Witaj!

Karta postaci William Evans - Uczeń Klasa 1
Matjax
Czarodziej




Posty: 1
Tematy: 1
Paż 2020
0
#1
INFORMACJE PERSONALNE:
Imię i nazwisko:
William Evans

[Obrazek: u8nDKfs]


STATUS KRWI
50%

MIEJSCE ZAMIESZKANIA:
London, Magic street 48

WYMARZONY DOM W HOGWARCIE
Gryffindor

CHARAKTER POSTACI:
Jestem osobą, która szybko potrafi przyswoić przekazywaną wiedzę. Uważam się również za osobę która jest otwarta w stosunku do innych. Cechuję się dużym rozsądkiem oraz chęcią niesienia pomocy innym. Jestem także chętny do nauki i poznawania nowych rzeczy.

HISTORIA POSTACI:
William urodził się w czarodziejskiej rodzinie. Jego rodzice pracowali w ministerstwie magii, mama pracowała w departamencie tajemnic a tata był aurorem. O swoich magicznych zdolnościach młody William dowiedział się od swoich rodziców, gdy nauczyli go pierwszego prostego zaklęcia. William w swoje 11 urodziny otrzymał list z Hogwartu. William po ukończeniu szkoły chciałby pójść w ślady ojca i zostać aurorem.
Vildan
Fanka kawusi



Weryfikator

Posty: 92
Tematy: 5
Mar 2019
87
Ravenclaw
#2
Cześć! Karta postaci wymaga drobnych poprawek, dlatego na razie wstrzymuję.

1. Nazwisko Evans jest kanoniczne, więc nie może zostać użyte - zaproponuj inne pamiętając o zmianie nie tylko w treści wątku, ale też w nazwie tematu.
2. Obrazek z wyglądem postaci nie działa - popraw link w ten sposób, by miał on rozszerzenie .png, a wtedy będzie się wyświetlać poprawnie.
3. Rodzice nie uczą zaklęć swoich dzieci, pierwsza styczność z prawdziwymi zaklęciami następuje zwykle w Hogwarcie po zakupieniu różdżki, a w to miejsce najlepiej jakbyś opisał objawienie mocy, czyli jakieś niezamierzone wydarzenia w efekcie silnych emocji, np. stłuczenie się szkła, kiedy postać z jakiegoś powodu bardzo się zdenerwowała.

Na poprawę masz 3 dni, powodzenia!

W przypadku problemów czy pytań dotyczących karty postaci lub rozpoczęcia rozgrywki na serwerze, napisz do mnie na discordzie, a postaram się pomóc: Vildan#1033

EDIT: Czas na poprawę minął, tak więc odrzucam. W przypadku chęci stworzenia postaci napisz nowy wątek.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.