Witaj!

Propozycja.
TheEpicSandwitch
Azkaban




Posty: 3
Tematy: 2
Maj 2015

#1
Chciałbym zaproponować, aby lekcje na serwerze odbywały się trochę wcześniej, np. o 17:00.
Proponuję to, bo nie mogę być na serwie o 20:00. Mam rano szkołę.
Proszę odpisać jak najszybciej.

~TheEpicSandwitch
Tornado4
Czarodziej




Posty: 35
Tematy: 7
Gru 2014
37
#2
Nauczyciele nie robią lekcji o tej i tej godzinie, bo ktoś im to ustala. To oni ustalają by im pasowało i nie kolidowało z innymi lekcjami. Jak ktoś robi np. w poniedziałek o 21:00 to najwyżej wtedy ma czas. Bierz jeszcze pod uwagę różnicę wieku graczy. Jedni siedzą od rana do południa (np. pracuje wieczorem), a drudzy na odwrót (np. szkoła). Znajdź tutaj godziny, które każdemu będą pasować.
Ewka02
Czarodziej



Weryfikator

Posty: 240
Tematy: 8
Lut 2015
143
Ravenclaw
#3
Ja też mam rano szkołę. W poniedziałki i wtorki mam lekcje o 7:10 i jak nie mogę być na serwerowych lekcjach to trudno. Masz duży wybór przedmiotów, wybierzesz sobie coś co ci będzie pasować. Pogadaj z rodzicami. Może ci pozwolą.
Pawi50
Azkaban




Posty: 120
Tematy: 19
Lut 2015
Gryffindor

#4
Nie ma mowy ja od poniedziałku do czwartku siadam na kompa o 20.10.Szkoda że lekcje dla klas pierwszych są wczesnie
Deleted
Mugol


 
#5
Przedział czasowy lekcji ustalają nauczyciele według swoich prywatnych grafików i to od nich zależy. Nie możesz chodzić na lekcje? Trudno, dobierz te, na które możesz chodzić i zdążysz na nie. Nikt nie zmienia swojego grafiku dla garstki osób.


Odrzucam, zamykam, przenoszę.
JogurcikPL
TenTamTen




Posty: 137
Tematy: 14
Gru 2014

#6
Jestem na NIE
Nikt nie będzie zmieniał pewnie godzin dla garstki osób. Nie możesz chodzić na lekcje wybierz te na które masz czas. Nauczyciele wybierają takie godziny, pewnie dlatego że mają też swoje sprawy. 
Tornado4
Czarodziej




Posty: 35
Tematy: 7
Gru 2014
37
#7
Tylko powtarzacie to co na początku napisałem, ale skoro wy to robicie to i ja dodam to co zapomniałem.
To tylko gra, w której dalsza gra/styl gry decyduje o twoim postępie, nic więcej. Nikt cię nie będzie karał za to, że nie ma cię na lekcjach tylko mniej osiągniesz.
W skrócie:
Grasz - masz postęp
Nie grasz - brak postępu
Grasz mało - mały postęp
Grasz dużo - duży postęp
Jako postęp mam na myśli rozwijanie postacie, co niektórzy nadrabiają pomysłami. Grają mało, a jakie ciekawe postacie mają, ich jedynym brakiem jest ciągła nieobecność na lekcjach.
merlin0
Weteran




Posty: 1,084
Tematy: 162
Gru 2014
2,523
Ravenclaw
#8
To powiedz mamie że jesteś czarodziejem i by ci pół godziny siedzieć pozwoliła.
Avian
Azkaban




Posty: 182
Tematy: 35
Gru 2014

#9
Bez sensu w ogóle, odrzucona propozycja - czas lekcji nie będzie pod każdego gracza ustalany indywidualnie.
Radek03
Czarodziej




Posty: 101
Tematy: 21
Mar 2015
22
Gryffindor
#10
Powiem jedno...innych nie obchodzi to że nie możesz przyjść na lekcje,nie moja wina że nie możesz siedzieć dłużej,jestem na NIE.Godziny lekcji nie będą ustalane przez jednego gracza...



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.