Witaj!

Awantura o wiek
t00n
Czarodziej



Donator

Posty: 209
Tematy: 27
Lis 2017
174
Slytherin
#1
Nick oskarżającego: t00n
Nick oskarżonego: Viper
Powód: Sztuczne postarzanie wieku. Nic dodać nic ująć, wszystko będziecie mieć przedstawione w dowodach. Moderator Woolf powiadomił nas - społeczność serwera, że nie można od tak postarzać sobie postaci. Wynikły nieporozumienia w związku z wiekiem jego/jej postaci i z tego powodu zdecydowałem się napisać skargę.
Dowody (Wymagane Screenshoty): https://imgur.com/a/ykc3EPY
Proponowana kara: Perm biorąc pod uwagę tabelę kar, bo wydaje mi się, że weźmiemy tutaj pod uwagę punkt N. z tabeli kar.
 
Kod:
N. Utrudniania gry innym graczom.

a) pierwsze wykroczenie: blokada konta na 3 dni,
b) drugie wykroczenie: blokada konta na 7 dni,
c) trzecie wykroczenie: blokada konta na 14 dni,
d) kolejne wykroczenie: stała blokada konta na serwerze.
CzarnaMoc
Azkaban




Posty: 864
Tematy: 86
Lut 2018
Slytherin

#2
ahaaaa skarga o 2 lata różnicy 

XDDDDDDDDDDD

T00ny mam przypomnieć ci jak ty na Anasatassi znijaczyłeś wiek? Grałeś 4 latke  potem z ***** zrobiłeś sobie 15 latke.. wiec serio jesteś ostatnią osoba która może komuś wypominać błędy w tym przypadku. I dobrze wiemy, że to nie tylko 1 przypadek był
Mr Bellick
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 1
Lut 2020
9
#3
Dobra to ja napiszę coś innego niż samo idealnie określające tą skargę "XDDDD" bo kogoś pupcia zaszczypała i musiał usunąć Sad A więc tak, pomylić sobie wiek swojej postaci o kilka lat, wcale nie jest ciężko. Do tego wszystkie twoje "dowody", to jedynie słowa rzucone na wiatr na discordzie. Czy został taki wiek odegrany koniecznie ic na serwie? Bo ja ogólnie też mogę sobie powiedzieć, że moja postać ma 30 lat ic i jest uczniakiem albo coś XD Też dostanę skargę? Zainteresuj się może osobami które naginają swój wiek już od lat, które raz mają 55 lat później 40 później 48 później 45, bo takie osoby są. A jeżeli chcesz wlepić komuś perma ban bo na discordzie j**nął się o 3 lata z wiekiem swojej postaci, to sam sobie takiego perma wlep. Nie pozdrawiam, usuwania komentarzy jest wklęśniakowe.
CzarnaMoc
Azkaban




Posty: 864
Tematy: 86
Lut 2018
Slytherin

#4
Dobra dzięki za poparcie na pw itd ale napisze tu troche poważniej skoro to już skarga jest. Mam określoną datę urodzenia na każdej swojej postaci. Ja chyba nie zdarzyło się, że ją zmieniłem. Emma była postacią bez podania, bo wtedy z tego co pamiętam nie pisało się o postacie dzieci. Dlatego jak poszła z rocznikiem 2063/65 do hogwartu to po prostu ze zmianą rangi na uczeń odjąłem 11 lat tak? Wyszło 2052 tak? No i taki zostawiłem na Emmie na stałę już. Anna jest rocznikiem 2056 i potwierdzi to @TheWookie który jest ojcem tej posaci i oddajć mi te postać podał mi taki rok narodznia i taki wpisany jest w panel i mam ustawione na Annie ten właśnie rok. Po drugie kachny T00ny /wiek nie określamy tego ile mamy dokładnie lat a na tyle ile nasza postać wygląda. To dlatego ixu ma chyba z 38 lat a ma ustawione /wiek 45 albo więcej. Cóż... a do tych SS wyżej to ja nie znam dokładnie dat postaci swoich i pisze że około tyle ma lat, ale to nie znaczy że ma tyle lat. xddd Dla mnie Emma to kobieta w okolicy 30 a nie 29. Ja moge pokazać dokumenty jak trzeba jaki wiek podaje. Bo starałem się o pracę w kilka miejsc i wszędzie podawąłem date urodzenia taka jaka jest  w KP czyli ten rok 2052... no i tyle co mam do powodzenia. 
Liczę, że nie dostane perma Heart
LENIWIECHERE
Czarodziej




Posty: 372
Tematy: 51
Wrz 2016
354
Slytherin
#5
ohohoh ja bym za to perma dał, no jak tak mozna
WCHODZISZ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ
Zygfryd
Czarodziej




Posty: 309
Tematy: 28
Gru 2014
810
Slytherin
#6
Dla mnie Vipera zasługuje na bana nie za takie wykroczenia, a za samą obecność na serwerze i irytowanie większości graczy.

A co do wieku postaci - wnioskuję o stworzenie komendy /dataurodzenia czy coś w tym stylu, gdzie podczas pierwszego logowania na postać obowiązkowo musimy wpisać ROK urodzenia - nie będzie wtedy takich krzaczków. Aż przypomina się Ziela, rodzący Kolorka w wieku 13 lat (kiedy nawet nie odgrywał ciąży, będąc w Hogu).
Skacz jak ci każę, będę patrzył jak skaczesz.

DC: Patryk #6537
Valturi
Czarodziej




Posty: 361
Tematy: 22
Sty 2018
257
Slytherin
#7
Muze wam sie przyznac ze jak zobaczylem ajk leta bulstrode jest stara chyba 23 lata to ja mialem OBOZE i mowie odmldoze sie 2 lata nikt nie zobaczy ale jednak sie nie odmlodzilem zeby wzesniej byc stara pruwka z @Nagini

to ja jak bede stara nie mg sie doczekac
[Obrazek: filing_images_51dea649f245.jpeg]
TestingNow
Robotyczny czarodziej




Posty: 424
Tematy: 48
Kwi 2017
428
Slytherin
#8
Skrypt byłby bardzo przydatnym narzędziem, ale pozostawiłbym go tylko dla postaci dorków i tych, którzy kończą Hogwart, bo znamy wiele przypadków gdzie ktoś nie zdaje w szkole dwa razy (czasem nawet więcej) bo chociażby zaprzestał gry w jakimś momencie. Dziwne byłoby widzieć jakiegoś 30-latka w 2 ooc...
Za to takie rozwiązanie dla dorosłych, którym czas de facto się nie zatrzymuje to będzie coś super bo czasem ciężko liczyć wiek.
Dzieciom bym nie narzucał takiego licznika bo bardzo różnie bywa i się rok pójścia do Hogwartu przekłada często z powodu wielu sytuacji (a i tak w większości przypadków postanawia się, że się idzie wtedy i tyle). Dodatkowo świat dzieci jest zbyt słabo rozbudowany by kogoś zmuszać do grania w nim tych 11 lat. Dajmy na zabawny  przykład dzieci Arona Lestrange siedzące zamknięte w piwnicy...  A i też ten sam problem co z uczniakami. Ktoś przestanie grać i nie pójdzie...
⛲Eviva l'arte. Wasze życie nic nie warte.⛲
CzarnaMoc
Azkaban




Posty: 864
Tematy: 86
Lut 2018
Slytherin

#9
Co do tego co napisałeś Testing wyżej to ja myślałem bardziej coś na styl Sowy żeby była jakaś wstępna data urodzenia i Em411 sam dodawał co 2 lata jakimś syprtem +2 do daty urodzin i wtedy by był każdego wiek taki sam mniej wiecej tylkoi nie wiem czy nie za dużo roboty z tym by było
Mapi
Antychryst Alchemista



Pracownik Hogwartu

Posty: 451
Tematy: 62
Sty 2016
712
Slytherin
#10
Nie zesrajcie się



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.