jednak kiedy usiadła do niego z powrotem po tych wszystkich latach, kompletnie zapomniała wszelkich nut. Musiałaby ponownie porządnie poćwiczyć, by sobie wszystko poprzypominać.
    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      
DODATKOWE INFORMACJE
STOSUNEK DO OTOCZENIA
Hailee od małego była uczona szacunku do wszystkich. Dlatego też jest neutralnie nastawiona w stosunku do osób o niższym statusie krwi, niż ona sama. Jednak nigdy z nikim takim by się nie związała na dłużej - jest wierna zasadom czystości krwi, które wyznaje ciągle dążący do swej starej świetności, ród Draytron.
FOBIE, PRAGNIENIA I MARZENIA
Strach przed wysokością, który ciągle dręczy młodą Draytron od samego początku lat dzieciństwa. Próby wyzbycia się go na nic się zdały, podobnie jak przed ohydnymi i obślizgłymi robalami - bogin zapewne pojawił by się w tej formie, tyle że dużo większej. Główne marzenie Hailee zostało już poniekąd spełnione. Marzyła o podróżach po świecie.
RODZINA
Rodzice już dawno zginęli w tylko sobie i starszym członkom rodu znanych okolicznościach. Hailee dowiedziała się o tym zasadniczo niedawno, a niegdyś osoba, którą traktowała jako biologiczną matkę, stała się zwykłą ciotką. Opiekun prawny zmienił się w momencie przejęcia stanowiska Głowy Rodu przez Erona Baltimore. Za to starszy brat, Floriano, zawsze znajdzie miejsce gdzieś przy jej boku.
    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    
RELACJE
CARTER I LAURA DRAYTRON
Mimo, że nigdy nie miałam okazji was nigdy poznać, wiem że na pewno byliście wspaniałymi rodzicami i ludźmi. Chciałabym móc wam kiedyś przekazać od siebie parę słów - nie tych złych, które nachodzą mnie momentami w nocy, ale samych pozytywów, dzięki którym w ogóle jestem w stanie funkcjonować na tym świecie. Kocham was, kimkolwiek byliście.
FLORIANO DRAYTRON
Starszy brat, który był przy mnie zawsze, kiedy go potrzebowałam. W Hogwarcie trafił do domu Salazara Slytherina, co nas nieco od siebie odsunęło - poprzez mniejszą ilość czasu spędzanego razem, ale nigdy nie poróżniło. Chcę, żebyś wiedział, że zawsze będziesz mógł na mnie liczyć. Cokolwiek się stanie, Flo.
ZOE DRAYTRON
Dalej nie potrafię do siebie dopuścić całościowo tej myśli, że naprawdę nie jest moją biologiczną matką. Zawsze byłyśmy sobie bliskie i tak już pewnie pozostanie na zawsze. Jednak... Wiem, że ona ma swoje dzieci, a ja na pewno nie będę jednym z nich, choćby nie wiem jak mocno się starała, by stworzyć mi taką cudowną iluzję. Jedna z nich już mnie wyniszczyła i wiem, że nie chcę więcej.
ERON BALTIMORE
Wydajesz się być dość rozgarniętą osobą na odpowiednim stanowisku, wujku. Mam nadzieję, że w końcu będziesz tą osobą, która doprowadzi ten ród na dawny szczyt, na którym stał. Wiele się zmieniło, ale są też rzeczy które na zawsze pozostaną takie same. Mogę ci życzyć tylko powodzenia.
VATALIJA CIRTAUTAS
Szkoda, że zniknęła. Chyba wiem, co czuli inni, kiedy ja tak nagle znikałam. Mogłam śmiało ją nazwać najlepszą przyjaciółką, a teraz... No cóż. Trzymaj się, Vata, gdziekolwiek teraz jesteś.
RHENNA FILLANORE
Aj, na razie tylko ona mi została. Poznałyśmy się w dość śmiesznych okolicznościach, ale cieszę się, że nasza przyjaźń może się ciągnąć po dzisiejszy dzień. Zawsze potrafi nieco rozweselić moje ponure dni, za co jestem jej niedozgonnie wdzięczna. Mam nadzieję, że nie denerwuję jej już tak, jak kiedyś. Bo jak na razie, to została mi tylko ona.
OLIVIER WHITE
Było między nami dość... Dużo by opowiadać. Pokręcona relacja dwóch pokręconych osób, nie Oli? Mogę o nim dużo mówić, w końcu pierw byłam jego przyjaciółką, a potem coś zaiskrzyło. Zaiskrzyło na chwilę, bo wyjechałam. A wracając nie chciałam cię dalej ranić, dlatego cofnęliśmy się o duży kroczek. Mimo wszystko cieszę się, że dalej mogę cię nazwać przyjacielem.
   
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   
[Obrazek: 7e6b61b26319a838-ft-aesthetic-gifs-tumblr.gif]
CozVess
Tajemnica



Donator

Posty: 49
Tematy: 9
Kwi 2019
10
Slytherin
#2
Ale ślicznie!
Karkaru
Czarodziej




Posty: 56
Tematy: 11
Lis 2018
86
Slytherin
#3
Kochana moja  Heart Heart piękna karta  Tongue
HeadCreaSher
Administrator




Posty: 20
Tematy: 6
Lip 2016
1
Ravenclaw
#4
Ale czad
kubav99
Czarodziej




Posty: 24
Tematy: 9
Paż 2015
2
Gryffindor
#5
Cóż niewiele kart mi się szczerze podoba, ale to jest jedna z tych unikalnych, pięknie.
Grzesioer
Czarodziej




Posty: 83
Tematy: 9
Lut 2018
30
Gryffindor
#6
Ucz mnie robić takie kartyyyy piękne :O
asloniu2
Czarodziej




Posty: 20
Tematy: 3
Gru 2017
12
#7
Koozaaak karta, propsik i repka
kirshe
Czarodziej




Posty: 5
Tematy: 1
Cze 2019
25
#8
aktualizacja relacjiHeart
kirshe
Czarodziej




Posty: 5
Tematy: 1
Cze 2019
25
#9
Aktualizacja, kompletnie odnowiony wygląd karty.
merlin0
Weteran




Posty: 1,084
Tematy: 162
Gru 2014
2,523
Ravenclaw
#10
Ładna karta i avatar



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.