Y-Reall Times #4
PrawdziwyZiela
Udzielający się na forumDonator

Posty: 1,341
Tematy: 59
Mar 2015
753
Hufflepuff
#1
[Obrazek: osJrCEs.png]

W czwartym wydaniu Y-Reall Times z wielkim bólem zawiadamiamy, że w nocy z dnia [05.05] na [06.05] zamordowany został Dyrektor Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie Aron Lestrange. Opłakujemy ten dzień, a wszystkim przyjaciołom i rodzinie tego człowieka składamy wielkie kondolencje oraz podnosimy na duchu w tym trudnym dla wszystkich okresie. Jeszcze niedawno gościliśmy szanownego pana Arona w naszej redakcji w ramach wywiadu. Jak to się stało?


O ŚMIERCI ARONA LESTRANGE


Z naszych informacji wiemy tyle, że tej nocy Aron Lestrange miał spotkać się z pewnym przestępcą w mugolskiej kawiarence w Londynie, oboje mieli być pod przykrywką, dla bezpieczeństwa. Doszło do spotkania, w pobliżu znajdowali się ludzie z Biura Aurorów. Z sekcji zwłok dowiedzieliśmy się, że Dyrektor Hogwartu zmarł na skutek jadu przenoszonego przez wampira. Przestępcą był Tobias Wrynn, znany przestępca, należący do grupy przestępczej prowadzonej przez Logana Margela. Mugole nie widzieli oznak bójki, gdyż w pomieszczeniu nagle stało się bardzo ciemno. Koniec końców dobrze nam znany bohater tego opowiadania zmarł. Morderca chcąc uciec, spróbował się deportować, jednakże przez rany mu się to do końca nie udało. Na miejscu zbrodni znaleziono tylko jego głowę oraz w połowie ciało Arona. Następnie sprawą zajęli się aurorzy, mugolom została usunięta pamięć z tych wydarzeń. Co najgorsze, przedmioty jak i ciało nadal nie zostało oddane rodzinie, by Ci mogli ostatni raz pożegnać się z czarodziejem podczas ceremonii pogrzebowej.

Obsadę dyrektora Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie przyjęła Stella White, natomiast wicedyrektorami zostali m.in. Anna Giacalone oraz Daniel Winter. Musi to być naprawdę trudny czas dla nich wszystkich ze względu na utratę tak wybitnej jednostki jakim był Aron Lestrange oraz z powodu ostatnio czyhającego zagrożenia, które miało miejsce na terenie zamku.


OGŁOSZENIA LOKALNE


[Obrazek: latest?cb=20190621114836&path-prefix=pl]

1. Anomalie pogodowe
- W ostatnich dniach możemy zaobserwować zadziwiające zjawiska pogodowe, które wiszą jedynie nad wioską Hogsmeade. Na razie nie udało się rozwikłać, skąd nagle w środku lata zaczął padać śnieg. Ponadto wcześniej z nieba zaczęły spadać również ku zdziwieniu, żaby. Sprawą zajęły się odpowiednie organy.**Na końcu gazety znajdują się również reklamy oraz informacja o możliwości wstawianiu swoich ofert po zgłoszeniu się do redakcji gazety.**
Y-Reall Times
- Lisa YrellSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2022 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2022 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2022.