Witaj!

Karta postaci Peter Wood - Uczeń Klasa 1
siwy gamer
Czarodziej




Posty: 1
Tematy: 1
Paż 2020
0
#1
INFORMACJE PERSONALNE:
Imię i nazwisko:
Peter Wood

[Obrazek: 1bjBL5F.jpg]


STATUS KRWI
50%

MIEJSCE ZAMIESZKANIA:
Londyn, Aldemy streat

WYMARZONY DOM W HOGWARCIE
Ravenclaw

CHARAKTER POSTACI:
Wydaje mi się ze jestem inteligentny, już od dziecka wolałem się uczyć niż  spędzać czas z  rówieśnikami. Umiem  szybko rozwiązywać różne zagadki  tak jak i krzyżówki.
Akceptuje wszystkich i  nie zależnie  od koloru  skóry lub pochodzenia.

HISTORIA POSTACI:
Rodzice Petra byli sympatyczni ale niestety umarli w wypadku  samochodowym jak chłopiec miał  4 lata,  trawił do domu dziecka był tam nie lubiany przez rówieśników.
Matka jego była czarodziejką a ojciec mugolem. Magia objawiła mu się w w chwili kiedy zauważył jak starsi znęcają się nad młodszym, jak Peter się wkurzył jeden zaczął lewitować przez chwile a inni uciekli wtedy mógł się zająć poszkodowanym chłopcem.
Tenshi
abominacja



Weryfikator

Posty: 480
Tematy: 17
Lut 2015
554
Slytherin
#2
Wstrzymuję.
1. Karta w porządeczku, ale nazwisko postaci do zmiany - na serwerze istnieje już czystokrwisty ród o takim właśnie nazwisku..
2. Obrazek przedstawiający postać się nie wyświetla. Wrzuć go na imgur.com, a następnie skopiuj adres obrazu i wklej do karty. Ewentualnie możesz opisać wygląd postaci w kilku zdaniach.
3 dni na poprawę.
W przypadku problemów z Kartą Postaci można śmiało pisać do mnie na Discordzie - Tenshi#7716
Tenshi
abominacja



Weryfikator

Posty: 480
Tematy: 17
Lut 2015
554
Slytherin
#3
Zaakceptowane.
Postać trafia do...
[Obrazek: 3dqndfR.png]
Zgłoś się po rangę na serwerze pisząc /helpop Zaakceptowano mi kartę [link]
W przypadku problemów z Kartą Postaci można śmiało pisać do mnie na Discordzie - Tenshi#7716



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.