Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
MatriksPL
Czarodziej




Posty: 5
Tematy: 1
Sie 2017
0
Slytherin
#1
Imię i nazwisko: Jack Block 
Miejsce urodzenia: Szpital Świętego munga w Londynie
Status krwi: 50%
Cechy charakteru: Jack jest dzielny,wytrwały,przyjacielski i inteligentny.Chłopiec nie ma szacunku do zasad.Jest osobą ironiczną i cyniczną.Jest także niezależny,hojny i ciekawy.Jest kłótliwy czasami lekkomyślny i także niecierpliwy.W sytółacjach gdy trzeba się bronić to potrafi się bronić a gdy bić to umie się bić.Jest chłopcem wesołym, opowiada mnóstwo kawałów które zapamiętuje niesamowitą ilość.Zauważyć w nich można iskierki wesołości lub błyski gniewu, gdy dzieje się coś złego.Jack[b] jest mądrym i zdolnym chłopcem, jego zainteresowania są różnorodne.[/b]
Wygląd postaci:Jack [b]ubi[/b][b]era się[/b][b] w spodnie,garnitur,buty sportowe i w bluzę.Ma wzrostu 180 centymetrów ma krótkie włosy koloru czarnego i grzywkę czerwoną.Jack ma piegi o dziwo nie ma pryszczy.Po prostu ma gładką cerę.Nie ma wystających kości policzkowych i ma krótki podbródek.Oczy ma koloru zielonego i różowego.[/b]Buzię ma zawsze uśmiechniętą, a nos ma zadarty.Nie jest umięśniony, jest raczej przeciętnej postury, choć jak się przyjrzy można zauważyć lekkie zarysy jego "mięśni". Jego usta Takie malutkie, maluteńkie Różowiutkie. 
Historia postaci:Jack mieszkał wraz z rodziną w wielkim domu w Londynie. Jack urodził się Szpital Świętego munga w Londynie rodzice i brat Jacka byli szczęśliwi że Jack się urodził zdrowy. Jak Jack był mały to bardzo chciał mieć kolegę ale nie znalazł nikogo. Pewnego razu Jack szedł samotny po ulicach nagle ktoś go kopnoł Jack i się wywrócił i był zdenerwowany nagle Jack nie wiedząc o tym że wszystkie lampy koło niego gasiły i zapalały ten tajmnicza osoba wtedy uciekała jak lampy się gasiły i zapalały. Jack wstał patrzy na kalendarzy i krzyczy na cały dom mam urodziny mam urodziny. Jack zchdzi na dół do salonu nagle wyskoczyli rodzice i brat i powiedzieli niespodzianka na stole był tort nagle z okna leci sowa biała i w dziobie trzyma list z Hogwartu. Jack ucieszył się z listu ale zjadł tort z rodziną i potem otworzył list. Po paru godzinach Jack i rodzice pojechali na pokątną kupić rzeczy na początek poszedł wraz z rodzicami kupić rózeczkę u  Garrick Ollivander , kupił także potrzebne książki i kupili jeszcze kociołek szate i inne rzeczy. Jack też chciał mieć sowę ale rodzice mu odmawiali Jack był smutny i potem rodzice kupili Jack Białą sowę.
W liście znajdował się też bilet do Hogwartu musiał udać się do na dworzec King's cross i znalęść peron 9 i 3/4  przejście było miedzy 9 a 10 peronem . Gdy już dotarł na miejsce przeszedł przez przejście zobaczył lokomotywę pożegnał się z rodzicami i bratem i  podszedł do lokomotywy która zabrał go do Hogwartu gdzie zacznie naukę magi. 

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?mam na imię Jack a ty?
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
https://jakdojade.pl/warszawa/trasa/ <----- sprawdz sopie Wink
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
Dziwnie się patrzy na zupę i powiedział nie dziękuje nie chce tej zupy

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:yt

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
CzarnaMoc
Azkaban




Posty: 864
Tematy: 86
Lut 2018
Slytherin

#2
Wstrzymuje
3 dni, 3 szanse


Charakter rozpisz jeszcze na 7 pełnych zdań, bo ja nawet nie mam co tu czytać

To samo zrób z wyglądem

Historie rozpisz na 12 zdań uwzględniajac w tym narodziny, objawienie mocy, wczesne lata zycia, list z hogwartu, 11 rrodziny, zakupy na pokątnej, wyjazd do hogwartu.

I popraw pomocnika, bo źle zrobiłeś.
CzarnaMoc
Azkaban




Posty: 864
Tematy: 86
Lut 2018
Slytherin

#3
2 SZANS, 3 DNI

Prosiłam o pełne zdania, a nie zdania na 4/5 słów.... nadal to jest tak krótkie, że nie widze sensu sprawdzenia. Rozpisz sie dużo bardziej. Skorzystaj ze wzorów które masz tu np 
  
- - - 

https://hapel.pl/forum/showthread.php?tid=19063
Jak to zrobisz napisz komentarz ,,gotowe"
MatriksPL
Czarodziej




Posty: 5
Tematy: 1
Sie 2017
0
Slytherin
#4
CzarnaMoc napisał(a): (01.09.2019 12:21)
2 SZANS, 3 DNI

Prosiłam o pełne zdania, a nie zdania na 4/5 słów.... nadal to jest tak krótkie, że nie widze sensu sprawdzenia. Rozpisz sie dużo bardziej. Skorzystaj ze wzorów które masz tu np 
  
- - - 

https://hapel.pl/forum/showthread.php?tid=19063
Jak to zrobisz napisz komentarz ,,gotowe"
gotowe'
MatriksPL
Czarodziej




Posty: 5
Tematy: 1
Sie 2017
0
Slytherin
#5
CzarnaMoc napisał(a): (01.09.2019 12:21)
2 SZANS, 3 DNI

Prosiłam o pełne zdania, a nie zdania na 4/5 słów.... nadal to jest tak krótkie, że nie widze sensu sprawdzenia. Rozpisz sie dużo bardziej. Skorzystaj ze wzorów które masz tu np 
  
- - - 

https://hapel.pl/forum/showthread.php?tid=19063
Jak to zrobisz napisz komentarz ,,gotowe"
gotowe
CzarnaMoc
Azkaban




Posty: 864
Tematy: 86
Lut 2018
Slytherin

#6
1 szansa 3 dni  - wstrzymne

Ja nie widze zmian, charakter nadal jest  bardzo skromnie napisany. Nie wdze zebys sie zastosował do podobnych podasń co ci wysłałam link wyzej.

Charakter mega skormnie opisan

Wyglad podobnie zero szczegółów

Historia brak narodzin i objawienie mocy


Ostatnia szansa potem odrzucam.
MatriksPL
Czarodziej




Posty: 5
Tematy: 1
Sie 2017
0
Slytherin
#7
CzarnaMoc napisał(a): (01.09.2019 21:48)1 szansa 3 dni  - wstrzymne

Ja nie widze zmian, charakter nadal jest  bardzo skromnie napisany. Nie wdze zebys sie zastosował do podobnych podasń co ci wysłałam link wyzej.

Charakter mega skormnie opisan

Wyglad podobnie zero szczegółów

Historia brak narodzin i objawienie mocy


Ostatnia szansa potem odrzucam.
są narodziny i także objawienie mocy
CzarnaMoc
Azkaban




Posty: 864
Tematy: 86
Lut 2018
Slytherin

#8
Nadal za krótko wyglad i charakter tak czy siak
MatriksPL
Czarodziej




Posty: 5
Tematy: 1
Sie 2017
0
Slytherin
#9
CzarnaMoc napisał(a): (01.09.2019 22:36)Nadal za krótko wyglad i charakter tak czy siak
ok gotowe
CzarnaMoc
Azkaban




Posty: 864
Tematy: 86
Lut 2018
Slytherin

#10
Słabe to podanie, ale niech ci bedzie. 
Akcetpuje - SLYTHERIN
Na serwerze zgloś się po rangę na /helpop



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.