Witaj!

Skarga na WhoAreYou
TestingNow
Robotyczny czarodziej




Posty: 424
Tematy: 48
Kwi 2017
428
Slytherin
#1
Nick oskarżającego: TestingNow
Nick oskarżonego: WhoAreYou
Powód: Dokonywanie PG oraz wykonywanie akcji na Discordzie lub ich niewykonywanie wcale. Ponad miesiąc temu zaszła ta sama sytuacja w wykonaniu tej samej moderatorki. Ponadto przypomnę o aferze sprzed kilku dni o umieszczeniu swojego spisu IC ponad innymi spisami poprzez zamieszczenie go w oficjalnym dziale na forum. Również tutaj nie mamy pewności o tym czy zostały odegrane właściwe akcje i czy nie doszło do mieszania postaci o czym wypowiedziała się Callidora.

Cytat:2. Zabrania się:
a) power gamingu;

[...]
7. Wszystkie akcje Roleplay odgrywane muszą być na serwerze Minecraft. Odgrywanie ich na prywatnych komunikatorach nie będzie respektowane w przypadku zajścia jakiegokolwiek sporu.

Dowody (Wymagane Screenshoty): https://imgur.com/a/dXuQ4R8
Proponowana kara: Smile 
EDIT: Przypomnę, że ja za niegroźne pg otrzymałem banicję.
Nieogar
Pracownik Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 113
Tematy: 37
Gru 2014
451
#2
To tylko discord, więc wydaje mi się że WhoAreYou po prostu pomyliła dwukrotnie czas z 1 kwietnia. Chyba że faktycznie jeszcze potem coś na serwerze z tego chciała robić to wtedy PG, i przypominam że nakłoniła w OOC kogoś by w IC zgłosił moją postać, gdy sama mnie na vanishu obserwowała.
TestingNow
Robotyczny czarodziej




Posty: 424
Tematy: 48
Kwi 2017
428
Slytherin
#3
Odświeżam
⛲Eviva l'arte. Wasze życie nic nie warte.⛲
TestingNow
Robotyczny czarodziej




Posty: 424
Tematy: 48
Kwi 2017
428
Slytherin
#4
Odświeżę jeszcze raz bo weekend się kończy. Może @WhoAreYou by się chciała wypowiedzieć lub sam HeadAdmin?
⛲Eviva l'arte. Wasze życie nic nie warte.⛲
TestingNow
Robotyczny czarodziej




Posty: 424
Tematy: 48
Kwi 2017
428
Slytherin
#5
Akcja została dzisiaj przeprowadzona, jednak przez Kitera, nie przez WhoAreYou. Nie wiem czy to było z jej polecenia, ale ma ewidentnie wszystko gdzieś, bo nawet nie przeprosiła. Moje pytania o zamiar udzielenia jakiejkolwiek odpowiedzi w wątku ze skargą również zostały zignorowanie. Ja nie rozumiem jak taka osoba zachowując się w ten sposób może pełnić obowiązki moderatora bez żadnych konsekwencji, łamiąc regulamin, który to powinna egzekwować. Dla mnie coś takiego jest niewyobrażalne, kiedy to ja, zwykły gracz sam zasugerowałem fakt popełnienia przeze mnie pg, z pokorą się przyznałem i w tym samym momencie zaproponowałem odegranie akcji żeby nikt nie był źle potraktowany.
⛲Eviva l'arte. Wasze życie nic nie warte.⛲
kubixgame
Pora na eksterminacje goblinów




Posty: 232
Tematy: 25
Sie 2015
201
Ravenclaw
#6
[Obrazek: 1vVmExk.png]
Rebelianci się szykują
TestingNow
Robotyczny czarodziej




Posty: 424
Tematy: 48
Kwi 2017
428
Slytherin
#7
Refresh
⛲Eviva l'arte. Wasze życie nic nie warte.⛲
TestingNow
Robotyczny czarodziej




Posty: 424
Tematy: 48
Kwi 2017
428
Slytherin
#8
No, można w końcu coś z tym zrobić. Na przykład wyciągnąć konsekwencję lub nawet zamienić taką Way na Danon, bo ileż można zrobić za kidmoda i werka? Sprawdziła z 15 kart i tym samym kopnęła do roboty resztę ludzi. Dawno nie widziałem tylu starań u jednej osoby (chyba od czasów kidmodowania Ixa i Blusiego) i mam nadzieję, że to się u niej nie zmieni, ale zlitujcie się nad kobietą. Miejsce potępionych jest w ogrodzie rozkoszy ziemskich (oczywiście w prawym skrzydle).
⛲Eviva l'arte. Wasze życie nic nie warte.⛲
LENIWIECHERE
Czarodziej




Posty: 372
Tematy: 51
Wrz 2016
354
Slytherin
#9
Ale zes sie uwzial
WCHODZISZ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ
TestingNow
Robotyczny czarodziej




Posty: 424
Tematy: 48
Kwi 2017
428
Slytherin
#10
Odświeżam.
Dzisiaj sobie wchodze na serwer, patrzę, WhoAreYou kogoś tam warnuje a sama dalej siebie nie zwarnowała. Dalej zgrywa świętą i nawet nie może przyznać się do błędu.
⛲Eviva l'arte. Wasze życie nic nie warte.⛲



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.