Witaj!

CIEKAWSZY HAPEL
Pawi50
Azkaban




Posty: 120
Tematy: 19
Lut 2015
Gryffindor

#1
Pomysł na ciekawszego Hapla

Jak myślicie fajnie by było jakby był ktoś taki jak Voldemort tylko z normalną twarzą no i ewentualnie z jednym horkruksem.Wiem wiem zaraz będziecie pisać że zbyd podobne do HP.Miał by on paru zwolenników i razem z nimi próbował by przejąć władze nad światem czarodziejów.Ja wiem że to bardzo podobne do HP.Ale w cale by nie musiało by być tak samo.Nie musiał by być żaden wybraniec czy coś w tym stylu po prostu po prostu podjelibyśmy walkę.A i głupio by było jakby odrazu został pokonany.Był by to fajne pomysł na hapla.Nikt by się nie nudził.Mam na dzieje że pkomysł wejdzie w życie.

Pawi50- Gracz Hapla
Rayven
Adept Magii



Donator

Posty: 621
Tematy: 26
Gru 2014
508
Ravenclaw
#2
Myśle, że byłoby niefajnie.

„It's only after we've lost everything that we're free to do anything.”
Archer223
Czarodziej




Posty: 176
Tematy: 4
Gru 2014
74
#3
nie, nie zostaniesz śmierciożerdzom
Asacron
Azkaban




Posty: 351
Tematy: 66
Gru 2014

#4
Śmierciożercy i ich temat na siłę toczony nie przyniesie akcji a falę hejtu.
Sigths
Czarodziej




Posty: 372
Tematy: 62
Gru 2014
301
Ravenclaw
#5
Myślę, że nie jest to dobry pomysł. To już bardziej leży po interesie graczy serwera. Administracja nie będzie za nas czegoś robiła. Najfajniejsza rozgrywka jest wtedy, gdy dany gracz sam dąży do osiągnięcia danego celu w IC. Nikt ci chyba nie zabroni, wykreować postaci tak, aby była czarnym charakterem, która w przyszłości będzie próbowała przejąć świat czarodziei. Rozgrywka na serwerze sama w sobie jest ciekawa i nie musi polegać cały czas na walce sił dobra z siłami zła. A jak już Asacron napisał, reaktywowanie organizacji śmierciożerców nigdy nie wypaliło, więc nie ma sensu prowadzić chyba tej organizacji bez konkretnych planów, tylko na siłę.
Stwierdzono, że demokracja jest najgorszą formą rządu, jeśli nie liczyć wszystkich innych form, których próbowano od czasu do czasu.

Winston Churchill
God
Azkaban




Posty: 531
Tematy: 83
Gru 2014
Slytherin

#6
Biorę udział
Polubiłem i udostępniłem
Asacron
Azkaban




Posty: 351
Tematy: 66
Gru 2014

#7
Temat przereklamowany.

Zamykam i przenoszę do odrzuconych.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.