Witaj!

Karta postaci Victoria Davies - Uczeń Klasa 1
Xdddusia
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Paż 2020
0
#1
INFORMACJE PERSONALNE:
Imię i nazwisko:
Victoria Davies

[Obrazek: DDbwnrq]









STATUS KRWI
50%




MIEJSCE ZAMIESZKANIA:
Londyn, Chester Square 60




WYMARZONY DOM W HOGWARCIE
Gryffindor




CHARAKTER POSTACI:
Uważam się za osobę miłą oraz towarzyską, lecz lubię pobyć w samotności. Od dziecka wolałam przebywać w domu i grać na fortepianie niż bawić się z innymi dzieciakami. Wszelkie zadania ze słuchu były dla mnie pestką. Mam wielu znajomych, natomiast nie mogę nikogo nazwać moim przyjacielem. Jestem oczytana i nie mam problemów z zdobywaniem dobrych ocen, bez wcześniejszego nauczenia się na test.




HISTORIA POSTACI:
Mama Victorii jest mugolem, z zawodu fryzjerką. A tata zdolnym czarodziejem, który pracuje jako sędzia podczas gry w quiddicha. Urodziła się w Londynie. Rodzice wychowywali ją zarówno w magicznym jak i niemagicznym świetle. Kiedy Victoria się bardzo zdenerwowała na kolegę na placu zabaw karuzela, na której siedział zaczęła się bardzo szybko kręcić. Na 11 urodziny Victoria dostała list z Hogwartu i się bardzo ucieszyła i poszła na zakupy na ulicę pokątną. Kupiła tam różdżkę, szczura, miotłę i inne potrzebne rzeczy. Następnego dnia odjeżdżała z peronu 9 i 3/4 i żegnała się z rodzicami.
NoSabie
Czarownik z Krainy Ozz




Posty: 6
Tematy: 2
Paż 2020
4
Slytherin
#2
Rozbuduj historie postaci opisz jej wygląd, rozpisz jak dokładnie wyglądała magiczna historia twojej postaci
bez tego wątpie żeby przeszło
Vildan
Fanka kawusi



Weryfikator

Posty: 92
Tematy: 5
Mar 2019
87
Ravenclaw
#3
Cześć! Karta postaci wymaga drobnych poprawek, dlatego na razie wstrzymuję.

1. Obrazek z wyglądem postaci nie działa - popraw link w ten sposób, by miał on rozszerzenie .png, a wtedy będzie się wyświetlać poprawnie.
2. Rozpisz trochę bardziej historię postaci, bo jest tego naprawdę mało.

Na poprawę masz 3 dni, powodzenia!

W przypadku problemów czy pytań dotyczących karty postaci lub rozpoczęcia rozgrywki na serwerze, napisz do mnie na discordzie, a postaram się pomóc: Vildan#1033
Xdddusia
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Paż 2020
0
#4
Vildan napisał(a): (25.10.2020 21:49)Cześć! Karta postaci wymaga drobnych poprawek, dlatego na razie wstrzymuję.

1. Obrazek z wyglądem postaci nie działa - popraw link w ten sposób, by miał on rozszerzenie .png, a wtedy będzie się wyświetlać poprawnie.
2. Rozpisz trochę bardziej historię postaci, bo jest tego naprawdę mało.

Na poprawę masz 3 dni, powodzenia!

W przypadku problemów czy pytań dotyczących karty postaci lub rozpoczęcia rozgrywki na serwerze, napisz do mnie na discordzie, a postaram się pomóc: Vildan#1033
poprawione
Vildan
Fanka kawusi



Weryfikator

Posty: 92
Tematy: 5
Mar 2019
87
Ravenclaw
#5
Obrazek nadal nie działa niestety. Wrzuć go na imgur.com i stamtąd wklej link do niego, by na końcu było rozszerzenie .png, wtedy powinno zadziałać.
Xdddusia
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Paż 2020
0
#6
Vildan napisał(a): (27.10.2020 15:54)Obrazek nadal nie działa niestety. Wrzuć go na imgur.com i stamtąd wklej link do niego, by na końcu było rozszerzenie .png, wtedy powinno zadziałać.
Poprawione
Vildan
Fanka kawusi



Weryfikator

Posty: 92
Tematy: 5
Mar 2019
87
Ravenclaw
#7
Karta postaci zaakceptowana! Twój dom to...

[Obrazek: N8E9j5b.png]
Aby rozpocząć rozgrywkę, prześlij w grze prośbę o rangę za pomocą komendy /helpop,
dołączając do wiadomości link do tego wątku.

Przykład:
/helpop Zaakceptowano moją kartę, proszę o rangę: [w tym miejscu umieść link do karty postaci]


Życzę miłej gry!

Uwaga! Jeśli dopiero wchodzisz w klimat RP i nie za bardzo wiesz, jak tutaj się odnaleźć, możesz skorzystać z pomocy jednego z Tutorów, który może rozegrać z Tobą kilka akcji i odegrać jakąś początkową narrację (np. na Ulicy Pokątnej). Szczegółowe informacje o Tutorach oraz kontakt do nich możesz znaleźć klikając [TUTAJ].
Zachęcam do skorzystania z tej możliwości!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.