Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
Cross7734
Czarodziej




Posty: 1
Tematy: 1
Wrz 2019
1
#1
Imię i nazwisko:  Jacob Cross
Miejsce urodzenia: Wielka Brytania, York
Status krwi: 50%
Cechy charakteru: Jacob dla nieznajomych wydaje się być nieśmiały i skryty. Jeśli jednak, ktoś zdoła zdobyć jego przyjaźń, odkrywa w nim osobę szczerą i lojalną, ale też tak ufną, że wręcz naiwną. Jack preferuje towarzystwo niewielkiej grupy zaufanych osób od przebywania w tłumie czy samotności. W jego pogoni za fascynującymi go rzeczami czy tematami, często przeszkadza mu tylko jego ostrożność, przez nieżyczliwych nazywana tchórzostwem. Do rzeczy, które nie interesują go w żadnym stopniu ma wyjątkowo niewiele cierpliwości. Zawsze stara się, by osoby które uznaje za swoich przyjaciół mogły na nim polegać. 
Wygląd postaci:  Jacob jest dość wysoki, i wyjątkowo szczupły, zwykle chodzi nieznacznie zgarbiony. Ma ciemne dość długie włosy zwykle układające się w pozornym nieładzie na jego głowie. Jego mętne szarozielone oczy zwykle wydają się nieobecne, wpatrzone w nieokreślony punkt na horyzoncie. Są też najlepszym źródłem zdradzającym jego emocje w danej chwili. Jego cera jest dosyć blada, na nosie i policzkach usiana licznymi piegami.
Historia postaci: Jacob urodził się w York Hospital, jako syn Roberta i Natalii Cross. Dzieciństwo spędził głównie z matką, bo ojciec zawsze pracował do późna, często wychodził w środku nocy, by nie wrócić nawet przez kilka dni. Jacob nie wiedział o charakterze pracy rodzica do czasu pewnego wieczora, jakiś czas po swoich ósmych urodzinach. Wcześniej tego samego zimowego dnia, podczas spaceru z matką wzdłuż jednej z bardziej ruchliwych ulic miasta, wydarzyło się coś co zmieniło jego życie. W pewnym momencie z naprzeciwka wyjechał samochód, a ostry zakręt, zbyt duża prędkość i oblodzony asfalt sprawiły że kierowca utracił panowanie nad pojazdem, i Jackob sparaliżowany przerażeniem obserwował jak pojazd błyskawicznie sunął wprost na nich, by zatrzymać się nie więcej niż pół metra od miejsca w którym stali, unieść się kilka centymetrów pionowo nad ziemię i opaść z hukiem, by zatrzymać się na dobre w poprzek drogi. Wszystko to trwało nie więcej niż 5 sekund, ale dla małego Jacka wydawało się trwać dużo dłużej. Tego samego wieczora jego ojciec opowiedział mu o pewnym aspekcie tego świata o którym Jack nie miał pojęcia, a także o magii, czarodziejach i całym tym nowym świecie. A także o tym jak ważne jest by mugole nie dowiedzieli się o tym. Zdradził mu też, że tym się właśnie zajmuje pracując jako Amnezjator. Jakoś w okolicy jego 11 urodzin w końcu nadszedł ten moment, na który czekał od tego pamiętnego wieczora. Otrzymał swój list z Hogwartu, następne dni wypełnione były przygotowaniami, zakupami i zwiedzaniem Ulicy Pokątnej. Jackob miło wspomina te dni, bo był to jeden z nielicznych momentów, kiedy mógł spędzić więcej czasu ze swoim ojcem. Potem była podróż do Londynu, by po zbyt pospiesznym jak dla Jacoba pożegnaniu udać się pociągiem do Szkoły Magii i Czarodziejstwa.
Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Uch...umm...Cześć, Jestem Jacob, a ty?
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Nie jestem w stanie powiedzieć dokładnie, byłem tam raz w życiu.)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*Uśmiecha się niepewnie przyjmując talerz, i zerkając na jego zawartość* Dzięki. Co to za zupa? W życiu takiej nie jadłem.

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Kumpel z Discorda mnie wtajemniczył.

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?  Oczywiście.

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
RoxStars
łajdak



Donator

Posty: 359
Tematy: 13
Sty 2017
112
Gryffindor
#2
Akcept, Hufflepuff!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.