Witaj!

[Propozycja] Więcej Punktów Deportacji
StachuJones
Czarodziej




Posty: 40
Tematy: 8
Mar 2015
36
#1
Tak jak w temacie, propozycja dotyczy systemu deportacji na serwerze.
Chyba każdy wie, że zwykły gracz może ustawić sobie 3 punkty deportacji, a VIP 10.
Jak dla mnie te 3 punkty to na prawdę mało.Ktoś sobie ustawi jeden w miejscu, w którym mieszka, drugi w Hogsmeade i trzeci w Ottery.I co? Za pomocą deportacji do Londynu już się nie dostanie, zarówno jak i do innych miejsc.
No dobra, można kupić tego VIPA, ale jak dla mnie wydawanie kasy na minecraft'a jest śmieszne (wyjątkiem jest administracja opłacająca hosting).Mi samemu zdarzyła się sytuacja, w której moja postać nie mogła dostać do pewnego miejsca z powodu OOC, jakim jest ograniczenie punktów deportacji.No cóż, musiałem się tłumaczyć że nie mam czasu, bo co miałem powiedzieć? Dziwnie brzmiałoby gdyby dorosły, silny czarodziej powiedział "Tam to nie umiem", albo "Nie wiem gdzie to jest", tym bardziej że większość postaci na serwerze zamieszkuje Wielką Brytanię przez całe życie.Serio, dajcie więcej tych punktów, chociażby 5-6, aby można było się dostać do najbardziej znanych miejsc i np. pod swoją chatę.Mogłoby być więcej możliwości deportacji, ale pewnie na zbyt dużo się nie zgodzicie.
Proszę, aby gracze wyrażali swoje zdanie na temat tej propozycji (szczególnie Ci, co posiadają postać dorosłą) jak i administracja.I nie piszcie, że można prosić na /helpop o przeteleportowanie, bo ekipa nie zawsze ma wystarczająco czasu, aby załatwiać takie rzeczy.Sam tego doświadczyłem.Oczywiście nie hejtuję, wyrażam swoje zdanie.
guccis
Azkaban




Posty: 252
Tematy: 24
Sty 2015
Slytherin

#2
Na nie, po to właśnie jest ten VIP, żeby utrzymać serwer i forum i inne, co - sumując - wcale nie jest takie tanie. Mimo to, mogłoby być więcej tych punktów deportacji, bo może być to jednak irytujące. A teraz proszę mi pogratulować, gdyż pisałem to uwaga z telefonu.
hubcik99
Azkaban




Posty: 59
Tematy: 7
Gru 2014
Gryffindor

#3
Nie, bo musi się uaktywnić Błędny Rycerz i inne środki transportu, nie ma tak łatwo.
Asacron
Azkaban




Posty: 351
Tematy: 66
Gru 2014

#4
Zostało to umożliwione za pomocą funkcji VIP. W przypadku poważnym - np. sytuacja wymagająca szybkiej reakcji Ministerstwa Magii lub twojej prywatnej, możesz prosić na /helpop o teleportację do danej lokacji za pomocą systemu warpów. W przypadku chęci większej ilości punktów deportacji - ostatnia nadzieja to VIP.


Korzystając z okazji, zachęcam do zgłaszania się na kierowców Błędnego Rycerza!
StachuJones
Czarodziej




Posty: 40
Tematy: 8
Mar 2015
36
#5
No dobra, widzę że nic nie wywalczę.To że wypowiedzieli się hubcik i Asacron mi wystarcza.
Do zamknięcia.
Hikaru
Czarodziej




Posty: 261
Tematy: 17
Gru 2014
73
Ravenclaw
#6
Trzy punkty deportacji, miejsce zamieszkania, ministerstwo, Hogsmeade. Z Ministerstwa jest kilka kroków do dziurawego kotła. Z Hogsmeade jest kilka kroków do Hogwartu. Trzy punkty w zupełności wystarczą Tongue
Deleted
Mugol


 
#7
Nie byłbym sobą i nie mógłbym nie wypowiedzieć się w temacie tak powszechnie lubianym. Przedmówcy dużo powiedzieli. To swego rodzaju ograniczenie polega na urealistycznieniu rozgrywki, bowiem departacja też wywołuje zmęczenie u czarodzieja. W sadze niezbyt często jej używano, głównie (z tego co utkwiło mi w pamięci) używali jej dość często aurory.


Wedle życzenia autora, zamykam i przenoszę.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.