Zaakceptowane Podanie
Xar
Czarodziej
Posty: 5
Tematy: 1
Maj 2015
0
#1
====================================================


[IC]

Imię i nazwisko postaci: Diana Hakagimon

Miejsce urodzenia:Londyn

Czystość krwi: 50%

Historia postaci:Urodziła się w Londynie. Jako mała dziewczynka już miała bardzo dużo siły i chciała się ciągle bawić. Często bawiła się z chłopcami na placu zabaw, najbardziej lubiła się z nimi ścigać na rowerach trójkołowych, zawsze była pierwsza. Będąc małą dziewczynką nie wiedziałam nic o magii. Po dostaniu rowerka ścigała się ze kolegami pod domem. Pewnego dnia miała wypadek, samochód ją potrącił i straciła oko i leżała w szpitalu 5 miesięcy a po tym zdarzeniu dalej się ścigała, ale bardziej uważając. Pewnego dnia gdy byłam w zoo z rodziną poszłyśmy do delfinów. Mama ostrzegała mnie że niemożna się zbytnio wychylać ale ja się nie posłuchałam i wpadłam i w tedy podpłyną do mnie delfinek był bardzoo słodki i mały. Chciałam mu podać jedną z ryb które leżały na brzegu w wiaderku ale nagle wiaderko zaczęło się unosić w powietrzu i wpadło do wody. Mama wiedziała że magja we mnie dżemie. Po powrocie do domu byłam bardzo zła na rodziców za to że mi nie powiedzieli że jestem czarownicą. Mama zaczęła opowiadać mi o jej czasach nauki magii i czarodziejstwa w Hogwarcie, byłam bardzo ciekawa jak będą wyglądać moje przygody w hogwarcie. W wieku 11 lat po powrocie z wesołego miasteczka do domu zauważyłam Sowę która czekała na naszym dachu z listem w dziobie. Zżucia list i odleciała. Niewiedziała co to za list ale wziała go i położyła z innymi rachunkami i poszła na dwór się pobawić. Mama sprawdzając co ma do zapłaty zobaczyła list z hogwartu i czekała na córke aż ta wróci. Po powrocie córki mam dała jej list i powiedziała że to do niej, mała dziewczynka nigdy nie dostała listu więc rozdarła kopertę i szybko zaczęła czytać. Powiedziała mamie że nie chce opuszczać jej bo się boji że i ją straci. Mama obiecała jej że jak wyjdzie z hogwartu to się z nią spotka. Dziewczynka uspokojona poszła spać. Kolejnego dnia pojechały na ulice pokątną kupić najpotrzebniejsze rzeczy. Mała Diana przez przypadek złamała rękę sprzedawcy różdżek zrzucając na niego szafę. Po powrocie do domu bardzo prosiła mamę żeby ja czegoś nauczyła, mama powiedziała że nie może i wszystkiego co będzie jej potrzebne się nauczy w Hogwardzie. Kiedy przyszedł już ten wyjątkowy dzień poszły na stacje, porzegnały się i Diana podeszła do okna i cały czas machała mamie.

Wygląd postaci: Ma długie czarne włosy, zielone oczy, jest ciemnoskóra. Jest bardzo wysoka i dobrze zbudowana(nie gruba) jak na swój wiek i często przez to onieśmiela chłopców. Lubi chodzić w luźnych spódniczkach, dresach i bluzach z kapturem. Nigdy nie chciała chodzić eleganckich ubraniach. Niema jednego oka po wypadku na rowerze gdy ją samochód potrącił.

Cechy charakteru:Kamila zawsze była nad prawem, uważała że ono jej nie dotyczy i robiła t co chicała przez co nie raz cierpiała. Nigdy nie miała smykałki do nauki ale bardzo lubiła Zabawę i wyścigi. Nigdy nie myślała co by było gdyby nie poszło tak jak chicała, żyła chwilą. W życiu chciała by spróbować wszystkiego i żyć na maxa bez ograniczeń. Robi wiele rzeczy niemyśląc o konsekwencjach. Zawsze jest uśmiechnięta i pełna energij która ją prawie rozsadza. Nielubi nudy i uwielbia szaleć.
Zainteresowania:Kamila interesuje wyścigami i jak dorośnie chicała by badać wodne zwierzęta. Bardzo lubi siedzieć nad jeziorem patrząc się w Wodę a jak jest ciepło to pływać w niej.
Rodzina postaci:
Tata-30 lat
Mama-30 lat czarne włosy i zielone oczy, ciemna Skura, imię: Kinga[OOC]
Nick w grze:Xar


Jak zamierzasz odgrywać swoją postać: Zamierzam chodzić na lekcje które pomogą podszkolić moją wiedzę, poznawać nowych ludzi i jak by mi dobrze poszło to być szukającym w drużynie quidicza

Co to jest IC i jak zapisujemy to na czacie: in character, to co się dziej w świecie gry, w realnym świecie naszej postaci np.: Idę popływać, idziesz ze mną*spytała kolegę*

Co to jest OOC i jak zapisujemy to na czacie: out of character, Piasnie w nawiasach o rzeczach niedotyczących gry tylko świata rzeczywistego, np: (zw ide z psem) (Idę na dodatkowe zajęcia będę około 21)

Czy posiadasz doświadczenie w rozgrywce RP? Nie

Skąd dowiedziałeś się o serwerze?
szukałem serveru minecraft harry potter
Odegraj rozbudowaną akcję IC w której twoja postać upora się ze sprawą:
*Diana podchodzi spokojnie i odwarznie do starszego  kolegi Terrego*
D:Siemanko*Wita się uprzejmie*
T:Czego szukasz młoda?*Odpowiada spokojnie zadziwiony wielkością tej młodej pierwszoklasistki, uśmiechając się sekretnie*
D:Chce iść na boisko, a taki mięśniak jak ty pewnie gra na nim nie raz więc może mnie zaprowadzisz*mówi cichym romantycznym gorącym głosem leko uśmiechając się przeżucając włosy na brakujące oko*
T:Yyyyyy, spoko, to choć*Mówi oczarowany dziewczyną która wydaje się być jego dawną dziewczyną*
*Przystają przed wejściem na ogromne boisko do uprawiania quidicza*
D:Czego nie idziemy*Pyta się grzecznie spokojnie drapiąc po głowie*
T:Muszę pójść jeszcze coś załatwić*Odchodzi sprawnie i szybko w strone hatki gajowego*
D:*Idzie za kolegą skradając się po cichutku i widzi jak się umawia z kolegami na trening quidicza*
D:*Wyskakuje z głośnym okrzykiem okrzykiem*CO tu się wyprawia!!!
T:Zamknij się my jesteśmy zawodnikami quidicza, i umawiamy się na wieczony trening
D:Mogła bym też zagrać?*Pyta spokojnie patrząc na innych*
*chłopaki głośno śmieją się z wysokiej młodej dziewczyny*
T:*Po długim głembszym zastanowieniu spytał się kolegów i po ich szanownej zgodzie podał dłoń i powiedział zadowolony z nowej zawodniczki* Spoko
*Ida na boisko, wysoko na trybuny, pooglądać trening innego domu*

Czy przeczytałeś regulamin? Tak
Składając podanie akceptuje regulaminy obowiązujące na serwerze Hapel i konsekwencje wynikające z ich nieprzestrzegania.
Wykrzyknik Wykrzyknik Wykrzyknik
Silexan
Gość


 
#2
-regulamin nieprzeczytany
-akcja zbyt krótka i rozbuduj czynności
-W twoim przypadku max 50% krwi
-zmień imie
-W czystokrwistej, a nawet półkrwistej rodzinie czarodziejów dzieci wiedzą kim są bo po prostu rodzic mówi o tym, a w szczególności jeśli mieszka w Hogsmeade - magicznej wiosce gdzie nie ma mugoli.
-W historii zamieść chwile narodzin, wczesne dzieciństwo, dorastanie, ujawnienie się mocy, list z hogwartu, zakupy na pokątnej. Każda rzecz to ma być jedno, pełne i ładne zdanie.
-rozbuduj charakter
-popraw przykład ooc.


Wstrzymane 3 szanse na poprawe i 3 dni
Xar
Czarodziej
Posty: 5
Tematy: 1
Maj 2015
0
#3
Poprawione
Silexan
Gość


 
#4
-akcja mi się dalej nie podoba, po pierwsze jest nieestetyczna, po drugie Z? co to niby ma być. Sprawdź sobie wzór podania na ucznia i napisz poprawnie. I po trzecie w rozbudowaniu nie chodzi o to żeby była mega długa, wystarczy że ładnie rozpiszesz czynności.
-prosze Cie popraw błędy, jest takie coś co podkreśla czerwonym podkreśleniem wyraz który ma błąd. Cięzko się czyta podanie z wieloma błędami.
-Nie zgadzam się żeby była sierotą czy też półsierotą. Ożyw ojca. Aa, i zmień ujawnienie się magi tak aby było bardziej łagodne - to znaczy np. spowoduje że wazon zacznie lewitować. Bo nie mogą to być latające delfiny i dziewczynka "jezus" która chodzi po wodzie. I zostaw ręke biednego olivandera w spokoju Big Grin


Wstrzymane 2 szanse na poprawe i 3 dni
Xar
Czarodziej
Posty: 5
Tematy: 1
Maj 2015
0
#5
Poprawione
Silexan
Gość


 
#6
-Akcja Ic - serio? nie da się napisać normalniej? Usuń to o marihuanie. Tylko chce widzieć w niej że zagaduje do chłopaka, poznają się a potem po namowach ten jej pokazuje sale. I tyle. A, i jeszcze czynności mają być bardziej rozbudowane, bo zamiast *Odpowiada zdziwiony wielkością pierwszoklasistki* można napisać *odpowiedział spokojnym głosem mimo to wytrzeszczając oczy na wielką pierwszoklasistkę przed sobą.* rozumiesz? I tak za każdym razem, bo tu nie liczy się aż tak bardzo długość.


Wstrzymane - ostatnia szansa i 3 dni na poprawe.
Xar
Czarodziej
Posty: 5
Tematy: 1
Maj 2015
0
#7
Poprawione tak jak pan chciał, melduje gotowość do gry
Silexan
Gość


 
#8
[Obrazek: 58FGqR8.png]Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.