Witaj!

Karta postaci Victoria Maybank - Uczeń Klasa 1
hexrin
Czarodziej




Posty: 1
Tematy: 1
Paż 2020
0
#1
INFORMACJE PERSONALNE:
Imię i nazwisko:
Victoria Maybank

[img=300x300]d-tm.ppstatic.pl.png[/img]


STATUS KRWI
100%

MIEJSCE ZAMIESZKANIA:
Londyn, Long Street 2

WYMARZONY DOM W HOGWARCIE
Slytherin

CHARAKTER POSTACI:
Uważam że moja postać jest całkiem odważna. Dba o swoich przyjaciół bardziej niż o siebie i jest gotowa nawet dla nich zabić.Potrafi znaleźć sprytne wyjście z każdej sytuacji i nie łatwo sie poddaje.

HISTORIA POSTACI:
Jej rodzice ad zawsze chcieli żeby ich córka wyrosła na mądrą czarownicę.Jej rodzice pracowali w Ministerstwie Magii,ojciec jako Auror a matka  w Departamęcie Tajemnic.Victoria  od zawsze wiedziała o  świecie magii.
NoSabie
Czarownik z Krainy Ozz




Posty: 6
Tematy: 2
Paż 2020
4
Slytherin
#2
Skoro twoja postać ma 100% status krwi to opisz jej rodziców oraz rozpisz historie postaci
Vildan
Fanka kawusi



Weryfikator

Posty: 92
Tematy: 5
Mar 2019
87
Ravenclaw
#3
Cześć! Na ten moment jest kilka rzeczy, które musisz poprawić w karcie postaci, by została ona zaakceptowana, dlatego na razie wstrzymuję.

1. Aby posiadać postać czystej krwi, należy mieć na to zgodę z panelu lub dostać możliwość gry dzieckiem urodzonym w jednym z istniejących już rodów czystej krwi na serwerze. Proponuję zmienić status krwi na inny, do wyboru: 0%, 25%, 50% lub 75%.
2. Link do obrazka z wyglądem postaci nie działa, proszę więc o poprawę tego.
3. Rozpisz trochę bardziej charakter postaci, aby było to wystarczające do przydziału do odpowiedniego domu. Możesz opisać jak postać zachowuje się w konkretnych sytuacjach i tak dalej.
4. Z historii postaci też zbyt wiele nie można się dowiedzieć. Skup się na dzieciństwie, opisz, w jaki sposób objawiła się moc u postaci (najczęściej są to nieoczekiwane efekty przy silnych emocjach, np. pękające szkło w wyniku zdenerwowania), możesz też wspomnieć o zakupach na Ulicy Pokątnej.

Na poprawę masz 3 dni, powodzenia!

W przypadku problemów z kartą postaci czy samym rozpoczęciem rozgrywki, napisz do mnie na discordzie, a postaram się pomóc: Vildan#1033


NoSabie napisał(a): (25.10.2020 22:29)Skoro twoja postać ma 100% status krwi to opisz jej rodziców oraz rozpisz historie postaci

Uwaga generalna nie tylko do Ciebie, ale też innych osób czytających niesprawdzone jeszcze karty postaci. Prosiłabym o pozostawienie oficjalnych uwag (tj. tych zamieszczanych w komentarzach na forum) osobom, które za to odpowiadają, czyli weryfikatorom. Ja wiem, że zapewne niektórzy chcą pomóc, ale łatwo w ten sposób wprowadzić kogoś w błąd tak jak w przypadku powyższej rady, która zupełnie nie ma zastosowania w rzeczywistości, bo to po prostu nieprawda. Dziękuję za wyrozumiałość.

EDIT: Czas na poprawę minął, tak więc odrzucam. W przypadku chęci stworzenia postaci napisz nowy wątek.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.