Witaj!

Zaakceptowane Podanie na uczennicę- Switti
Switti
Azkaban




Posty: 10
Tematy: 3
Maj 2015

#1
[IC]

Imię i nazwisko: postaci:Bethany ''Beth''Smiths

Miejsce urodzenia: Wielka Brytania, a dokładniej na przedmieściach miasta Bristol

Czystość krwi: 50%- Matka czarodziejka a ojciec był mugolem lecz jego tata (dziadek) był czarodziejem

Historia postaci: Bethany urodziła się w Londynie w najbardziej renomowanej klinice w całej Wielkiej Brytanii. Po narodzeniu rodzice nazwali dziewczynkę Bethany Gdy Beth miała osiem lat zginął jej ojciec w wypadku samochodowym. Smutek po stracie ojca zapoczątkował u dziewczynki dziwne zachowanie.Pewnego razu do Bethany przyszłą jej najlepsza przyjaciółka Lily, ona też była czarodziejką.Dziewczynki długo rozmyślały nad tym w co mogą się bawić.W końcu Lily wpadła na pomysł, żeby zabrać różdżkę jej mamie i spróbować rzucić jakieś zaklęcie. Bethany zaczęła coś mamrotać pod nosem, nagle sąsiednie drzewo zaczęło się palić.Dziewczynki szybko pobiegły do studni. Nabrały do wiader tyle wody co się tylko dało i wylały wszystko na drzewo. Niestety drzewo dalej płonęło więc Lily szybko pobiegła po mamę koleżanki. Przestraszona kobieta wyrwała dziewczynce różdżkę i rzuciła czar gaszący ogień. W wieku jedenastu lat dokładniej w jej urodziny sowa przyniosła list w którym pisało, że córka została prztyjęta do Szkoły Magii i Czarodziejstwa Hogwart. Dziewczynka od razu się spakowała i wraz z matką pojechały do Londynu na ulicę pokątną by kupić wszystkie najpotrzebniejsze przedmioty. Dziewczyna bardzo kaprysiła, zawsze chciała mieć to co najdroższe lecz niestety jej samotnej matki nie było na to stać więc kupywała jej tańsze rzeczy. Po wyjściu z ulicy pokątnej dziewczynka zauważyła swoje najlepsze przyjaciółki. Błyskawicznie pożegnała się z matką i pobiegła do nich. Dziewczynki samotnie wyruszyły przeżywać wspaniałą historię

Wygląd postaci: Bethany bardzo różni się od innych. Mała czarownica ma bladą cerę. Jej twarz ma owalny kształt. Znajdują się na niej duże, niebieski oczy, które według dziewczynki są jej największym atutem. Nad nimi rozciągają się szerokie i czarne brwi. Mel posiada mały nos, który jest lekko zadarty do góry. Na twarzy widnieją również duże, jasnoróżowe usta. Jest dosyć wysoka jak na swój wiek. Waży 30kg przy wzroście 128cm. Jej ręce i nogi są proporcjonalnie idealne. Ma długie blond włosy które zawsze są roztrzepane gdyż dziewczynce nigdy nie udaje się ich wyprostować. Uwielbia ubierać się płaszcze, spodnie, buty. Całymi dniami mogła by chodzić ubrana na czarno.

Cechy charakteru: Bethany Smiths jest trudną do opisania dziewczynką. W stosunku do każdego zachowuje się inaczej. Czasem zachowuje się za dorośle. Jednak przy tym wszystkim jest to również osoba bardzo wrażliwa. Nie potrafi patrzeć na cierpienie zwierząt i bardzo łatwo ją urazić. Tym sposobem szybko stracić jej zaufanie. A jeśli mowa o zaufaniu. Beth należy do grupy osób ufnych, czasem aż za bardzo.  Szybko przywiązuje się do nowych miejsc, bądź ludzi. Dziewczynka lubi poznawać nowe osoby i otaczać się gronem przyjaciół. Beth można uznać za mądrą i ambitną dziewczynkę. Bardzo szybko przyswaja wiedzie, uwielbia się uczyć. Ma także złe cechy. Jest arogancka i bezczelna do starszych dzieci, do dorosłej osoby bała by się tak odezwać.

Zainteresowania: Beth lubi eliksiry, zielarstwo i śpiewać, posiada anielski głos. Latanie ją odstrasza gdyż posiada lęk wysokości. Bardzo chciała by zobaczyć w swoim życiu Akromantule lub inne straszne stworzenie. Często podsłuchuje innych, ciekawi ją co kto lubi.

Rodzina postaci:
Matka Beatrix Smiths- Bost
Św. pamięci Ojciec Joseph Smiths


***
                                             
[OOC]
Nick w grze: Switti


Jak zamierzasz odgrywać swoją postać?: Będę próbowała odgrywać Bethany jak najlepiej potrafię, tak jak ją opisałam. Swoją postać zamierzam odgrywać z pełnym zaangażowaniem. Spróbuję wczuć się w tą postać i oczywiście będę grała kiedy tylko czas pozwoli. Spróbuję nie popełniać błędów takich jak pomylenie IC i OOC na chacie. Będzie to dla mnie trudne wyzwanie gdyż pierwszy raz gram na tego typu serwerze.  

Co to jest IC i jak zapisujemy to na czacie: IC pokazuje akcję która dzieje się podczas gry. Ukazuje zachowanie, mimikę i nastrój.NIE MOŻNA ZAPISYWAĆ TZW. MINEK np.
*Bethany nie pewnie podeszła do starszego chłopca*Wiesz gdzi jest skrzydło szpitalne?

Co to jest OOC i jak zapisujemy to na czacie: OOC to odłączna część gry opowiada o prawdziwym życiu osoby za ekranem np.
(Idę z psem wracam za 30 min. Muszę kończyć Paaaa xD)

Czy posiadasz doświadczenie w rozgrywce RP?: Nie posiadam lecz serwer zapowiada się ciekawie i mam nadzieję, że ogarnę co i jak puki co to rozumiem o co tam chodzi.

Skąd dowiedziałeś się o serwerze?
Szukałam w internecie czegoś o Harrym Potterze i znalazłam ten server, pooglądałam kilka filmików na Yt o co w tym chodzi i spodobało mi się

Odegraj rozbudowaną akcję IC w której twoja postać upora się ze sprawą. [Pamiętaj że powyżej opisałeś dokładnie swoją postać, więc odgrywaj nią akcje zgodnie z jej cechami. Nie zapomnij także o dodaniu sporej ilości czynności oraz mimiki twarzy. Minimum 7 akcji na osobę]

Jak na zdjęciu widzisz 3 uczniów, Gryffon nazywa się Adam i jest z 1 klasy. Jest tutaj nowy tak samo jak ty i wstydzi się rozmawiać z innymi. Jeżeli porozmawiasz z nim na luzie i spróbujesz się z nim zakumplować, chętnie ci pomoże. Wyższy krukon to Terry i jest siódmoklasistą. W rozmowie jest dosyć oschły i bije od niego respekt. Najtrudniej będzie ci wyciągnąć od niego pomoc ponieważ musisz sam wymyśleć w jaki sposób masz go przekonać. Zaś niższy krukon to Edward. Chodzi do trzeciej klasy jednak ciaglę siedzi w książkach i nie kontaktuje co dzieje się wokół. Jeżeli uda ci się zwrócić jego uwagę napewno ci pomoże. Twoim zadaniem jest nakłonić jedną osobę z tej trójki do wskazania ci drogi prowadzącej na boisko.

[A]-Adam
[B]-Bethany (Ja)

[B]-*podbiegła do chłopca*Hej mam prośbę, zaprowadzisz mnie na boisko?
[A]-*odpowiedział*Cześć, chciałbym ale czekam na sowę. Dawno nie widziałem moich rodziców, chciałbym chociaż móc zobaczyć co do mnie napisali*uśmiechnął się*
[B]-Kurcze..
[A]-Spokojnie napewno ktoś cię zaprowadzi*uśmiecha się*
[B]-*jąka się*A-a ale ja się boję rozmawiać ze starszymi, podeszłam do ciebie bo wyglądasz mi na młodą osobę
[A]-Hah*uśmiechnął się*Mam pomysł poczekajmy na sowę, wezmę list i pójdziemy na boisko ok?
[B]-Dobry pomysł!
[A]-Ogólnie mam na imię Adam*podał rękę*
[B]-Ja jestem Bethany ale przyjaciele mówią mi Beth*podała rękę*
**Nagle słychać huczenie sowy**
[A]-Spójrz moja sowa leci*pokazał palcem w górę*
[B]-Piękna*uśmiecha się*
[A]-*Bierze list od sowy, wkłada do kieszeni*Dobra Beth możemy iść, to biegnij za mną
[B]-Tylko szybko bo zapowiada się na burzę*ruszyła za chłopakiem*
**Piorun strzelił w kolumnę zamku lecz deszcz dalej nie pada**


Czy przeczytałeś regulamin?: Oczywiście
Składając podanie akceptuje regulaminy obowiązujące na serwerze Hapel i konsekwencje wynikające z ich nieprzestrzegania.

(!!!)
Asacron
Azkaban




Posty: 351
Tematy: 66
Gru 2014

#2
Wstrzymuję, do czasu wyjaśnienia sytuacji powiązania IP.
Asacron
Azkaban




Posty: 351
Tematy: 66
Gru 2014

#3
Zbędny komentarz usuwam, zaś podanie dopuszczam do dalszej weryfikacji.
Ravenail
Czarodziej




Posty: 184
Tematy: 4
Kwi 2015
91
#4
Tak jak w poprzednim podaniu, czas niesamowicie mnie goni. Czystokrwistości 75% narazie nie karzę ci zmniejszać, lecz o tym czy zmienie zdanie przekonamy sie potem. Historie postaci rozwiń, usuń fragment o rozmowach z zwierzętami, jak także pojawieniu sie mocy po narodzinach i wybraniu sie na peron. Zastąp to czymś innym, przykładowo wydarzeniami z życia dziewczyny. Dodatkowo ortografia razi w oczy. Wygląd, cechy i zainteresowania rozpisz jakoś, bo teraz to po prostu żałość. W podpunkcie "Jak zamierzasz odgrywać swoją postać" także wypadałoby dopisać nieco tekstu. Akcje RP rozbuduj. Możesz dodać tam sprzeczki między uczniami, latające sowy, błyskawice, burze... Dosłownie wszystko. Natomiast zwroty tego typu " i zapytał dziewczynkę czy wszystko w porządku*Wszystko z tobą okej?" są niewskazane i mają natychmiast wylecieć. Jak coś mówisz, to nie musisz tego opisywać w wykonywanych czynnościach. To tyle. WSTRZYMUJE, trzy dni na poprawę oraz trzy szanse


Gdy zmienisz wymienione przeze mnie rzeczy, poinformuj mnie o tym poprzez prywatną wiadomość.
Switti
Azkaban




Posty: 10
Tematy: 3
Maj 2015

#5
Poprawione
Ravenail
Czarodziej




Posty: 184
Tematy: 4
Kwi 2015
91
#6
Szczerze? Nie poprawiłaś prawie nic, a spamisz mi na skrzynce jakbyś co najmniej napisała nową część "Władcy Pierścieni". Normalnie nawet przymknąłbym na to oko i od biedy przepuścił Cie dalej, lecz ilość wiadomości jaka zalęga sie w mojej poczcie jest bardziej niż irytująca. To skutkuje moim zwiększeniem wymagań odnośnie twojej osoby. Co jak co, ale za nie czytanie JASNO WYPUNKTOWANEGO TEKSTU U GÓRY STRONY trzeba płacić. Ponownie rozpisz historie. Opisz zabawy dziewczynki, czy jakąś pasje, czy cokolwiek innego. Całość ma mieć długość satysfakcjonującą. SATYSFAKCJONUJĄCĄ to znaczy na tyle długą, bym podczas jej przeczytania mógł zrobić, a następnie wypić kawe. Ortografia to dalej kicha, polecam wrzucić całość na jakąś stronę, która zajmuje sie wytykaniem błędów. Rozpisz wygląd, charakter i zainteresowania. Dodatkowo spojrzałem na wskaźnik BMI i 156cm przy 34 Kg to WYCHUDZENIE. Zmień to. Co do tego jak zamierzasz odgrywać swoją postać przytoczę swoją wcześniejszą wypowiedź "także wypadałoby dopisać nieco tekstu" co oznacza że MASZ to zrobić. Nie podoba mi sie to, że akcja RP została sztucznie poszerzona o konkretne rzeczy, które wytypowałem ja. Dodaj do niej coś jeszcze. No i nie zgadzam sie na 75% czystości krwi. WSTRZYMUJE, trzy dni na poprawę oraz dwie szanse


Gdy zmienisz wymienione przeze mnie rzeczy, poinformuj mnie o tym poprzez JEDNĄ prywatną wiadomość.
Switti
Azkaban




Posty: 10
Tematy: 3
Maj 2015

#7
Poprawione x2! xD
Ravenail
Czarodziej




Posty: 184
Tematy: 4
Kwi 2015
91
#8
Można? Można. Historie, Zainteresowania, Akcje RP oraz krew ci już odpuszczę. Jednakże rozpisz Charakter, Wygląd i "Jak zamierzasz odgrywać swoją postać?:". Na podstawie tego pierwszego przydzielę cie do określonego domu, dlatego też ważne jest byś jak najlepiej to napisała. WSTRZYMUJE, trzy dni na poprawę oraz jedna szansa


Gdy zmienisz wymienione przeze mnie rzeczy, poinformuj mnie o tym poprzez JEDNĄ prywatną wiadomość.
Switti
Azkaban




Posty: 10
Tematy: 3
Maj 2015

#9
Poprawione x3
Ravenail
Czarodziej




Posty: 184
Tematy: 4
Kwi 2015
91
#10
Gratuluje. Akceptuje Cie, nowa Puchonko(Hufflepuff).


Chciałbym także podziękować za możliwość sprawdzenia twojego podania.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.